Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування травм хребта і кінцівок в Києві

Навіть при слабкому ударі в область хребта бажано звернутися за медичною допомогою. Ви можете сміливо довірити своє здоров'я фахівцям діагностичного центру Омега-Київ. Травматичне ушкодження шийного відділу хребта зазвичай призводять до паралічу всіх чотирьох кінцівок. Воно вважається найнебезпечнішим з усіх видів травм хребта, так як при ньому можливі сильні зміщення хребців. Травми в області грудей, як правило, впливають на рухи і чутливість грудної клітини, рук і іноді ніг. Пошкодження поперекового і крижового відділів хребта, як правило, призводить до порушення функціонування стегон, ніг, сечового міхура, кишечника та сексуальної функції. Також знижується сила рефлексів, з'являються чутливі розлади.

Ціни на лікування травм хребта і кінцівок

Прийом лікаря вертебролога 550 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря вертебролога 450 ₴ записатися
Паравертебрально блокада (без медикаментів) одноразово 700 ₴ записатися
Паравертебрально блокада (без медикаментів) - курсове лікування 500 ₴ записатися
Показати все Сховати

Травми хребта і кінцівок дуже поширені і складають від 12 до 30 відсотків від усіх травматичних ушкоджень опорно-рухового апарату. Найчастіше зустрічаються у чоловіків до 40 років. У літніх людей травми хребта і кінцівок зустрічаються в однаковій кількості, як у чоловіків, так і у жінок. Існує велика кількість видів травм хребта, в сучасній медицині виділяють декілька класифікацій:

 1. по цілісності шкірного покриву навколо хребців: закриті і відкриті травми.
 2. по локалізації: травми шийного, грудного і поперекового відділу хребта.
 3. за характером пошкодження хребців: забої, вивихи, переломи, розриви (об'єктива) хребта.
 4. по залученню до травми спинного мозку: неускладнена і ускладнена (пошкоджений спинний мозок).

Пошкодження кінцівок можна класифікувати наступним чином:

 1. розтягнення і розриви зв'язок;
 2. вивихи в суглобах – зміщення суглобових поверхонь кісток одна відносно одної;
 3. переломи кісток – це порушення цілісності кістки.

Основні причини травм хребта і кінцівок включають в себе: Пошкодження кінцівок можна класифікувати наступним чином:

 • дорожньо-транспортні пригоди;
 • травми від падіння великих тягарів (обвал перекриттів будівлі, завали в шахтах і т. д.);
 • поранення (ножові, вогнепальні);
 • невдале падіння;
 • заняття спортом (найчастіше у футболі, хокеї, гімнастиці);
 • родові травми.

При пошкодженні хребта важливо не пошкодити спинний мозок, так як наслідки таких травм зазвичай найгірші. 80-95% таких випадків закінчуються інвалідністю, а 5-10% пацієнтів взагалі гинуть. Найбільшу небезпеку для людського життя становить ураження спинного мозку при травмах шийного відділу хребта. Травми, які зачіпають спинний мозок, можуть вплинути на рухи, відчуття, і функції внутрішніх органів.

Лікарі-вертебрологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Травматичне ушкодження шийного відділу хребта зазвичай призводять до паралічу всіх чотирьох кінцівок. Воно вважається найнебезпечнішим з усіх видів травм хребта, так як при ньому можливі сильні зміщення хребців. Травми в області грудей, як правило, впливають на рухи і чутливість грудної клітини, рук і іноді ніг. Пошкодження поперекового і крижового відділів хребта, як правило, призводить до порушення функціонування стегон, ніг, сечового міхура, кишечника та сексуальної функції. Також знижується сила рефлексів, з'являються чутливі розлади.

До основних ознак переломів кінцівок належать:

 • припухлість пошкодженої кінцівки;
 • синці (при закритих переломах);
 • наявність уламка кістки, що стирчить з рани в ділянці перелому (при відкритих переломах);
 • різкий біль;
 • порушення функцій кінцівки: обмеження або відсутність рухів у суглобах (переломи кісток гомілки, плеча, стегна).

Навіть при слабкому ударі в область хребта бажано звернутися за медичною допомогою. Ви можете сміливо довірити своє здоров'я фахівцям діагностичного центру «Омега-Київ». В першу чергу наслідки травм хребта і кінцівок визначаються проміжком часу між ушкодженням і початком комплексного лікування. Важливо, щоб перша допомога була виконана професійно, так як якщо вона надана невміло, це може значно погіршити загальний стан пацієнта.

На тривалість прояву наслідків травм хребта і кінцівок впливає велика кількість факторів, таких як площа травми, її розташування, які саме системи організму постраждали і т. д.

Найбільшу кількість фізичних незручностей доставляє перший період після отриманого ушкодження, який, як правило, триває до 70 днів. В цей час можливі такі неприємні відчуття, як болі в області травми, проблеми з рухливістю, дотиком, неприємні відчуття від тривалого нерухомого стану (так як деякі частини тіла можуть бути позбавлені рухливості для того щоб кістки зрослися).

Однак найбільш значними для здоров'я є можливі довгострокові наслідки травми, а саме часткове або повне знерухомлення частин тіла, проблеми з дотиком, порушення роботи органів та інші проблеми з постраждалими системами організму.

Фахівці клініки Омега-Київ зроблять все можливе для надання оперативної і якісної медичної допомоги. Ми чекаємо вас за адресою вул. Володимирська 81, телефон: (044) 333-4-333 або (044) 333 4 333.

Лечение травм позвоночника и конечностей в Киеве
Лечение травм позвоночника и конечностей в Киеве
Лечение травм позвоночника и конечностей в Киеве
Лечение травм позвоночника и конечностей в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати