Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування кандидозу (молочниці) в Києві

Автор статті:

Шевнюк Сергій Леонідович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Що таке кандидоз (молочниця)?

Кандидозом або «молочницею» називається запальний процес на слизових оболонках і шкірному покриві людини. Зустрічаються також грибкові ураження піхви і зовнішніх жіночих статевих органів (вульвовагініт), сечівника, крайньої плоті та шкіри головки статевого члена (баланопостит).

Лікарі-гінекологи

Ціни на лікування кандидозу (молочниці)

Код Назва послуги Ціна Де роблять
1
Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог)

Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог). У прийом входить попередня розмова з уточненням скарг і симптомів, огляд в гінекологічному кріслі мануально і за допомогою гінекологічних дзеркал, проста кольпоскопія без використання спец. розчинів.

450 грн.
вул. М. Максимовича 10
120
Повторний прийом лікаря гінеколога

Повторний прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог). У прийом входить консультація, інтерпретація результатів аналізів та обстеження, при необхідності - повторний огляд на гінекологічному кріслі, проста кольпоскопія без використання спец. розчинів.

400 грн.
вул. М. Максимовича 10
1540
Консультація акушера-гінеколога, що оперує

Консультація оперуючого акушера-гінеколога (хірург). У прийом входить попередня розмова з уточненням скарг і симптомів, огляд в гінекологічному кріслі мануально і і за допомогою гінекологічних дзеркал. Попереднє обговорення плану оперативного втручання, призначення передопераційної діагностики.

800 грн.
вул. М. Максимовича 10
5
Огляд лікаря-гінеколога

Огляд лікаря-гінеколога без проведення консультації.

200 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
43
Комплекс «Фізіологічна вагітність» (до 30 тижнів)

У комплекс «Фізіологічна вагітність» (до 30 тижнів) входить: Консультація лікаря акушера-гінеколога - в кількості 5; Консультація лікаря терапевта - в кількості 2; Консультація лікаря ендокринолога - в кількості 1; Кольпоскопія - в кількості 1; УЗД плоду експертне з доплерографією, 3-D та 4-D ехографією - в кількості 3; Пап-тест - в кількості 1; Загальний розгорнутий аналіз крові - в кількості 5; Визначення групи крові і резус-фактора-в кількості 1; Визначення час згортання крові - в кількості 1; Аналіз сечі загальний - в кількості 5; Глюкозо-толерантний тест - в кількості 1; Біохімія загальна - в кількості 2; Коагулограма - в кількості 2; Аналіз калу на яйця гельмінтів- в кількості 1; Сумарні антитіла до збудників сифілісу - у кількості 2; Поверхневий антиген вірусу гепатиту В HBsAg - в кількості 2; Сумарні антитіла до вірусу гепатиту С (HCV) - в кількості 1; Скринінгове дослідження на антитіла до ВІЛ 1/2 - в кількості 2; Бакпосів сечі + антибіотикограма - в кількості 2; Бакпосів урогенітальних виділень + антибіотикограма - в кількості 2; Бакпосів матеріалу з носа + антибіотикограма - в кількості 1; Пренатальний біохімічний скринінг I триместр + PRISCA - в кількості 1; Пренатальний біохімічний скринінг IІ триместр + PRISCA - в кількості 1; Тиреотропний гормон ТТГ - в кількості 1; Тіроксин вільний Т4 - в кількості 1; Трийодтиронін Т3 - в кількості 1; Антитіла до тиреоглобуліну АТТГ - в кількості 1; Антитіла до тіреопереоксідази АТПО - в кількості 1; Діагностика TORCH-інфекцій (антитіла Ig G і Ig М до токсоплазми, вірусу краснухи, цитомегаловірусу, вірусу герпесу 1 тип, вірусу герпесу 2 тип) - в кількості 1.

20000 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

Кандидозом або «молочницею» називається запальний процес на слизових оболонках і шкірному покриві людини. Зустрічаються також грибкові ураження піхви і зовнішніх жіночих статевих органів (вульвовагініт), сечівника, крайньої плоті та шкіри головки статевого члена (баланопостит).

Збудником даних захворювань виступають дріжджоподібні гриби родини Candida і найчастіше переносять кандидоз жінки.

Діагностичний центр «Омега - Київ» займається системними та генітальними кандидозами, а досвідчені лікарі-гінекологи використовують весь професійний потенціал у боротьбі з Вашими захворюваннями. Ми зможем позбавити Вас від рецидивуючого затяжного захворювання під назвою «молочниця».

Клінічні прояви

Ураження слизових оболонок сечостатевих органів грибком родини Candida призводить до гострого або навіть хронічного запалення. Бувають випадки перенесення грибкових спор, при якому немає ніяких виражених симптомів хвороби. У жінок симптоми молочниці проявляються у свербінні піхви і зовнішніх статевих органів, хворобливими відчуттями при статевому контакті, дискомфортом при сечовипусканні, густими, подібними на пластівці виділеннями. При цьому, клінічні прояви хвороби можуть змінюватись в залежності від ступеня запального процесу

У випадку з чоловіками, кандидозний баланопостит виражається в почервонінні і відчутті печіння крайньої плоті і голівки статевого члена, появою ерозій і тріщин крайньої плоті, нальотом білувато-сірого кольору. Як правило, ураження сечівника супроводжується незначними виділеннями з уретри.

Діагностика

Лікування кандидозу, насамперед, повинно починатися з діагностики. Це захворювання часто є провокатором виникнення інших статевих інфекцій. Для того, щоб правильно встановити діагноз і лікування, і профілактика кандидозу мали належний ефект, необхідно покладатися не тільки на скарги пацієнта, але і провести ретельний огляд матеріалу, отриманого з статевих шляхів, культуральне обстеження, ПЛР - діагностику, визначити чутливість грибів до протигрибкових антибіотиків.

Лікування

Якщо Вам поставлений діагноз «кандидоз», лікування необхідно починати з усунення причин його виникнення, змінити засобів контрацепції або взагалі відмовитися від них, зайнятися лікуванням порушеного обміну речовин, припинити вживання антибактеріального препарату. У більшості випадків, використовуються протигрибкові антибіотики, які пригнічують грибкову сферу. Вони ж використовуються при баланопститі у вигляді мазі. У зв'язку з тим, що часто причиною зниження імунітету є неправильна антибактеріальна терапія, рекомендується приймати полівітаміни та імунокоригуючі препарати.

Самостійне лікування молочниці не допоможе Вам позбутися від причини виникнення хвороби, і вона буде повторюватися знову і знову. Тому, якщо у Вас молочниця лікування краще всього довірити кваліфікованому фахівцю, і не забути обстежити і статевого партнера, на наявність носія захворювання.

У медичному центрі «Омега - Київ» Вам допоможуть впоратися з будь-яким захворюванням:

  • точне діагностичне дослідження;
  • швидке та ефективне лікування;
  • профілактичні заходи.

Ми гарантуємо повну анонімність обстеження і лікування в нашій клініці, а для візиту до нас Вам не знадобляться направлення лікаря або будь-які інші документи.

Задати будь-яке питання, записатися на консультацію до лікаря або процедуру можна за телефонами: 044 333 4 333 та 0 800 753 357, через форму «запис на сайті» або зручний месенджер (Fb, Viber, WhatsApp).

 

Лечение кандидоза (молочницы) в Киеве
Лечение кандидоза (молочницы) в Киеве
Лечение кандидоза (молочницы) в Киеве
Лечение кандидоза (молочницы) в Киеве
Лечение кандидоза (молочницы) в Киеве
Лечение кандидоза (молочницы) в Киеве
Лечение кандидоза (молочницы) в Киеве
Лечение кандидоза (молочницы) в Киеве
Лечение кандидоза (молочницы) в Киеве