Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo

Гормональна терапія в гінекології

Автор статті:

Самосійна Оксана Олександрівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD

Коли необхідна замісна гормональна терапія?

Замісна гормональна терапія призначається як фармакологічна заміна втраченої гормональної функції яєчників. Гормональна терапія призначається при клімаксі, після проведення ретельного огляду, збору анамнезу і отримання результатів аналізів. Правильно підібрана терапія є основним методом профілактики і корекції клімактеричних розладів.

Лікарі-гінекологи

Стрижаков Станислав Александрович

Стрижаков
Станіслав Олександрович

Завідуючий відділенням оперативних втручань, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД, лікар онкогінеколог

Чужа Николай Николаевич

Чужа
Микола Миколайович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар, кандидат медичних наук, PhD

Мауль Инна Игоревна

Мауль
Інна Ігорівна

Лікар акушер-гінеколог

Мокрецов Сергей Евгениевич

Мокрецов
Сергій Євгенович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, MD, PhD

Пономаренко Александра Васильевна

Пономаренко
Олександра Василівна

Лікар акушер-гінеколог

Шевнюк Сергей Леонидович

Шевнюк
Сергій Леонідович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Алексеенко Лариса Ивановна

Олексієнко
Лариса Іванівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Самосийна Оксана Александровна

Самосійна
Оксана Олександрівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD

Ціни на підбір гормональної терапії

Код Назва послуги Ціна Де роблять
2
Прийом гінеколога лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії)

Прийом лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії), (лікар акушер-гінеколог). У прийом входить попередня розмова з уточненням скарг і симптомів, огляд в гінекологічному кріслі мануально і за допомогою гінекологічних дзеркал.

600 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
148
Повторний прийом гінеколога лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії)

Повторний прийом гінеколога лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії). У прийом входить консультація, інтерпретація результатів аналізів та обстеження, при необхідності - повторний огляд на гінекологічному кріслі.

500 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
1
Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог)

Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог). У прийом входить попередня розмова з уточненням скарг і симптомів, огляд в гінекологічному кріслі мануально і за допомогою гінекологічних дзеркал, проста кольпоскопія без використання спец. розчинів.

450 грн.
вул. М. Максимовича 10
120
Повторний прийом лікаря гінеколога

Повторний прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог). У прийом входить консультація, інтерпретація результатів аналізів та обстеження, при необхідності - повторний огляд на гінекологічному кріслі, проста кольпоскопія без використання спец. розчинів.

400 грн.
вул. М. Максимовича 10
1540
Консультація акушера-гінеколога, що оперує

Консультація оперуючого акушера-гінеколога (хірург). У прийом входить попередня розмова з уточненням скарг і симптомів, огляд в гінекологічному кріслі мануально і і за допомогою гінекологічних дзеркал. Попереднє обговорення плану оперативного втручання, призначення передопераційної діагностики.

800 грн.
вул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

Згідно з даними ВООЗ, у 2005-му році 46% жіночого населення планети становлять жінки у віці 45 років. Враховуючи середню тривалість життя жінки в Європі (близько 78 років) і середній показник настання менопаузи (51,4 року), можна відзначити, що третина життя жінки припадає на постменопаузальний період. Цим пояснюється необхідність у профілактиці і корекції патологічних станів у жінок в цьому віці.

Нерідко фізіологічний перебіг клімаксу під впливом тих чи інших несприятливих факторів стає тимчасово або стійко патологічним, тобто розвивається клімактеричний синдром з властивими йому психоемоційними і нейровегетативними ускладненнями. Жінки відзначають зниження працездатності, підвищення стомлюваності, втрату здатності до концентрації уваги, погіршення пам'яті. Вони постійно перебувають у поганому настрої, стають образливими, дратівливими, плаксивими. З часом з'являються урогенітальні порушення (нетримання сечі, сухість слизової оболонки піхви і т.д.), трофічні зміни шкіри (поява зморшок, ламкість нігтів, випадання волосся і т.д.). Ці патологічні стани значним чином знижують так звану якість життя жінки. Надалі приєднуються метаболічні постменопаузальні порушення, зокрема серцево-судинні, що приводять до інсульту, інфаркту і остеопорозу, що є причиною переломів хребців і шийки стегнової кістки, летальність від яких коливається в межах 20 %.

В основі розвитку пери - та постменопаузальних порушень лежить зниження рівня естрогенів в сироватці крові. Різноманітність клінічної симптоматики постменопаузальних порушень обумовлено тим, що естрогенні рецептори локалізуються не тільки в матці, клітинах піхви і м'язах тазового дна, але і в сечовому міхурі, серці, судинах, шкірі, коньюктиві. Тому найбільш патогенетично обгрунтованим методом лікування, спрямованим на ключові механізми формування як ранніх, так і більш пізніх клімактеричних ускладнень, є замісна гормональна терапія (ЗГТ).

 

Про високу ефективність ЗГТ свідчать результати ряду широкомасштабних рандоізованих досліджень: ризик інфаркту міокарда на тлі ЗГТ знижується на 35-50%, інсульту - на 40-45 %, а переломів шийки стегнової кістки – більш , ніж на 50 %. І все-таки ще й сьогодні існує упереджене ставлення до цього методу лікування як у пацієнтів, так і лікарів.

В Європі ЗГТ використовують в середньому 20% жінок відповідного віку: у Нідерландах - 3,6 % , у Великобританії – 7 %, в Іспанії - 18%, у Франції - 28% і 37% у Данії. У теж час в Україні застосовують ЗГТ менше 1% жінок, які потребують в ній. Це значною мірою пояснюється існуючими до останнього часу традиційними протипоказаннями до ЗГТ, визначеними шляхом екстраполяції побічних дій і ускладнень від оральних контрацептивів (ОК) на препарати для ЗГТ.

В медичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику.
  • Ефективне лікування.
  • Розроблять ефективні заходи профілактики.

Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення.

Задати будь-яке питання, записатися на консультацію до лікаря або процедуру можна за телефонами:

  • 044 333 4 333;
  • 0 800 753 357.

Записатися можна через форму на сайті або зручний месенджер (Fb, Viber, WhatsApp).

Гормональная терапия в гинекологии
Гормональная терапия в гинекологии
Гормональная терапия в гинекологии
Гормональная терапия в гинекологии
Гормональная терапия в гинекологии
Гормональная терапия в гинекологии
Гормональная терапия в гинекологии
Гормональная терапия в гинекологии
Гормональная терапия в гинекологии

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю