Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування везикуліту в Києві

Ціни на лікування везикуліту

Код Назва послуги Ціна
11 Прийом лікаря-уролога провідного спеціаліста 500 грн.
44 Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста 450 грн.
8 Прийом лікаря андролога-сексопатолога з рекомендаціями 450 грн.
19 Огляд лікаря-уролога 200 грн.
183 Внутрішньокавернозна ін'єкція 300 грн.
102 Внутрішньокавернозна фармакологічна проба 500 грн.
64 Загальний розгорнутий аналіз крові (22 параметри, ШОЕ, формула) ⚠ термін виконання 1 день 140 грн.
62 Аналіз сечі загальний (13 параметрів та мікроскопія) ⚠ термін виконання 1 день 110 грн.
21 Мікроскопія урогенітального зішкрябу (чоловіки) ⚠ термін виконання 1 день 150 грн.
22 Аналіз секрету передміхурової залози ⚠ термін виконання 1 день 150 грн.
Показати весь список послуг

Що таке везикуліт?

Везикуліт — це запалення насінних бульбашок. Насіннєві бульбашки розташовані кілька глибше передміхурової залози і прикріплені до задньої стінки сечового міхура. Ці невеличкі парні органи виробляють до 60-70% сім'яної плазми (рідкої складової сперми), від якості якої залежить дітородна здатність чоловіка

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-урологи

Везикуліт — це запалення насінних бульбашок.

Насіннєві бульбашки розташовані кілька глибше передміхурової залози і прилежат до задньої стінки сечового міхура. Ці невеликі парні органи виробляють до 60-70% сім'яної плазми (рідкої складової сперми), від якості якої залежить дітородна здатність чоловіка.

Причини виникнення везикуліту

Везикуліт в більшості випадків розвивається як ускладнення іншого інфекційно-запального захворювання. Найчастіше це хронічний простатит або уретрит. Появі везикуліту сприяють всі ті чинники, які сприяють появі простатиту. Це:

  • Загальне переохолодження організму.
  • Часті запори.
  • Робота в сидячому положенні.
  • Тривала статева стриманість.
  • Надмірна статева активність.
  • Перерваний статевий акт.
  • Малорухливий спосіб життя.
  • Хронічні запальні захворювання.
  • Пригнічення імунної системи.

У переважній більшості випадків везикуліт протікає хронічно.

Клінічні прояви везикуліту

Хворі везикулитом скаржаться на загальні симптоми — слабкість, підвищену стомлюваність, регулярне підвищення температури тіла до 37°C. Болі над лобком, в промежині, що віддають в пах, крижі або поперек. Біль посилюється при наповненому сечовому міхурі і при дефекації. Під час дефекації можуть з'являтися виділення з уретри. Еякуляція стає хворобливою, в спермі може з'являтися кров. Всі ці прояви можуть бути виражені незначно або бути відсутнім.При відсутності лікування процес загострюється — температура тіла підвищується до 38-39°C, болю і всі інші прояви захворювання різко посилюються. У подальшому при відсутності лікування може розвинутися нагноєння насінних бульбашок, і допомогти хворому можна буде тільки операцією. При менш агресивному перебігу хронічне запалення насінних бульбашок викликає їх дистрофічні і склеротичні зміни. Це, в першу чергу, приводить до різкого погіршення якості сперми і безпліддя. Крім того, у хворих хронічним везикулитом часто розвиваються сексуальні розлади і порушення сечовипускання.

Фахівці клініки «Омега–Київ» володіють великим досвідом діагностики та лікування хронічного везикуліту. Наша клініка має всі необхідні діагностичні та терапевтичні пристрої для висококваліфікованої та ефективної допомоги хворим, які страждають цим непростим захворюванням.

Лечение везикулита в Киеве
Лечение везикулита в Киеве
Лечение везикулита в Киеве
Лечение везикулита в Киеве
Лечение везикулита в Киеве

Діагностика везикуліту

Для правильного встановлення діагнозу крім пальпації необхідно виконати цитологічне і бактеріологічне дослідження секрету насінних бульбашок, аналіз еякулята (спермограму), трансректальне ультразвукове дослідження. У більшості випадків цих досліджень буває достатньо для постановки остаточного діагнозу.

Лікування везикуліту

Лікування везикуліту схоже на лікування простатиту. Воно передбачає призначення антибіотиків, протизапальних і розсмоктуючих препаратів, лікарських мікроклізм, свічок, м'яких проносних засобів. Обов'язковими є масажі сім'яних пухирців, апаратні методи лікування (мікрохвильова терапія, ультразвук, магнітотерапія, синусоїдально-модульовані струми).

Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати