Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Трансуретральна резекція сечового міхура в Києві

Трансуретральна резекція (ТУР) сечового міхура - це хірургічна операція, під час якої лікар може оглянути внутрішню поверхню стінки сечового міхура, виконати біопсію, видалити пухлину або інші пошкодження стінки сечового міхура.

Ціни на трансуретральну резекцію сечового міхура

ТУР стінок сечового міхура (лапароскопічна) 10000 ₴ записатися
Прийом лікаря-уролога провідного спеціаліста 600 ₴ записатися
Консультація хірурга 700 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста 550 ₴ записатися
Показати все Сховати

Трансуретральна резекція (ТУР) сечового міхура - це хірургічна операція, під час якої лікар може оглянути внутрішню поверхню стінки сечового міхура, виконати біопсію, видалити пухлину або інші пошкодження стінки сечового міхура.

На сьогодні ТУР є стандартом в лікуванні багатьох захворювань сечового міхура, а в більшості випадків неінвазивного раку сечового міхура ТУР є єдиним методом лікування.

Методика проведення операції в медичному центрі «Омега-Київ»:

У медичному центрі «Омега-Київ» дана операція виконується ендоскопічним методом, за допомогою резектоскопу. Операція проводиться під загальною анестезією. Суть операції полягає в тому, що лікар вводить операційний резектоскоп через сечовипускальний канал, в сечовий міхур пацієнта.

Резектоскоп забезпечений оптоволоконним джерелом світла і камерою, завдяки чому операція проходить під візуальним контролем фахівців центру, і стає можливим повне видалення пошкоджених ділянок органу при збереженні його цілісності.

В ході операції сечовий міхур заповнюється стерильним фізіологічним розчином, для того, щоб у лікаря була можливість для огляду стану сечового міхура і для роботи.

Далі за допомогою спеціальної петлі зрізається  уражена ділянка тканини сечового міхура. Після закінчення операції резектоскоп витягується з сечового міхура, а замість нього вводиться уретральний катетер.

Лікарі-урологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Переваги ТУР в медичному центрі «Омега-Київ»:

 • Операція проводиться за допомогою ендоскопічної техніки без будь-яких розрізів зовні;
 • Мінімальна травматизація тканин і крововтрата під час операції;
 • За ефективністю не поступається відкритій резекції міхура;
 • Радикальне видалення уражених ділянок без розтину сечового міхура;
 • Легкий післяопераційний період;
 • Можливість провести операцію хворим з важкими супутніми захворюваннями;
 • Комфортні умови перебування в стаціонарі.

Показання до ТУР сечового міхура:

 • пухлини сечового міхура,
 • лейкоплакия сечового міхура

Лейкоплакія сечового міхура - це хронічне запальне захворювання, в ході якого трансформується епітелій, що вистилає сечовий міхур (з'являються ділянки з плоским епітелієм і відбувається їх зроговіння). Небезпека лейкоплакії сечового міхура полягає в тому, що тканини стінок сечового міхура в результаті запалення втрачають еластичність, і розвивається дисфункція сечового міхура, що виражається в частих рецидивах циститу, хронічному тазовому болю. У важких випадках можливий розвиток надалі злоякісних утворень.

При запущеній стадії хвороби, коли виникає загроза розвитку злоякісних утворень або трансформація епітелію сечового міхура привела до дисфункції і є загроза ниркової недостатності - рекомендується хірургічне втручання - трансуретральна резекція сечового міхура. Це крайній захід, але часто вона буває єдиним дієвим способом лікування захворювання.

Протипоказання до ТУР

ТУР протипоказана при неможливості введення в сечовий міхур цистоскопу, при порушеннях згортання крові.

Підготовка до операції

Підготовка до ТУР така ж, як і до інших ендоскопічних операцій на сечовому міхурі. Перед операцією обов'язково проводяться всі необхідні аналізи крові і сечі. Гоління пахової області також обов'язкове.

Можливі післяопераційні ускладнення:

 • Кровотеча.
 • Інфекційні ускладнення (цистит).
 • Блокування уретри тромбом.

У післяопераційному періоді після ТУР наші лікарі призначають пацієнтам необхідні антибіотики і знеболюючі препарати. Так само рекомендовано багато пити, щоб «промивати» сечовий міхур природним шляхом.

Трансуретральна резекція (ТУР) сечового міхура проводиться за адресою: вул. М.Максимовича, 10. Записатися на консультацію до уролога або процедуру ТУР сечового міхура можна за тел: (044) 333-4-333 або 0 800 753 357, через форму "запис на сайті" чи зручний месенджер. 

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Бугрименко Дмитро Віталійович

Лікар-уролог, лікар-хірург першої категорії

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати