Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ придаткових пазух носа в Києві

КТ придаткових пазух носа - сучасний метод комп'ютерної діагностики, за результатами якого лікар отримує пошарове тривимірне зображення досліджуваного органу. Деталізація клінічної картини дозволяє докладно вивчити його будову та можливі патології, у цьому випадку – порушення функції синусів, їх прохідності, наявність утворень на ранніх стадіях. КТ придаткових пазух носа – неінвазивна, безпечна та безболісна процедура, що надає можливість для діагностики широкого спектра патологій. Це пояснює її популярність у багатьох розділах медицини, зокрема і ЛОР.

Ціни на КТ придаткових пазух та порожнини носа

КТ навколоносових пазух та порожнини носа 1400 ₴ записатися
КТ навколоносових пазух, лицьового скелета 3D 1800 ₴ записатися
КТ навколоносових пазух та порожнини носа (контраст) 2600 ₴ записатися

Показання до проведення КТ придаткових пазух носа

КТ придаткових пазух носа рекомендується за таких станів:

 • викривлення носової перегородки;
 • остеомієліт;
 • черепно-мозкова травма;
 • потовщення слизової оболонки носоглотки;
 • підозра на наявність поліпів або новоутворень у носових пазухах;
 • запальні процеси;
 • вроджені або набуті аномалії будови синусів;
 • тяжка форма гаймориту;
 • контроль стану пацієнта після операції.

Обстеження синусів за допомогою комп'ютерного томографа має важливу перевагу перед аналогічними діагностичними процедурами. На відміну від магнітно-резонансної томографії або рентгена, КТ синусів можна проводити за наявності металевих пластин, протезів, кардіостимулятора, слухового апарату або інсулінової помпи.

Підготовка до дослідження придаткових пазух носа

Для підготовки до КТ додаткових пазух носа не потрібна попередня підготовка, якщо процедура проводиться без контрасту. Безпосередньо перед обстеженням потрібно зняти з себе всі металеві речі (прикраси, пряжки, окуляри, зубні протези, шпильки, шпильки, одяг з металевими ґудзиками). У сфері проведення дослідження має бути жодного металевого предмета.

Якщо КТ навколоносових пазух носа проводиться з контрастом, потрібно пройти попереднє обстеження, щоб унеможливити протипоказання. Напередодні томографії за 3-4 години до введення контрастної речовини утриматися від їжі та пиття.

Протипоказання до КТ

Діагностичний метод комп'ютерної томографії ґрунтується на рентгенівському випромінюванні. Доза цього випромінювання мінімальна, тому КТ без контрасту вважається практично нешкідливим для більшості пацієнтів. Виняток становлять вагітні жінки: їм рекомендується підбирати інші методи діагностики.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Проведення КТ придаткових пазух носа неможливе у разі серйозного ожиріння – стіл комп'ютерного томографа має обмеження за вагою. Дані про технічні особливості апарату краще уточнювати дома у лікаря-радіолога.

КТ навколоносових пазух носа з контрастом протипоказано при алергії на йод, тяжких захворюваннях печінки та нирок, цукровому діабеті 2 типу, тяжкій серцевій недостатності.

Процедура проведення КТ придаткових пазух носа

Комп'ютерна томографія синусів без контрасту триває близько 5 хвилин. У випадку, якщо вводиться контрастна речовина, час процедури може тривати до 20 хвилин, в залежності від передбачуваного діагнозу.

Методом пошарового сканування збираються дані про будову органу і складаються в тривимірну картинку, яку можна записати на диск та роздрукувати на плівці. Саме у такому вигляді пацієнту видається результат після обстеження.

Під час процедури пацієнт та лікар можуть зв'язатися через спеціальний переговорний пристрій. Крім того, томограф оснащений кнопкою виклику лікаря на той випадок, якщо самопочуття пацієнта погіршиться і йому буде потрібна допомога.

Переваги проведення КТ придаткових пазух носа у МЦ Омега-Київ

 • КТ придаткових пазух носа в медичному центрі Омега-Київ проводиться на сучасному комп'ютерному томографі Philips Brilliance 64.
 • Контрастний барвник вводиться практично безболісно у ліктьову вену за допомогою сучасного інжектора Ulrich.
 • Це один з найінформативніших діагностичних методів, особливо при дослідженні щодо запальних процесів у синусах.
 • Комп'ютерна томографія - безболісний та неінвазивний метод.
 • Діагностичні центри розташовані неподалік станцій метро, ​​що дає можливість швидко дістатися і своїм транспортом, і громадським.

Зробити КТ придаткових пазух носа можна за такими адресами:

 • вул. М. Максимовича, 10 (ст. м. Васильківська);
 • вул. А. Малишка, 39 (ст.м. Чернігівська).

 

КТ придаточных пазух носа в Киеве
КТ придаточных пазух носа в Киеве
КТ придаточных пазух носа в Киеве
КТ придаточных пазух носа в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати