Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ печінки, селезінки, підшлункової залози, шлунку в Києві

КТ печінки, селезінки, підшлункової залози, шлунку являє собою не інвазивну, безболісну процедуру, за допомогою якої за короткий проміжок часу можна отримати якісні зображення перелічених вище органів.

Ціни на КТ печінки, селезінки, підшлункової залози, шлунку

КТ черевної порожнини, позачеревного простору та таза 1500 ₴ записатися
КТ органів черевної порожнини та органів таза 3700 ₴ записатися

У медичному центрі "Омега-Київ" ви можете зробити комп'ютерну томографію печінки, селезінки, підшлункової залози і шлунку.

У нашому діагностичному центрі для комп'ютерної томографії нирок печінки, шлунка і підшлункової залози використовується нове сучасне обладнання Philips Brilliance, яке дозволяє робити 64 зрізи (шару) з певним інтервалом і з різних ракурсів.

В результаті сканування можна отримати двох і тривимірні зображення організму, які можуть бути проглянуті на моніторі, відправлені по email і перенесені на папір або цифровий носій. Дослідження може проводитися з і без застосування контрастної речовини.

КТ шлунка - це сканування сучасними медичними приладами, яке дозволяє максимально точно визначити наявність вроджених аномалій і патологічних змін в шлунку.

Які можуть бути показання до проведення КТ печінки, селезінки, підшлункової залози і шлунку

КТ (комп'ютерна томографія) печінки, селезінки, підшлункової залози і шлунку проводиться для оцінки їх функцій і пов'язаних з ними структур організму.

Ця процедура також проводиться для визначення пухлин, інших уражень, травм, кровотеч, інфекцій, абсцесів, нез'ясовного болю в животі, або коли інші види досліджень, такі як, наприклад рентгенівські промені, фізичне обстеження або ультразвук не є досить переконливими.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

КТ печінки - це метод пошарового сканування печінки за допомогою рентгенівських випромінювань. Показаний пацієнтам, які скаржаться на болі в області органу, при підозрі на онкологічний процес. Також, дослідження призначається для визначення метастаз в печінці при пухлинному процесі в іншому органі.

КТ печінки без контрасту або з його введенням призначається лікарем строго після обстеження пацієнта. Це необхідно через ризик розвитку алергічної реакції на контрастний препарат.

Томогнафія печінки призначається для визначення обструктивної і необструктивної жовтяниці, для підготовки до біопсії і/або аспірації тканин печінки або жовчного міхура (в цьому випадку результати КТ носять рекомендативный характер). Іншими поширеними причинами КТ печінки, селезінки, підшлункової залози і шлунку є:

 • набряки і болі в животі;
 • грижа;
 • лихоманка;
 • пухлини, вузлики, утворення невідомого походження (включаючи рак);
 • інфекції або травми;
 • гострий холецистит;
 • хвороби печінки, викликані вживанням алкоголю;
 • жовчокам’яна хвороба;
 • панкреатит;
 • склерозуючий холангіт;
 • направлення вашого лікаря, велика кількість побічно пов'язаних захворювань і так далі

Підготовка до КТ шлунку

При КТ шлунку з контрастом вас попросять утриматися від прийому їжі і напоїв за декілька годин до процедури.

Якщо у вас є алергія на контраст, може бути призначений відповідний антиалергічний препарат. Вам потрібно буде повідомити лікаря діагностичного центру "Омега-Київ" про усі ліки, харчові добавки і трави, які ви приймаєте (у тому числі про ті, що були куплені без рецепту).

При проведенні КТ шлунка без контрасту особливої ​​підготовки немає.

Єдиною мірою є позбавлення від металевих предметів та інших  допоміжних приладів, які можуть вплинути на чіткість і точність дослідження. При наявності металевих застібок на одязі, пацієнт може скористатися одноразовим медичним халатом. Якщо ви користуєтеся слуховим апаратом, його теж слід зняти.

Комп'ютерна томографія шлунка і стравоходу призначається при порушенні ковтання, регулярої печії і постійних рвотах. Стравохід, через важкодоступність розташування, складно піддається діагностиці, тому необхідно використання контрастної речовини.

При КТ шлунку і стравоходу контрастна речовина вводиться внутрішньовенно і забезпечує яскраве скупчення в області ураження, таким чином виділяючи патологічно змінені ділянки.

Як роблять КТ печінки, селезінки, підшлункової залози, шлунку

Співробітник медичного центру "Омега-Київ" допоможе пацієнтові лягти на стіл томографа. Як правило, пацієнт лежить на спині з піднятими вгору руками. В деяких випадках на животі або на боці. Можливо будуть використані подушки і ремені, для того, щоб пацієнт був надійно і зручно зафіксований. У разі застосування контрастування, у вену в районі ліктя буде введений катетер. Для того, щоб доза речовини, що вводиться, була оптимальною, в нашій клініці використовується новий сучасний інжектор Ulrich, німецького виробництва.

Він підключається до катетера і контролює увесь процес введення контрасту. За допомогою цієї рідини, можна отримати якісніші зображення досліджуваних органів. Також можливе застосування контрасту шляхом його ковтання, в цьому випадку він не вводиться у вену, а просто випивається. Стіл з пацієнтом переміщатиметься в отвір кільцеподібного сканера. Уся процедура контролюється лікарем-радіологом за допомогою пульта дистанційного керування, встановленого в сусідній кімнаті.

Пацієнт і лікар зможуть бачити один одного через вікно і спілкуватися через переговорний пристрій, вбудований в апарат. Наслідуючи вказівки лікаря, пацієнтові потрібно буде періодично затримувати дихання на декілька секунд, оскільки навіть незначні рухи можуть негативно позначитися на якості отриманих зображень. Як правило, уся процедура займає не більше однієї години. КТ шлунка з контрастуванням зазвичай займає трохи більше часу. Контрастний розчин не вимагає специфічних маніпуляцій для виведення, - протягом 1,5 доби препарат самостійно виходить з організму. При цьому пацієнту рекомендовано приймати велику кількість рідини. для більш швидкого виведення речовини з організму.

КТ шлунка що показує?

Комп'ютерна томографія шлунка є максимально точним методом діагностики, пошарове сканування досліджуваного органу дозволяє виявити навіть мінімальні зміни. КТ діагностика часто призначається при підозрі на рак шлунка. Якісні зображення досліджуваної ділянки дозволяють виявити пухлину мінімальних розмірів, а також визначити кількість метастазів.

Своєчасна КТ діагностика при виразці шлунка відображає ступінь розвитку хвороби, кількість уражених тканин і залучення в процес стінок кровоносних судин. Вчасно виявлена ​​хвороба дозволяє уникнути внутрішньої кровотечі.

КТ печени, селезенки, поджелудочной железы, желудка в Киеве
КТ печени, селезенки, поджелудочной железы, желудка в Киеве
КТ печени, селезенки, поджелудочной железы, желудка в Киеве
КТ печени, селезенки, поджелудочной железы, желудка в Киеве

Ризики і протипоказання

Оскільки в медичному центрі "Омега-Київ" використовується тільки нове і сучасне устаткування, ризики і протипоказання від цієї процедури нечисленні і зведені до мінімуму.

Можлива невелика алергічна реакція на окремі компоненти контрастної речовини, а саме на йод або молюсків. Якщо ви знаєте про алергію на них, повідомите про це нашого лікаря.

До основних протипоказань до проведення КТ печінки, селезінки, підшлункової залози і шлунку можна віднести:

 • вагітність і підозра на вагітність;
 • підвищений рівень креатиніну;
 • цукровий діабет (II типу);
 • тиреотоксикоз;
 • якщо вага пацієнта перевищує 170 кг.

Що ви отримаєте, зробивши КТ печінки, селезінки, підшлункової залози, шлунку в медичному центрі Омега-Київ

Пройшовши цю процедуру в нашому медичному центрі, ви отримаєте обстеження вашого організму максимально можливої якості. Нашими перевагами є нове сучасне устаткування і фахівці вищої категорії.

Процедура проводиться за попереднім записом по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті. Також дізнатися вартість КТ шлунку, печінки, селезінки і підшлункової залози можна перед записом. Процедура з попередніми введенням контрасту обходиться трохи дорожче звичайної комп'ютерної діагностики.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати