Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Аналіз еякуляту в Києві

Автор статті:

Данилюк Володимир Володимирович

Заступник генерального директора з лабораторної роботи

Ціни на аналізи еякуляту

Код Назва послуги Ціна
181 Антиспермальні антитіла (еякулят) ⚠ термін виконання 3 дні 170 грн.
950 Дослідження еякуляту на оксидативний тест ⚠ термін виконання 1 день 2800 грн.
23 Аналіз еякуляту (спермограма) ⚠ термін виконання 1 день 400 грн.

Що покаже аналіз еякуляту?

Однак загальний аналіз еякуляту відразу ж допомагає визначити, чи немає захворювань статевої системи, наскільки чоловік може стати батьком.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-лаборанти

Все, що пов'язано з дослідженнями статевої системи,- процедури досить делікатні і не кожен чоловік набирається сміливості їх пройти. 

Аналіз спермограми показує кількісні, якісні, морфологічні параметри сперми. На сьогоднішній день, це мабуть самий простий і достовірний спосіб оцінки чоловічої плодючості.

Радимо здавати цей аналіз не менше 2-3 разів за 6 місяців, так як одноразові результати не покажуть реальну ситуацію і необхідно розглядати комплексно всі результати спермограмм. Аналіз еякуляту – одне з найважливіших урологічних обстежень, з якого можна отримати багато даних, що стосуються не тільки можливості зачаття, але і стану статевих органів, захворювання сечостатевої системи, запальних процесів (простатиту, везикуліту тощо).

Щоб краще зрозуміти суть цього дослідження необхідно знати, що ж впливає на сперматогенез - процес утворення сперматозоїдів. Процес утворення сперматозоїдів в середньому займає два місяці. Місцем утворення сперматозоїдів є яєчка, де виробляються статеві гормони (тестостерон, прогестерон і частково естрадіол), що впливають на процес утворення гамет (чоловічих статевих клітин).

Сперматогенез і стероїдогенез (процес утворення статевих гормонів) проходить у двох різних відділах яєчка, які відрізняються за будовою та функціями, але тісно взаємопов'язані:

Канальцевий відділ, який складається з сім'яних канальців, де як раз і відбувається процес утворення і дозрівання сперматозоїдів.

Інтерстиціальний відділ, в якому зосереджені гландулоцити — клітини, що виробляють тестостерон.

Сперматогенез протікає поетапно, причому на будь-якому етапі може відбутися збій, що призведе до зниження якості сперми, або навіть до безпліддя. Причиною таких збоїв можуть бути проблеми на генетичному рівні, гормональному фоні, перегрів або переохолодження зовнішніх статевих органів, тісна нижня білизна, яка викликає порушення кровообігу. Навіть стрес і погане харчування можуть стати причиною порушення якості еякуляту.

Фотографії лабораторного центра

Анализ эякулята в Киеве
Анализ эякулята в Киеве
Анализ эякулята в Киеве
Анализ эякулята в Киеве
Анализ эякулята в Киеве
Анализ эякулята в Киеве

Автор статті:

Автор статті:

Данилюк Володимир Володимирович

Заступник генерального директора з лабораторної роботи

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати