Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Естетична гінекологія в Києві

Естетична гінекологія – сучасна галузь медицини, включає процедури, спрямовані на відновлення анатомічної структури та функцій зовнішніх статевих органів жінки. Причини дефектів в інтимній зоні – різні, від вроджених аномалій до вікових трансформацій. Більш досконала та природна форма, комфортні розміри, симетрія органів, еластичність та краса шкіри – естетична гінекологія допоможе вирішити найделікатніші завдання.

Ціни відділення естетичної гінекології

Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 ₴ записатися
Передня, задня пластика стінок піхви при опущенні стінок 25000 ₴ записатися
Вагінальна екстирпація матки в поєднанні з пластикою стінок піхви 35000 ₴ записатися
Передня пластика стінок піхви при опущенні стінок 17000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Коли потрібна естетична гінекологія

Аномалії розвитку, генетика, травматичні пологи, вік та захворювання органів тазу – всі ці фактори впливають на анатомію жіночих статевих органів. І річ не тільки у красі інтимних зон (хоча і це важливо). Анатомічні особливості жінки часто негативно позначаються на сексуальній функції, фізичному здоров'ї, впливають на комфорт та якість життя. Вирішити делікатну проблему допоможе естетична гінекологія у Києві.

Основні показання для процедур:

 • Бажання жінки покращити форму, змінити розмір статевих губ, усунути асиметрію, збільшити клітор.
 • Недостатньо пружна, в'яла шкіра статевих органів.
 • Сухість, схильність слизової оболонки вульви до подразнення, появи мікротріщин, що викликає дискомфорт і підвищує ризик занесення інфекції.
 • Надмірне розширення входу у піхву (“зіяння статевої щілини”): як естетичний дефект, а й підвищений ризик захворювань сечостатевої сфери.
 • Атрофічні зміни піхви та зовнішнього відділу шийки матки. Причина – гормональний дисбаланс, вікові зміни, запалення жіночих статевих органів.
 • Пролапс геніталій – опущення піхвових стінок та випадання матки, відбувається внаслідок ослаблення м'язового каркасу органів малого тазу.
 • Стресове нетримання сечі (виникає при напрузі: кашлі, чханні, фізичному навантаженні) – спостерігається у половини жінок віком після 45 років.
 • Неприємні відчуття, дискомфорт під час статевого акту, носіння білизни.
 • Незадоволеність інтимним життям, відсутність відчуттів під час сексу, аноргазмія.
 • Завдяки естетичній гінекології – хірургічній, лазерній, ін'єкційній – вдається покращити зовнішній вигляд статевих органів, налагодити сексуальне життя та вирішити проблеми зі здоров'ям.

Лікарі-хірургі

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Що входить до естетичної гінекології

Процедури відновлення краси та здоров’я в інтимній зоні не менш популярні у жінок, ніж пластика грудей або ліпосакція. Естетична гінекологія включає різні види послуг:

 • Нитковий перинеоліфтинг – малоінвазивна хірургічна операція, що проводиться з метою з'єднання пошкоджених м'язів промежини спеціальними нитками. Дозволяє скоригувати анатомію в області між верхньою спайкою великих статевих губ та анусом.
 • Перинеопластика – корекція промежини та навколопіхвової області з метою відновлення анатомічної будови м'язів та фасцій піхви. Паралельно з перинеопластикою проводять корекцію статевих губ та вагіни.
 • Лабіопластика (хірургічна, ін'єкційна) – зміна розміру та форми малих статевих губ.
 • Аугментація точки-G – за допомогою введення філерів дозволяє зменшити розміри піхви та зробити найбільш чутливу його частину доступнішою для стимуляції під час статевого акту.
 • Контурна пластика вульви (філінг) – ін'єкції гіалуронової кислоти в області геніталій, дозволяє відновити об'єм та привабливий зовнішній вигляд м'яких тканин.
 • Хімічний пілінг інтимних зон – відбілювання шкіри в області бікіні (лобок, внутрішня поверхня стегон, статеві губи, навколо ануса).
 • Лазерне інтимне омолодження – одна із популярних процедур естетичної гінекології. Допомагає відновити пружність та еластичність піхви, запобігти розвитку опущення статевих органів, лікує атрофію слизової оболонки піхви.

Естетична гінекологія в Омега-Київ: види послуг

Лікарі відділення естетичної гінекології клініки «Омега-Київ» проводять хірургічні процедури, вагінальні операції, що дозволяють відновити здоров'я, молодість та сексуальну привабливість інтимної зони. Кожна наша пацієнтка має можливість відчути себе жіночнішою та красивішою.

Клініка надає такі послуги:

 • Хірургічна лабіопластика.
 • Перинеовагінальний ліфтинг – відновлення тонусу м'язів та тканин промежини з використанням нитки. Проводиться для естетичної корекції (вагінальне звуження) та поліпшення функції статевих органів.
 • Гіменопластика – відновлення цноти (з релігійних, моральних, етичних та інших мотивів).
 • Хірургічна дефлорація – порушення цілісності гімена за медичними показаннями. Іноді незаймана пліва заростає, має занадто щільну структуру або навпаки, надмірно еластична (при статевому акті відбувається її розтяг, а не розрив). У разі гімен усувають оперативним шляхом.
 • Вагінопластика або кольпорафія – передня, задня пластика стінок піхви, проводиться при їх опущенні.
 • Вагінальна екстирпація матки (гістеректомія) – повне хірургічне видалення матки разом із шийкою через розріз стінки піхви. Операція рекомендована при опущенні піхви та випаданні матки через слабкість м'язів тазового дна. Вагінальна гістеректомія найбільш ефективна у поєднанні з пластикою стінок піхви.

Вартість послуг естетичної гінекології залежить від складності процедури, у відділенні медичного центру ціни стартують від 4000 грн.

Переваги клініки Омега-Київ

 • Кваліфікований медперсонал: оперуючі лікарі акушери-гінекологи з великим досвідом роботи.
 • Використання сучасних безпечних методів у галузі естетичної гінекології.
 • Під час втручань застосовуються ефективні методи знеболювання та наркозу.
 • Зручне розташування у центрі Києва, адреса відділення естетичної гінекології: вул. М. Максимовича,10 (м. Васильківська,10).

Прийом акушерів-гінекологів ведеться за попереднім записом. Телефонуйте в контакт-центр клініки Омега-Київ за телефонами (044) 333-4-333, 0 800 753 357, заповнюйте форму на сайті або зв'язуйтесь через зручний месенджер.

Фотографії відділення естетичної гінекології

Эстетическая гинекология в Киеве
Эстетическая гинекология в Киеве
Эстетическая гинекология в Киеве
Эстетическая гинекология в Киеве

Поширені питання

Що таке жіноча естетична гінекологія?

Естетична гінекологія – спеціалізований напрямок у гінекології, вирішує проблеми анатомічного та функціонального відновлення зони жіночих зовнішніх статевих органів. Естетична гінекологія включає безопераційні (ін'єкційні, лазерні) та хірургічні методики.

Чим займається естетична гінекологія?

За допомогою методів естетичної гінекології можна змінити форму та розміри статевих губ, усунути асиметрію, збільшити клітор, зменшити розміри піхви, відновити анатомічну будову промежини, омолодити, відбілити шкіру в інтимній зоні.

Який результат після естетичної гінекології?

Естетична гінекологія дозволяє усунути такі неприємні проблеми зі здоров'ям, як стресове нетримання сечі, сухість піхви, опущення статевих органів, а також покращити зовнішній вигляд делікатної зони та мати змогу яскравіше відчувати задоволення від сексуального життя.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Войток Тарас Григорьевич

Автор статті:

Войток Тарас Григорович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами