Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лазерна терапія в Києві

Ціни на лазерну терапію

Код Назва послуги Ціна
32 Гідролазерна терапія 170 грн.
46 Внутрішньопіхвова лазерна терапія 150 грн.
31 Лазерна терапія ЧЛОК 170 грн.

Що таке лазерна терапія?

Під лазерною терапією мається на увазі використання фізіотерапевтичних властивостей лазерного випромінювання, що має низьку інтенсивність.

Лікарі Фізіотерапія

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Під лазерною терапією мається на увазі використання фізіотерапевтичних властивостей лазерного випромінювання, що має низьку інтенсивність. Лазерний промінь має загальними і місцевими тонізуючим властивостями, унікальною здатністю підвищувати рівень обміну речовин в організмі з подальшим підключенням всіх компенсаторних систем та систем саморегуляції. Лазерне випромінювання сприяє збільшенню у вогнищі запалення кількості лейкоцитів і стимулює їх фагоцитарну активність, підвищує концентрацію імуноглобулінів, тим самим стимулюючи місцевий імунітет. Лазерні промені володіють чудовими антибактеріальними властивостями, при дії лазером в тканинах організму людини утворюється синглетний кисень, крім того, при впливі лазером збільшується проникність клітинного епітелію, поліпшується вплив антибактеріальних препаратів в осередку запалення.

Гідролазерна терапія володіє наступними клінічними ефектами: анальгетичний, протизапальний, регенеративний, протинабряковий, імунокорегуючої, бактерицидний, стимулюючий регіонарний кровообіг, бактеріостатичний.

Метод черезшкірного лазерного опромінення крові (ЧЛОК) на сьогоднішній день становить особливий інтерес.

Екстракорпоральне черезшкірне опромінювання крові значно покращує її реологію (індивідуальні показники еритроцитів). Таким чином, метод здійснює імунокорегуючої, десенсибілізуючий ефект, нормалізує ліпідний обмін, стимулює кровотворення (особливо лейкоцитарного та еритроцитарного паростків крові).

Використовується для лікування:

Метод черезшкірного лазерного опромінення крові носить ще назву транскутанного. Завдяки даному методу лікування можливе проведення неінвазивного опромінення крові, що протікає по артеріях, венах і цирклирующей в мікроциркуляторному руслі.

Лазерні промені відмінно проникають крізь шкіру, вони здатні впливати на глибину до 70 см, надаючи лікувальну дію на організм. Методика проста в використанні, не викликає у хворого больових відчуттів і повністю виключає контакт з кров'ю людини.

Лазерная терапия в Киеве
Лазерная терапия в Киеве
Лазерная терапия в Киеве
Лазерная терапия в Киеве
Лазерная терапия в Киеве

При лазерному опроміненні до кров'яного русла доходить невелика частина світлової енергії лазера. Лазерний промінь в тканинах швидко расфокусируется, що пов'язано з багаторазовим його відображенням і поляризацією по ходу. Крім того, лазер на шляху прямування зустрічає на своєму шляху великий обсяг тканин у вигляді шкіри, нервів, судин, лімфатичних вузлів, кісток і м'язів. При лазерному опроміненні можуть опромінюватися і акупунктурые точки.

Черезшкірне лазерне опромінення крові покращує реологію крові, при поглинанні лазерного променя в гемоглобіну змінюється мембранна провідність. На самому початку лазерного опромінення еритроцити активізуються, після чого їх мембрани піддаються деструктуризації, еритроцити набухають і гемолизируются. Саме гемоліз еритроцитів стимулює еритропоез у червоному кістковому мозку і сприяє зміні морфології периферичної крові. Такий біостимулюючий ефект пов'язаний з втратою рівноваги в кровотворній системі (масовий гемоліз еритроцитів).

Експериментальні дослідження, проведені на тваринах, підтверджують наявність у тварин, опромінених лазерними променями протягом години, підвищення кількості паличкоядерних нейтрофілів, еозинофілів, базофілів, лімфоцитів, що є ознаками явною стимуляції лейкопоезу (нові лейкоцити виходять з легенів, селезінки, синусів кісткового мозку). Аналогічна стимуляція лейкоцитарного зростання відбувається і в людини.

Лазерна терапія проводиться за адресою вул. Володимирська 81-а, (район Центр, Бессарабка).

Станції метро поблизу: Палац "Україна", Університет, Золоті ворота, Кловська, Театральна, Олімпійська, Площа Льва Толстого, Палац спорту, Вокзальна

Вулиці поблизу фізіотерапевтичного відділення: бульвар Тараса Шевченка, бульвар Лесі Українки, вул. Басейна, вул. Велика Васильківська, вул. Короленківська, вул. Жилянська, вул. Тарасівська, вул. Антоновича, вул. Саксаганського, вул. Хрещатик вул. Льва Толстого, вул. Паньківська.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Тернопольський Сергій Петрович

Лікар-невропатолог першої категорії, лікар-вертебролог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати