Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ матки і придатків в Києві

КТ матки і придатків це сучасний і один з найефективніших методів дослідження, який будучи абсолютно безболісним і практично нешкідливим, дозволяє отримати двох і навіть тривимірні зображення цих органів.

Ціни на КТ матки і придатків

КТ черевної порожнини, позачеревного простору та таза 1500 ₴ записатися
КТ органів черевної порожнини та органів таза 3700 ₴ записатися

В деяких випадках, можливо застосування, так званої контрастної речовини, яка поступає в кровоносну систему за допомогою автоматичного німецького інжектора Ulrich.

Пересування цієї рідини фіксується за допомогою нового сучасного комп'ютерного томографа Philips Briliance 64 (ця цифра означає кількість шарів зображень, які можуть бути отримані з різних ракурсів і на певній відстані один від одного).

Це дослідження є неінвазивним і проводиться в амбулаторних умовах.

Показання до проведення КТ матки і придатків

Це дослідження може бути використане для діагностики або виявлення:

 • утворень або пухлин, включаючи рак;
 • причини болю в області тазу;
 • травми органів малого тазу;

Крім того, процедура може допомогти вашому лікареві:

 • під час біопсії або інших процедур;
 • підготуватися до хірургічної операції;
 • скласти план променевої терапії для лікування онкологічного захворювання.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Підготовка до проведення

Якщо контрастування не використовується, особливу підготовку не потрібно. Пацієнтові потрібно буде змінити свій одяг на медичний халат і видалити з тіла усі металеві предмети (такі як годинник, сережки, обручки, інші ювелірні прикраси, зубні протези). Також слід видалити слуховий апарат, у випадку якщо пацієнт ним користується.

При застосуванні барвника, потрібно буде утриматися від їжі і води за 4-8 годин до процедури. У окремих випадках можлива алергічна реакція на деякі інгредієнти контрасту (йод або молюсків), тому якщо ви знаєте про наявність алергії, повідомите, будь ласка, про це лікаревя діагностичного центру Омега-Київ. Можливе застосування спеціальних ліків для мінімізації її прояву.

Процедура проведення КТ матки і придатків

Фахівці медичного центру "Омега-Київ" допомагають пацієнтові зручно розташуватися і зафіксуватися на столі томографа (можливо із застосуванням ременів і подушок). Звичайна поза - пацієнт лежить на спині з піднятими над головою руками, рідше на животі або на боці. Поза вибирається виходячи з цілей дослідження. При застосуванні контрастної речовини в районі ліктя або в паху вводиться катетер, через який воно поступатиме.

Далі стіл з пацієнтом переміщається уздовж подовжньої осі у напрямку до сканера, який швидко отримує і обробляє зображення. Лікар-радіолог керує процесом з сусідньої кімнати за допомогою видаленого пульта управління. Між приміщеннями є вікно, так що лікар і пацієнт зможуть один одного бачити. Під час процедури лікар даватиме вказівки пацієнтові, такі як, наприклад, затримати дихання на декілька секунд (у момент отримання зображення).

У апараті присутній двосторонній переговорний пристрій, який дозволяє учасникам процесу дослідження вільно спілкуватися. Якщо контраст застосовувався, після процедури потрібно буде пити якомога більше рідини для його швидшого виведення. Зазвичай процедура займає не більше ніж одна година.

Ризики і протипоказання

Процедура проведення КТ (комп'ютерній томографії) матки і придатків припускає наступні протипоказання:

 • вагітність, підозра на вагітність;
 • грудне годування;
 • цукровий діабет (2 ступеня);
 • підвищений рівень креатиніну в крові;
 • териотоксикоз.

Попри те, що в медичному центрі "Омега-Київ" використовується тільки нове і сучасне устаткування, що значно знижує можливу шкоду для організму, все ж існують ризики якщо:

 • є алергія на певні компоненти контрастної речовини (у більшості випадків може бути значно зменшена за допомогою ліків);
 • при проблемах з нирками;
 • при проблемах із здатністю крові згущуватися.

Що ви отримаєте

Зробивши КТ (комп'ютерну томографію) в медичному центрі "Омега-Київ", ви гарантовано отримаєте якісне дослідження, а його результати проаналізують лікарі вищої категорії. Потрібний попередній запис по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.

КТ матки и придатков в Киеве
КТ матки и придатков в Киеве
КТ матки и придатков в Киеве
КТ матки и придатков в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати