Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Гормональна терапія в гінекології

Замісна гормональна терапія призначається як фармакологічна заміна втраченої гормональної функції яєчників. Гормональна терапія призначається при клімаксі, після проведення ретельного огляду, збору анамнезу і отримання результатів аналізів. Правильно підібрана терапія є основним методом профілактики і корекції клімактеричних розладів.

Ціни на підбір гормональної терапії

Прийом лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії)(лікар акушер-гінеколог: консультація, огляд, проста кольпоскопія) 700 ₴ записатися
Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог: консультація, огляд, проста кольпоскопія) 600 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог: консультація) 500 ₴ записатися
Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 ₴ записатися
Показати все Сховати

Згідно з даними ВООЗ, у 2005-му році 46% жіночого населення планети становлять жінки у віці 45 років. Враховуючи середню тривалість життя жінки в Європі (близько 78 років) і середній показник настання менопаузи (51,4 року), можна відзначити, що третина життя жінки припадає на постменопаузальний період. Цим пояснюється необхідність у профілактиці і корекції патологічних станів у жінок в цьому віці.

Нерідко фізіологічний перебіг клімаксу під впливом тих чи інших несприятливих факторів стає тимчасово або стійко патологічним, тобто розвивається клімактеричний синдром з властивими йому психоемоційними і нейровегетативними ускладненнями. Жінки відзначають зниження працездатності, підвищення стомлюваності, втрату здатності до концентрації уваги, погіршення пам'яті. Вони постійно перебувають у поганому настрої, стають образливими, дратівливими, плаксивими. З часом з'являються урогенітальні порушення (нетримання сечі, сухість слизової оболонки піхви і т.д.), трофічні зміни шкіри (поява зморшок, ламкість нігтів, випадання волосся і т.д.). Ці патологічні стани значним чином знижують так звану якість життя жінки. Надалі приєднуються метаболічні постменопаузальні порушення, зокрема серцево-судинні, що приводять до інсульту, інфаркту і остеопорозу, що є причиною переломів хребців і шийки стегнової кістки, летальність від яких коливається в межах 20 %.

В основі розвитку пери - та постменопаузальних порушень лежить зниження рівня естрогенів в сироватці крові. Різноманітність клінічної симптоматики постменопаузальних порушень обумовлено тим, що естрогенні рецептори локалізуються не тільки в матці, клітинах піхви і м'язах тазового дна, але і в сечовому міхурі, серці, судинах, шкірі, коньюктиві. Тому найбільш патогенетично обгрунтованим методом лікування, спрямованим на ключові механізми формування як ранніх, так і більш пізніх клімактеричних ускладнень, є замісна гормональна терапія (ЗГТ).

 

Лікарі-гінекологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Про високу ефективність ЗГТ свідчать результати ряду широкомасштабних рандоізованих досліджень: ризик інфаркту міокарда на тлі ЗГТ знижується на 35-50%, інсульту - на 40-45 %, а переломів шийки стегнової кістки – більш , ніж на 50 %. І все-таки ще й сьогодні існує упереджене ставлення до цього методу лікування як у пацієнтів, так і лікарів.

В Європі ЗГТ використовують в середньому 20% жінок відповідного віку: у Нідерландах - 3,6 % , у Великобританії – 7 %, в Іспанії - 18%, у Франції - 28% і 37% у Данії. У теж час в Україні застосовують ЗГТ менше 1% жінок, які потребують в ній. Це значною мірою пояснюється існуючими до останнього часу традиційними протипоказаннями до ЗГТ, визначеними шляхом екстраполяції побічних дій і ускладнень від оральних контрацептивів (ОК) на препарати для ЗГТ.

В медичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику.
  • Ефективне лікування.
  • Розроблять ефективні заходи профілактики.

Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення.

Задати будь-яке питання, записатися на консультацію до лікаря або процедуру можна за телефонами:

  • 044 333 4 333;
  • 0 800 753 357.

Записатися можна через форму на сайті або зручний месенджер (Fb, Viber, WhatsApp).

Гормональная терапия в гинекологии
Гормональная терапия в гинекологии
Гормональная терапия в гинекологии
Гормональная терапия в гинекологии

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Самосійна Оксана Олександрівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати