Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

МРТ плечових суглобів у Києві

Автор статті:

Василів Ірина Любомирівна

Лікар-рентгенолог

Що показує МРТ плечових суглобів?

Перевагою магнітно-резонансної томографії плечових суглобів є її наочність і висока інформативність у визначенні патологічних змін м'яких тканин.

Лікарі-рентгенологи

Ціни на діагностику МРТ плечового суглоба

Код Назва послуги Ціна Де роблять
1041
МРТ плечового суглоба

МРТ плечового суглоба

1700 грн.
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
1042
МРТ плечового суглоба з контрастом

МРТ плечового суглоба з контрастним посиленням

2700 грн.
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39

Плечовий суглоб є одним із найбільш рухливих суглобів людського тіла. Згодом постійних фізичних навантажень та високої рухливості суглоба, плечовий відділ часто зазнає різних ушкоджень.

У багатьох випадках клінічного огляду та докладного збору анамнезу у пацієнта з болем у ділянці плеча недостатньо для того, щоб встановити причину та локалізацію патологічного процесу. Згодом – у пацієнта залишається більше запитань, ніж відповідей. Рентгенівське обстеження надає інформацію про стан кісткових структур, але не дозволяє добре досліджувати стан м'яких тканин суглоба, сухожилля, кісткового мозку та кістково-мозкового каналу. Для цього потрібне проведення МРТ-дослідження.

МРТ плечового суглоба допоможе отримати докладну інформацію про всі анатомічні структури суглоба, оскільки лікар-радіолог може оцінити стан зв'язок, м'язів, сухожиль, хрящів, суглобової капсули.

Для виявлення травматичних ушкоджень плечового суглоба, як правило, використовується МРТ без введення контрастної речовини. Але в особливо складних випадках (наприклад, виявлення онкологічних захворювань) призначають використання контрастної речовини для отримання максимальної кількості інформації про патологію.

Показання для проведення МРТ плечових суглобів:

 • Дегенеративні захворювання суглобів, такі як артрит і артроз;
 • Пошкодження кісткового мозку;
 • Пошкодження обертальної манжети;
 • Травматичні пошкодження суглоба (розриви зв'язок, сухожиль, надрив губи і т.д.);
 • Спортивні травми і травми, пов'язані з роботою, наприклад, з вібрацією при виконанні ручної роботи з використанням певних інструментів;
 • Інфекційні захворювання (наприклад, остеомієліт);
 • Онкологічні захворювання (первинні і метастази) кісток, що утворюють суглоб, або оточуючих м'яких тканин;
 • Біль, набряк або підозра на крововилив в тканинах суглоба;
 • Незрозумілі болі в плечі, що не піддаються консервативному лікуванню;
 • Обмеження рухів у плечовому суглобі;
 • Контроль після проведеного лікування.

Процедура проведення МРТ плечових суглобів

МРТ плечового суглоба абсолютно безболісна. Виконується в положенні пацієнта лежачи з накладенням спеціальної котушки на область суглоба. Під час процедури сканування досліджується один суглоб. У деяких випадках пацієнт може відчувати тепло в досліджуваній області, але це є нормальною реакцією тканин організму на магнітне поле апарату. Під час даного дослідження пацієнт повинен знаходитися в нерухомому стані. Як правило, процедура МРТ плечового суглоба займає близько 20-30 хвилин. Більший час потрібно при виконанні МРТ із введенням контрастної речовини.

У медичному центрі «Омега-Київ» можна пройти МРТ плечового суглоба якісно і за прийнятною ціною. Обстеження проводиться за попереднім записом по тел: / 044 / 333-4-333 або через форму «запис на прийом» на сайті.

МРТ плечевых суставов в Киеве
МРТ плечевых суставов в Киеве
МРТ плечевых суставов в Киеве
МРТ плечевых суставов в Киеве
МРТ плечевых суставов в Киеве