Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікувальна фізкультура в Києві

Ціни відділення ортопедії та травматології

Код Назва послуги Ціна
2013 Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста 1000 грн.
2011 Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 грн.
2012 Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 грн.
2158 Накладення пов'язки скотчкаст кистьовий суглоб 700 грн.
2162 Накладення кілець Дельбе (при переломах ключиці) 550 грн.
322 Масаж вакуумний терапевтичний (ЛОД) 150 грн.
2200 Масаж м'язів спини (три відділи) 500 грн.
2211 Масаж м'язів спини (шийно-комірцева зона) (30 хв.) 400 грн.
2202 Масаж верхньої кінцівки (рука, шия) + реабілітація (50 хв) 400 грн.
2203 Масаж нижньої кінцівки (нога, сідниці, поперек) + реабілітація (50 хв) 400 грн.
Показати весь список послуг

Що таке ЛФК?

Основа ЛФК - це спеціальні фізичні вправи. В ортопедії прийнято класифікувати фізкультуру за напрямками: для рук і ніг, тулуба і голови.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-ортопеди та травматологи

Ортопедичні захворювання є поширеною патологією, лікувальна фізкультура застосовується для профілактики, лікування і реабілітації хворого. ЛФК потрібен для відновлення порушених функцій і деформації опорно-рухової системи людини. Якщо потрібне оперативне втручання, фізкультура входить в післяопераційний курс реабілітації.

ЛФК в ортопедії

Основа ЛФК - це спеціальні фізичні вправи. В ортопедії прийнято класифікувати фізкультуру за напрямками: для рук і ніг, тулуба і голови. За фізіологічним дій лікувальну гімнастику поділяють на розслаблення, розтяжку, координацію, витривалість.

ЛФК:

 • сприяє розвитку і зміцненню м'язової маси;
 • стимулює циркуляцію крові пошкоджених органів;
 • запобігає розвитку атрофії в тканинах;
 • при пошкоджених суглобах покращує рухові функції;
 • відновлює амплітуду рухів в пошкоджених органах.

Лікувальна гімнастика не має протипоказань і призначається пацієнтові в будь-якому віці. Фізичні вправи виконують в різних положеннях тіла. Рухи поділяють на активні, які пацієнт виконує самостійно і пасивні, що виконуються за допомогою фахівця. Для максимального ефекту гімнастику поєднують з медикаментозним лікуванням і фізіотерапією. Значний результат дає лікувальна фізкультура пацієнтам після ендопротезування суглоба і проведення різного роду хірургічних втручань.

 

Проведення занять

Різний фізичний стан і ступінь травми опорно-рухової системи вимагає застосування специфічних вправ. Найбільш поширеними є індивідуальні заняття. Ефективність досягається за рахунок зосередженого впливу на травмований орган.

Індивідуально-групові заняття проходять під контролем фахівця для пацієнтів зі схожими захворюваннями і локалізацією травми. Тренер контролює опрацювання кожної вправи. Працюючи в невеликій групі, крім фізичного лікування, людина отримує хороший емоційний настрій.

Лікувальна фізкультура включає в себе розминку, основний курс і заключну частину. Розминку проводять для підготовки хворого органу до основного навантаження. В процесі активізується обмін речовин, розігріваються м'язи. Тривалість становить 5-7 хвилин. Основна частина направлена ​​для вирішення лікувальних завдань, в ній опрацьовують травмовану область. На закінчення проводять вправи з невисокою амплітудою, дозволяючи відновиться пульсу.

Регулювання силових вправ

Лікувальна гімнастика проводиться з дозуванням силової напруги. Для збільшення або зниження навантаження використовують різні методи:

 • змінюють кількість повторюваних вправ;
 • збільшують або уповільнюють темп;
 • підвищують або знижують амплітуду рухів;
 • змінюють положення тіла;
 • використовують чергування різних груп м'язів;
 • застосовують різні спортивні снаряди та прилади для збільшення навантаження.

В ортопедичній клініці застосовують спеціальне обладнання і тренажери. При призначенні ЛФК фахівець оцінює фізичні можливості людини з урахуванням віку і ваги. Лікувальна фізкультура потужно впливає на весь організм людини. Гімнастика ЛФК покращує трофіку тканин, прискорює обмін речовин і сприяє регенерації клітин. Своєчасне підключення лікувальних вправ дає можливість швидко пристосуватися до тимчасових порушень і забезпечує послідовне рішення відновлювальних завдань в ортопедії.

Лечебная физкультура в Киеве
Лечебная физкультура в Киеве
Лечебная физкультура в Киеве
Лечебная физкультура в Киеве
Лечебная физкультура в Киеве

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати