Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Інтимна контурна пластика вульви (філлінг) у Києві

Контурна пластика вульви - ін'єкційний метод естетичної гінекології, який дозволяє заповнити та надати об'єму зовнішнім статевим органам шляхом введення філерів на основі гіалуронової кислоти в інтимну область.

Ціни відділення естетичної гінекології

Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 ₴ записатися
Передня, задня пластика стінок піхви при опущенні стінок 15000 ₴ записатися
Вагінальна екстирпація матки в поєднанні з пластикою стінок піхви 20000 ₴ записатися
Передня, задня пластика стінок піхви при опущенні стінок у комплексі з іншим оперативним втручанням (додаткова оплата) 10000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Контурна пластика вульви стає все більш популярною процедурою у жінок різного віку, так як цей вид естетичної гінекології націлений на виправлення недоліків будови зовнішніх статевих органів і відновлення їх природного, естетичного вигляду і природної краси.

Шкіра інтимної зони схильна до таких саме природних біологічних процесів, як і шкіра обличчя, тому з віком вона старіє і в'яне. Багато жінок прагнуть поліпшити зовнішній вигляд інтимної зони або відкорегувати індивідуальні особливості генітальної області, щоб повернути сексуальну привабливість і психологічний комфорт.

 

Інтимний філлінг статевих губ в медичному центрі «Омега-Київ» проводиться під контролем досвідчених лікарів, а застосування високоякісних препаратів підвищує ефективність і якість результату, яким наші пацієнтки зможуть насолоджуватися тривалий час.

Як проходить процедура інтимного філлінгу вульви?

Контурна пластика вульви - ін'єкційний метод естетичної гінекології, який дозволяє заповнити та надати об'єму зовнішнім статевим органам шляхом введення філерів на основі гіалуронової кислоти в інтимну область. Даний вид пластики спрямований не тільки на естетику інтимної зони, але і має захисну вплив на статеві органи, перешкоджаючи інфекції, подразненням.

До початку процедури проводиться епіляція інтимних зон. Місце введення дезінфікують, знеболюють і лікар, за допомогою канюлі, вводить філлер і розподіляє його по поверхні, яка охоплюється процедурою. Процедура безболісна і за тривалістю займає до 30 хвилин. Період реабілітації триває від 2 до 3 днів.

Результат від пластики помітний вже в перший тиждень після введення філерів, і проявляється у вигляді збільшення об'єму статевих губ, зміни їх форми і підвищення тонусу шкіри.

Лікарі-гінекологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Переваги інтимного філлінгу в медичному центрі «Омега-Київ»:

 1. Прогноз очікуваного результату з урахуванням індивідуальних особливостей кожної пацієнтки.
 2. Амбулаторне проведення процедури з використанням місцевої анестезії.
 3. Використання філерів з анестетиками, для зменшення больових відчуттів як під час корекції так і в післяопераційний період.
 4. Короткий реабілітаційний період.

Відновлюючи природні контури інтимної зони, лікарі медичного центру «Омега-Київ» домагаються поліпшення функціональності та естетичної привабливості.

Вікові зміни, зниження рівня статевих гормонів (особливо естрогену), можу негативно вплинути на естетику статевих органів. Делікатна область стає зневодненою і менш еластичною, знижується тонус статевих губ, зменшується їх щільність і нервово-м'язова напруга - все це негативно відбивається на якості інтимного життя пацієнтки.

Показання до проведення контурної пластики:

 • Вроджені патології (гіпоплазія, асиметрія).
 • Хірургічні, післяпологові або травматичні ушкодження зовнішніх статевих органів.
 • Вікові зміни (атрофія, в'ялість статевих губ або клітора).
 • Невдоволеність статевим життям.
 • Відновлення обсягу статевих органів безопераційним методом при протипоказаннях до хірургічних втручань.

Які філери використовуються?

Для збільшення і рельєфу статевих губ використовують філери на основі натуральної гіалуронової кислоти, яка стимулює вироблення колагену в організмі і сприяє омолодженню генітальних областей. Філлери, які використовують наші лікарі, добре розподіляються в тканинах, що не визивют токсичного, алергічного або канцерогенної дії, які не відриваються і не зміщуються при рухах, Властивість гіалуронової кислоти зв'язувати і утримувати воду призводить до підвищення еластичностей тканин вульви і піхви під час статевого акту, і робить інтимні стосунки чутливішими. Протягом 1 - 1,5 років такі філери самостійно розсмоктуються.

Коли потрібна повторна корекція?

Основою філерів, які використовують при пластиці вульви, є гіалуронова кислота. Це природний компонент багатьох біологічних рідин, однією з особливостей якого є биодеградация (розсмоктування) з плином часу, що обумовлює необхідність повторних процедур. Результату інтимного ФІЛЛІНГ вульви залежить від індивідуальних особливостей пацієнтки (вік, гормональний фон, статева активність) і тримається від 1 до 1,5 років.

Ризики і протипоказання до інтимного філлінгу:

Попри те, що контурна пластика вульви абсолютно безпечна процедура, після якої не виникає серйозних ускладнень існують певні протипоказання до її проведення:

 • Онкологічні захворювання.
 • Період вагітності і лактації.
 • Наявність інфекцій, запалень і аутоімунних порушень.
 • Реабілітація.

Для попередження можливостей ускладнення після філлінгу (гематоми, синці, набряки) необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря:

 • Виключити теплові навантаження (пляж, гаряча ванна / душ, сауна) протягом трьох днів.
 • Уникати фізичного перенапруження (спорт, велосипед) а так же лазерної та фотоепіляції.
Интимная контурная пластика вульвы (филлинг) в Киеве
Интимная контурная пластика вульвы (филлинг) в Киеве
Интимная контурная пластика вульвы (филлинг) в Киеве
Интимная контурная пластика вульвы (филлинг) в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати