Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Ціни на послуги вертебролога

Код Назва послуги Ціна
2003 Прийом лікаря вертебролога 550 грн.
2004 Повторний прийом лікаря вертебролога 450 грн.
2100 Паравертебрально блокада (без медикаментів) 500 грн.
2121 Паравертебрально блокада (без медикаментів) - курсове лікування 400 грн.
2109 Апаратне витягування хребта (тракомп'ютер) 300 грн.
2200 Масаж м'язів спини (три відділи) 500 грн.
2211 Масаж м'язів спини (шийно-комірцева зона) (30 хв.) 400 грн.
3 Розпис схеми лікування ( консультація + схема лікування) 700 грн.
33 Магнітотерапія зовнішня 170 грн.
2130 Магнітотерапія БТЛ 150 грн.
Показати весь список послуг

Що таке вертебрологія?

Вертебрологія - це розділ медичної дисципліни, що вивчає захворювання хребта та окружних його (паравертебральних) м'яких тканин, їх діагностику, профілактику, лікування і реабілітаційні методики. Для відновлення функції хребта та усунення болю у спині, вертебролог використовує мануальну терапію, фізіотерапію, масаж, медикаментозне лікування. Ще 10-20 років тому проблеми зі спиною були переважно у людей середнього і старшого віку. Сьогодні ж лікар-вертебролог щотижня приймає десятки молодих пацієнтів, що скаржаться на біль в спині. Хвороби хребта "помолодшали" тому що дедалі поширенішою стає офісна робота - малорухлива, в незручній для спини позі. І якщо офісний працівник не компенсує малорухливість хоча б зарядкою і побутовою активністю (не кажучи вже про тренування у спортзалі), м'язи спини затікають через тривале сидіння, що й викликає біль у грудному, шийному чи поперековому відділі. Найтісніше вертебрологія пов'язана з неврологією. Однак ця дисципліна має на увазі не тільки локальне лікування захворювання, але і відновлення функції всього хребетного стовпа від шиї до куприка. Важливість такого підходу полягає в тому, що це дозволяє усунути причину локальної проблеми, такий як протрузія або защемлення нерва.

Лікарі-вертебрологи

Шукаєте, де приймає вертебролог (Київ)? У медичному центрі Омега-Київ ви можете записатися на консультацію до лікаря вищої категорії Людмили Олександрівні Волинської або до лікаря першої категорії Сергія Петровича Тернопільського. Це висококласні фахівці, що володіють багаторічним практичним досвідом у лікуванні захворювань хребта.

Вертебролог відновлює і підтримує роботу хребта та суглобів в умовах підвищеного навантаження (важка фізична праця або, навпаки, малорухливий спосіб життя). Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна терапевтична програма для лікування або профілактики гриж і протрузій, зміцнення м'язового корсета.

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Коли відвідувати лікаря-вертебролога?

Якщо у вас сидяча робота, не чекайте появи болів в спині! Будь-яку недугу краще попередити, ніж лікувати.

Лікар-вертебролог необхідний вам, якщо ви відчуваєте біль і дискомфорт в таких областях:

 • хребет (шийний, грудний і поперековий відділ);
 • шия і голова (защемлення в шийному відділі можуть бути причиною порушення кровопостачання мозку);
 • м'язи спини, особливо при сидячій роботі.

Консультація вертебролога необхідна після перенесених травм, оперативних втручань (особливо ортопедичних - репозиція переломів, ендопротезування тощо). Вертебролог також потрібен жінкам під час відновлення після пологів, людям середнього і старшого віку, а також тим, хто займається важкою фізичною роботою.

Що лікує вертебролог?

Лікар-вертебролог, або вертеброневролог, лікує захворювання хребта та тканин, що його оточують, а також наслідки травм спини. До фахівця звертаються після операцій на хребті - в цьому випадку лікар призначає комплекс реабілітації, індивідуальний для кожного пацієнта.

Вертебрологія (Київ) в медичному центрі Омега-Київ спрямована на лікування таких захворювань:

 • грижі міжхребцевих дисків (випинання ядра міжхребцевого диска);
 • спондильоз (освіта остеофітів на тілах хребців);
 • спондилоартроз (дегенеративна зміна в міжхребцевих суглобах);
 • протрузії;
 • сколіоз (бічне викривлення хребта);
 • остеохондроз;
 • радикуліт (запалення міжхребцевих корінців);
 • міозит (запалення м'язів).

Діагностика у вертебрології

Для точної діагностики захворювання вертебролог уважно вислуховує скарги пацієнта (на біль, обмежену рухливість і т.д.), а також проводить функціональне тестування. Це може бути діагностика за допомогою неврологічного молоточка, ЕЕГ, УЗД або МРТ.

Вертебрологія (Київ) має таке обладнання для апаратної діагностики:

 • ультразвуковий сканер «Toshiba Aplio XG» premium класу;
 • магнітно-резонансний томограф «Philips Achieva 1,5 тесла 16 каналів»;
 • потужний комп'ютерний томограф «Philips Brilliance 64»;
 • комп'ютерний програмно-апаратний комплекс для ЕЕГ BRAINTEST VIDEO 24.

Функціонал всіх чотирьох апаратів досить широкий, щоб діагностувати порушення функції хребта на будь-якій стадії.

Методи лікування

У нашому відділенні вертебрології проводяться такі терапевтичні процедури:

 • масаж;
 • електрофорез;
 • мануальна терапія;
 • ЛФК.

Крім цього, вертебрологія в Омега-Київ у своєму розпорядженні має устаткування для апаратної терапії. У нас проводяться такі процедури:

 • ударно-хвильова терапія;
 • витягування хребта на тракомп’ютері.

Консультація вертебролога: як проходить прийом?

Лікар-вертебролог слухає скарги пацієнта і докладно розпитує його про можливі супутні хвороби. Це називається збір анамнезу. Отримана інформація допомагає встановити причину хвороби, а також протипоказання до тих чи інших методів лікування.

Після цього проводиться візуальний огляд для оцінки стану хребта та опорно-рухового апарату в цілому. Якщо отриманих даних досить, лікар ставить діагноз, якщо немає - направляє до суміжних фахівців або на додаткові діагностичні процедури (МРТ, КТ або УЗД).

Після постановки діагнозу призначається схема лікування і реабілітаційний комплекс.

Переваги вертебрології в Омега-Київ

Вертебрологія в МЦ Омега-Київ - це досвідчені лікарі, що постійно підвищують кваліфікацію, а також широкий спектр діагностичних і терапевтичних процедур. Завчасний запис дає можливість спланувати консультацію, діагностику та розпис схеми лікування в один день! Ми цінуємо час наших пацієнтів, і наші оператори допоможуть вам вибрати найзручніший час для відвідування лікаря.

Сучасне високоточне обладнання дозволяє діагностувати захворювання на ранній стадії, що підвищує ймовірність успішного лікування.

Наша вертебрологічна клініка на вул. Михайла Максимовича,10 знаходиться всього за 10 хвилин ходьби від станції метро Васильківська! До нас легко дістатися як на громадському транспорті, так і на особистому.

Вертебрологія в Києві

Вертебрологія (Київ) в нашому медичному центрі - це команда висококласних фахівців, які допоможуть вам в профілактиці та лікуванні болю в спині, протрузій, гриж.

Наше відділення знаходиться на вул. Максимовича, 10 (ст.м. Васильківська або Виставковий центр).

Консультація вертебролога проводиться за попереднім записом через форму на сайті, також можна записатися через месенджер або зателефонувавши за телефоном 044 333 4 333 або 0 800 753 357.

Вертебрологический центр
Вертебрологический центр
Вертебрологический центр
Вертебрологический центр
Вертебрологический центр
Часто
задавані
питання

Тернопольський
Сергій Петрович

25 років Досвіду

Лікар-невропатолог першої категорії, лікар-вертебролог

Хто такий лікар-вертебролог?

Фахівець, який займається комплексною діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань опорно-рухового апарату. У роботі використовує знання та інструменти з неврології та травматології, аналізує та знаходить причинно-наслідковий зв'язок при захворюваннях хребта, м'язів та суглобів.

Які захворювання лікує вертебролог?

Усі патології хребетного стовпа: міжхребцеві грижі, протрузії; дегенеративні зміни хребетного стовпа; різні викривлення хребта; онкологічні процеси у хребетній ділянці; травми спини; аномалії розвитку.

Коли потрібно терміново йти до вертебролога?

За будь-яких проблем, пов'язаних з хребтом: болі в спині (шийний, грудний або попереково-крижовий відділ); регулярні головні болі/мігрені; проблеми з поставою - лордоз, кіфоз, сколіоз; болі, що віддають у руку чи ногу; біль у серці при нормальній ЕКГ; судоми, скутість м'язів.

Як відбувається прийом у вертебролога?

До стандартного прийому спеціаліста входить: збір анамнезу, вивчення скарг; неврологічний огляд: перевірка рефлексів, чутливості, вестибулярної функції; ортопедичний огляд: оцінка постави, перевірка рівня пасивних та активних рухів хребта, кінцівок, пальпація хребта для виявлення запалень та патологій, оцінка тонусу м'язів та рухливості суглобів. Постановка попереднього діагнозу, направлення на діагностику (МРТ, КТ або УЗД). Підбирається схема лікування, ЛФК, курс мануальної терапії, ортопедичні вироби.

Як підготуватися до консультації вертебролога?

Перед візитом згадайте, коли саме почалося захворювання, як поводиться, коли настають періоди загострення, якими засобами ви лікувалися (мазі, ліки, масаж); вкажіть алергії на препарати, якщо вони є; приготуйте призначення інших спеціалістів; питання, які ви плануєте поставити; зберіть архів попередніх досліджень, результати аналізів та схеми лікування.

Які методики лікування використовує вертебролог?

Безопераційні методи: лікувальна фізкультура – розробка комплексу для зміцнення хребетного стовпа та м'язів спини; підбір ортопедичних виробів – устілки, корсети для хребта, бандажі; апаратне лікування – витяг хребта на спеціальному тренажері; фізіотерапія - магнітотерапія, ультразвук, лазерна терапія.

Як часто потрібно ходити до вертебролога?

З профілактичною метою – достатньо одного разу на рік. Якщо у вас хронічне захворювання, так часто, як призначить фахівець.

Коли потрібно вести дитину до вертебролога?

Як тільки ви помітили перші ознаки порушення постави (викривлення, одне плече вище за інше, сутулість), негайно зверніться до лікаря. Перші ознаки виявляються у 6-8 років, коригувати поставу можна у 12-15 років, а ув 22-25 років вже складно щось змінити, тільки зменшити кут сколіозу.

Чим відрізняється невролог від вертебролога?

Невролог працює з патологіями, спричиненими проблемами у роботі нервової системи. Фахівець аналізує її працездатність, як функціонує, в яких сферах є патології, вивчає рефлекси, ходу, реакцію, координацію. Неврологи займаються проблемами опорно-рухової системи, які впливають роботу ЦНС. Вертебролог працює із захворюваннями хребта, аналізує як вони перегукуються з ураженнями нервової системи, розробляє профілактичні заходи щодо попередження патологій хребта та прилеглих до нього тканин. Використовує знання з галузі неврології, ортопедії та нейрохірургії.

Профілактика захворювань хребта

Регулярне фізичне навантаження: велосипед, біг, плавання, танці; правильна поза під час сидячої роботи – висота столу, відстань очей від монітора; регулярні профілактичні огляди у спеціаліста.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Тернопольський Сергій Петрович

Лікар-невропатолог першої категорії, лікар-вертебролог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати