Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

КТ пазух носа у Києві на Лівому березі

КТ носових пазух – це малоінвазивний вид діагностики структур носа, що ґрунтується на впливі рентгенівських променів на тіло людини. Зробити КТ пазух носа у Києві на лівому березі можна у філії МЦ Омега-Київ на А. Малишка, 39.

Ціна КТ пазух носа у клініці на А. Малишка, 39

КТ навколоносових пазух та порожнини носа 1400 ₴ записатися
КТ навколоносових пазух, лицьового скелета 3D 1900 ₴ записатися
КТ навколоносових пазух та порожнини носа (контраст) 2800 ₴ записатися

Обстеження призначається при викривленнях носової перегородки, поліпах, новоутвореннях у носі, запальних процесах (синусити, гайморити) та інших патологіях. Якщо відчуваєте, що ніс не дихає, з'явилося відчуття тиску, тяжкості, біль у носовій ділянці, послабився нюх – записуйтесь на КТ пазух носа у клініку Омега-Київ (Київ, лівий берег).

Лікарі-рентгенологи філії на лівому березі

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

У філії Омега-Київ на лівому березі Києва діагностику КТ пазух носа виконує кваліфікований персонал, лікарі першої та вищої категорії. У штаті є молоді перспективні рентгенологи зі стажем до 10 років та більш досвідчені лікарі, які працюють у галузі радіології від 20 до 40 років. Поряд із якісним обладнанням, висока кваліфікація персоналу – важлива складова діагностичної цінності процедури КТ. Саме лікар дає точну інтерпретацію знімків-зрізів та виявляє патології. З висновку рентгенолога лор ставить остаточний діагноз, призначає консервативне лікування чи операцію.

Ціни на комп'ютерну томографію у філії Омега-Київ на Малишка – на рівні середніх по лівому берегу Києва: КТ навколоносових пазух та порожнини носа – від 1400 грн, процедура з контрастуванням – від 2600 грн.

Як проходить процедура

На сеанс КТ пазух носа до нашої клініки на лівому березі Києва потрібно прийти за 20-30 хвилин до початку процедури (для заповнення анкети). Металеві предмети – сережки, шпильки, пірсинг – необхідно зняти. Підготовчого етапу діагностика не передбачає, за винятком процедури з контрастом – вона виконується натщесерце і вимагає попереднього аналізу крові на креатинін.

Фотографії діагностичного центра

КТ пазух носа в Киеве на Левом берегу
КТ пазух носа в Киеве на Левом берегу
КТ пазух носа в Киеве на Левом берегу

КТ носової області проходить так само, як дослідження інших органів. Пацієнт розміщується всередині тунелю томографа і лежить нерухомо. Обертаючись, сканер робить безліч знімків-зрізів досліджуваної області в різних площинах. Тривалість базової діагностики – 5-7 хвилин, із контрастом – до 20 хвилин. Після закінчення сканування лікар готує розшифровку зображень, яку письмово разом зі знімками протягом доби надає пацієнту. Результати можна забрати особисто або замовити доставку Новою Поштою.

Запис на КТ до Омега-Київ – за тел. (044) 333-4-333, 0800753357, через форму callback на сайті або зручний messenger.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Пелипейченко Елена Вадимовна

Автор статті:

Пеліпейченко Олена Вадимівна

Завідувач відділення КТ-МРТ

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами