Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Операція Банкарта в Києві

Ціни на операцію Банкарта

Код Назва послуги Ціна
2013 Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста 1000 грн.
2011 Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 грн.
2012 Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 грн.
1835 Операція Банкарта 12000 грн.
2154 Вправлення вивиху плечової кістки, кісток передпліччя та ін. 900 грн.
1720 Консультація хірурга 400 грн.
1732 Перев'язка хірургічна проста 200 грн.
1733 Перев'язка хірургічна складна 300 грн.
1700 Консультація анестезіолога 300 грн.
Показати весь список послуг

Коли необхідна операція Банкарта?

Операція Банкарта спрямована на відновлення анатомії і стабільності плечового суглоба, для рефіксаціі суглобової губи. У клініці "Омега-Київ" оперативне втручання виконують, застосовуючи артроскопический хірургічний інструмент.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі ортопеди-травматологи

Нестабільність плечового суглоба, що викликана травмою суглобової губи, є однією з найбільш частих причин хронічних вивихів і больового синдрому в області суглобу плеча, особливо у молоді. Пошкодження суглобової губи майже завжди трапляється при вивихах плеча (пошкодження Банкарта / Bankart /). При Незрощеному дефекті суглобової губи може розвинутися повторний вивих плеча. Це вже називається хронічна нестабільність плечового суглоба. Таке плече травмується і вимагає втручання досвідченого фахівця.

Суглобовий плечовий Банкарт успішно лікують в Україні. Клініка "Омега-Київ" пропонує великий вибір послуг. Послуга артроскопії, операція Банкрата проводиться досвідченим хірургом ортопедом-травматологом. Хірургія в Україні розвинена на високому рівні, вартість операції доступна. Ціна залежить від комплексу медичних заходів.

Проведення операції Банкарта

Щоб відновити анатомію і стабільність суглоба призначається і проводиться операція по рефіксаціі суглобової губи (операція Банкарта). У клініці "Омега-Київ" оперативне втручання виконують, застосовуючи артроскопический хірургічний інструмент. Проводиться артроскопія з внутрішньосуглобою фіксацією.

При пошкодженнях, де спостерігається кістковий дефект, гленоїдальна западина деформована більш ніж на 20% - як доповнення до операції Банкарта, робиться процедура, при якій модифікується кістка - метод Латерже (Bristow-Latarget). Якщо є відрив Хілл-Сакса, може бути зроблена додаткова фіксація капсули суглобу в місці, де є дефект.

Оперативне лікування вивиху плеча

Суглоб плеча утворює 3 кістки: головка, лопатка і ключиця, які, пов'язані з суглобом в анатомічному і функціональному плані. Особливе значення в біомеханіці плечового суглобу мають м'язи і зв'язки в складі капсули суглобу.

При вивиху суглоба важливо вправити його якомога раніше. Бажано звернутися в медичний центр, щоб це зробив фахівець. Правильно накладена пов'язка після усунення першого вивиху може позбавити від повторних вивихів і операції. У клініці "Омега-Київ" проводять як консервативне (при першому вивиху) так і оперативне лікування вивихів плеча (операція Банкарта). У медичному центрі працюють тільки досвідчені фахівці. Сучасна клініка оснащена новим обладнанням, перевіреними медикаментами, всім, що може знадобитися для ефективної терапії і реабілітації.

Операция Банкарта в Киеве
Операция Банкарта в Киеве
Операция Банкарта в Киеве
Операция Банкарта в Киеве
Операция Банкарта в Киеве

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати