Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Лікування епідидиміту в Києві

Епідидиміт — запалення придатка яєчка, буває ускладненням загального інфекційного захворювання — грипу, пневмонії, ангіни і т. п. Інколи епідидиміт виникає при хронічному запальному захворюванні сечостатевих органів: уретрит, простатит, везікуліт. Появі епідидиміту у деяких випадках сприяє травма мошонки, промежини, тазу, а також всі ті фактори, які сприяють застою крові в малому тазу.

Ціни на лікування епідидиміту

Прийом лікаря-уролога провідного спеціаліста 600 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста 550 ₴ записатися
Прийом лікаря андролога-сексопатолога з рекомендаціями 450 ₴ записатися
Огляд лікаря-уролога 300 ₴ записатися
Показати все Сховати

Епідидиміт — запалення придатка яєчка.

Причини виникнення епідидиміту

Іноді епідидиміт буває ускладненням загального інфекційного захворювання — грипу, пневмонії, ангіни і т. п. Але найчастіше епідидиміт виникає при хронічному запальному захворюванні сечостатевих органів: уретрит, простатит, везікуліт. Появі епідидиміту часто сприяє травма мошонки, промежини, тазу, а також всі ті фактори, які сприяють застою крові в малому тазу. Найчастіше епідидиміт протікає гостро, проте зустрічається і хронічне запалення придатка яєчка.

Клінічні прояви епідидиміту

Клінічно епідидиміт проявляється так само, як і орхіт. Захворювання починається гостро з появи болю в одній половині мошонки і її збільшення. Біль може розповсюджуватися в пах, промежину, іноді навіть в крижі і поясницю, різко посилюється при русі. Мошонка на стороні поразки збільшується, шкіра її червоніє, втрачає свої складки за рахунок набряку. Одночасно у хворого підвищується температура тіла до 38-39°C, з'являються загальні симптоми запального захворювання - слабкість, головний біль, втрата апетиту і ін Придаток яєчка збільшується, стає щільним, різко хворобливою при дотику до нього.

При відсутності лікування через кілька днів запальний процес в придатку яєчка може призвести до його нагноєння. При цьому стан хворого різко погіршується, температура тіла підвищується, шкіра мошонки стає глянсовою, різко болюча при дотику. Інше ускладнення епідидиміту — перехід запалення на яєчко, розвиток орхіту. При тривалому перебігу запального процесу в його фіналі може розростися сполучна тканина, що призведе до непрохідності придатка яєчка для сперматозоїдів. При двосторонньому епідидиміт це стане причиною обтураційної форми безпліддя.

Лікарі-урологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Фахівці клініки «Омега–Київ» наполегливо радять при появі перших ознак епідидиміту негайно звертатися до лікаря, так як це захворювання загрожує грізними наслідками. Ми володіємо великим досвідом діагностики і лікування цього важкого захворювання. Для оцінки стану яєчка і придатка і вибору подальшої тактики в нашій клініці крім традиційних аналізів виконується ультразвукове дослідження органів мошонки високочастотним лінійним датчиком, застосовується весь комплекс апаратних процедур, що дозволяє уникнути операції.

Лікування епідидиміту

Хворий эпідидимітом повинен дотримуватися постільного режиму. Для забезпечення нерухомості мошонки їй надається фіксоване піднесене положення. На період лікування необхідно дотримуватися дієти, яка виключає з вживання алкоголь, гостру і смажену їжу. Обов'язково повинно проводиться лікування захворювання, яке призвело до розвитку епідидиміту. Також призначаються антибіотики, ферменти, розсмоктуючі препарати, вітаміни. Коли гострий запальний процес в придатку яєчка стихає, застосовують місцеві теплові процедури, фізіотерапію.

Лікування хронічного епідидиміту принципово таке ж, як і гострого, але більш тривалий, з акцентом на місцеве лікування, фізіотерапевтичні процедури.

При розвитку нагноєння придатка яєчка проводиться операція (розтин і дренування гнійника), а у важких випадках — видалення придатка.

Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або напрямавлення.

Задати будь-яке питання, записатися на консультацію до лікаря або процедуру можна за телефонами: 044 333 4 333 та 0 800 753 357, через форму «запис на сайті» або зручний месенджер (Fb, Viber, WhatsApp).

Лечение эпидидимита в Киеве
Лечение эпидидимита в Киеве
Лечение эпидидимита в Киеве
Лечение эпидидимита в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати