Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Операція Банкарта в Києві

Операція Банкарта спрямована на відновлення анатомії і стабільності плечового суглоба, для рефіксаціі суглобової губи. У клініці "Омега-Київ" оперативне втручання виконують, застосовуючи артроскопический хірургічний інструмент.

Ціни на операцію Банкарта

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 600 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 500 ₴ записатися
Операція Банкарта 12000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Нестабільність плечового суглоба, що викликана травмою суглобової губи, є однією з найбільш частих причин хронічних вивихів і больового синдрому в області суглобу плеча, особливо у молоді. Пошкодження суглобової губи майже завжди трапляється при вивихах плеча (пошкодження Банкарта / Bankart /). При Незрощеному дефекті суглобової губи може розвинутися повторний вивих плеча. Це вже називається хронічна нестабільність плечового суглоба. Таке плече травмується і вимагає втручання досвідченого фахівця.

Суглобовий плечовий Банкарт успішно лікують в Україні. Клініка "Омега-Київ" пропонує великий вибір послуг. Послуга артроскопії, операція Банкрата проводиться досвідченим хірургом ортопедом-травматологом. Хірургія в Україні розвинена на високому рівні, вартість операції доступна. Ціна залежить від комплексу медичних заходів.

Проведення операції Банкарта

Щоб відновити анатомію і стабільність суглоба призначається і проводиться операція по рефіксаціі суглобової губи (операція Банкарта). У клініці "Омега-Київ" оперативне втручання виконують, застосовуючи артроскопический хірургічний інструмент. Проводиться артроскопія з внутрішньосуглобою фіксацією.

При пошкодженнях, де спостерігається кістковий дефект, гленоїдальна западина деформована більш ніж на 20% - як доповнення до операції Банкарта, робиться процедура, при якій модифікується кістка - метод Латерже (Bristow-Latarget). Якщо є відрив Хілл-Сакса, може бути зроблена додаткова фіксація капсули суглобу в місці, де є дефект.

Лікарі ортопеди-травматологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Оперативне лікування вивиху плеча

Суглоб плеча утворює 3 кістки: головка, лопатка і ключиця, які, пов'язані з суглобом в анатомічному і функціональному плані. Особливе значення в біомеханіці плечового суглобу мають м'язи і зв'язки в складі капсули суглобу.

При вивиху суглоба важливо вправити його якомога раніше. Бажано звернутися в медичний центр, щоб це зробив фахівець. Правильно накладена пов'язка після усунення першого вивиху може позбавити від повторних вивихів і операції. У клініці "Омега-Київ" проводять як консервативне (при першому вивиху) так і оперативне лікування вивихів плеча (операція Банкарта). У медичному центрі працюють тільки досвідчені фахівці. Сучасна клініка оснащена новим обладнанням, перевіреними медикаментами, всім, що може знадобитися для ефективної терапії і реабілітації.

Операция Банкарта в Киеве
Операция Банкарта в Киеве
Операция Банкарта в Киеве
Операция Банкарта в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Алок Бансал

Автор статті:

Алок Бансал

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD, заслужений лікар України

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все