Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Флебологія в Києві

Флебологія – розділ медицини, що вивчає будову та функції вен. Застій крові, варикозне розширення, загроза тромбоутворення та інші проблеми з венами найчастіше виникають у зоні нижніх кінцівок. Тому лікуванню венозних патологій на ногах флебологія у Києві приділяє найбільшу увагу. Захворювання вражають і інші судини – наприклад, вени черевної порожнини. Уникнути розвитку хвороб та пов'язаних з ними ускладнень допоможе своєчасна консультація лікаря флеболога у Києві, діагностика та комплекс лікувальних заходів.

Ціни відділення флебології

Консультація лікаря хірурга-флеболога 600 ₴ записатися
УЗД периферичних вен верхніх кінцівок (дуплексне сканування) 600 ₴ записатися
УЗД периферичних артерій та вен верхніх кінцівок (дуплексне сканування) 900 ₴ записатися
УЗД периферичних вен нижніх кінцівок (дуплексне сканування) 700 ₴ записатися
Показати все Сховати

Коли потрібна консультація флеболога?

Ризик розвитку судинних патологій безпосередньо пов'язаний зі способом життя пацієнта. Порушення венозного тонусу зазвичай розвивається внаслідок гіподинамії та особливо характерно для людей, які працюють на ногах (продавці, перукарі, офіціанти, бармени, охоронці тощо). У зоні підвищеного ризику також професійні спортсмени-пауерліфтери, пацієнти із зайвою вагою, генетичною схильністю до захворювань вен та вагітні у другому та третьому триместрі.

Про розвиток венозних патологій сигналізують певні ознаки. Записатися на прийом до лікаря флеболога потрібно якнайшвидше, якщо ви помітили у себе такі симптоми:

 • почуття втоми, розпирання, тяжкість у ногах;
 • набряки ніг, що виникають у другій половині дня;
 • судинні зірочки;
 • гарячий пульсуючий біль у нижніх кінцівках;
 • судоми у м'язах ніг, найчастіше вночі;
 • ділянки вен, що проступають під шкірою, особливо в області задньої поверхні коліна;
 • коричневі пігментні плями на гомілках та кісточках;
 • виразки на ногах, які зазвичай з'являються в ділянці суглобів.

Інтенсивність та комплекс різних симптомів істотно варіюється в залежності від стадії та характеру захворювання. Краще не чекати появи вен, що явно виступають, і тим більше утворення виразок, а при перших ознаках варикозу показатися флебологу.

Лікарі-флебологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Які захворювання лікує флеболог?

Лікар флеболог у Києві займається лікуванням та профілактикою таких захворювань:

 • Купероз (судинні зірочки) – виникає через розширення капілярів. Це перший "тривожний дзвіночок", який може бути ознакою варикозу на початковій стадії.
 • Варикоз (варикозне розширення вен). Здуття судин відбувається через погіршення роботи венозних клапанів та застою крові.
 • Тромбофлебіт – запалення стінок вен, що призводить до утворення тромбів. Захворювання може бути небезпечним для життя. Крім того, що тромби перекривають судини та порушують кровотік, їх фрагменти можуть відриватися і разом з кров'ю прямувати до серця і викликати закупорку (тромбоемболію) будь-якої артерії, що загрожує інфарктом та смертю.
 • Трофічні виразки виникають через порушення кровопостачання та живлення шкіри. Вони дуже важко піддаються загоєнню і часто дають рецидиви.
 • Хронічна венозна недостатність – порушення відтоку крові. Ця хвороба – “зелене світло” для розвитку тромбозу і трофічних виразок.
 • Артеріовенозний свищ – аномальна сполука артерії з веною.
 • Посттромботична хвороба – розвивається внаслідок тромбозу нижніх кінцівок.
 • Флебопатія – поєднання кількох захворювань вен.

Венозні патології розвиваються поступово та мають накопичувальний характер. Важливо не допустити ускладнень: чим раніше ваші вени огляне флеболог, тим краще. На ранніх стадіях варикоз та порушення відтоку крові успішно лікуються консервативними методами. У запущеному стані може виникнути необхідність операції. У цьому випадку знадобиться лікар флеболог чи судинний хірург у Києві – записатися на консультацію можна у відділення флебології клініки Омега-Київ.

Як відбувається консультація флеболога

На первинному прийомі (тривалість 30-40 хвилин) лікар флеболог у Києві стандартно:

 • Запитує пацієнта: вислуховує скарги, дізнається про особливості способу його життя, вивчає анамнез.
 • Здійснює візуальний огляд хворого у положенні лежачи, стоячи, перевіряє пульсацію судин, проводить функціональні проби для діагностики стану венозних клапанів. Ці маніпуляції допомагають попередньо визначити стан підшкірних вен, ступінь їхнього розширення та деформації.
 • При необхідності – спрямовує на додаткову інструментальну діагностику (УЗД, МРТ, КТ).

За результатами обстеження флеболог ставить діагноз та призначає лікування – консервативне чи оперативне.

Кваліфікований лікар флеболог приймає у клініці Омега-Київ, можна зателефонувати та записатися на прийом, ціна консультації – середня по Києву.

Методи діагностики венозних патологій

Для виявлення захворювань вен та уточнення діагнозу лікар флеболог у Києві використовує методи інструментальної діагностики та лабораторні дослідження:

 • УЗД вен – доплерографія та дуплексне сканування. Доплер призначається при початкових симптомах венозної недостатності і дозволяє визначити швидкість, напрямок, характер руху крові судинним руслом, виявити тромби, ознаки варикозного розширення вен. Дуплексне сканування – доплер у комплексі зі стандартним УЗД. Крім інформації про параметри кровотоку дає 2-х проєкційне зображення судин з оцінкою їхньої будови, геометрії, стану стінок та клапанів. Ультразвукове дослідження вен дозволяє лікареві флебологу виявити практично будь-які венозні патології навіть на ранніх стадіях. УЗД – безболісний та безпечний неінвазивний метод, який використовується у флебології для діагностики та проведення деяких ендовенозних процедур (наприклад, лазерної коагуляції).
 • КТ-ангіографія – вид рентгенологічного дослідження, що виконується з використанням контрастної речовини. Дає можливість отримати об'єктивну інформацію про поширеність та тяжкість судинного захворювання.
 • МРТ вен – видає високоінформативні знімки судин у кількох проєкціях, дозволяє виявити новоутворення, закупорку, запальні процеси та інші захворювання.
 • Аналізи: коагулограма (аналіз на згортання крові), загальний та біохімічний аналізи крові, гемостазіограма та інші.

Фотографії флебологічного центра

Флебология в Киеве
Флебология в Киеве
Флебология в Киеве
Флебология в Киеве

Флебологія: методи лікування захворювань вен

На ранній стадії патології вен лікують консервативно – з використанням медпрепаратів та немедикаментозних засобів.

Медикаментозна терапія:

 • Венотоніки – препарати для покращення тонусу венозних стінок, зниження їхньої проникності.
 • Протизапальні та протинабрякові мазі та гелі.
 • Зовнішні засоби для покращення відтоку венозної крові, підвищення тонусу судин (троксевазин).
 • Вітамін С (аскорутин) – для зміцнення стінки судин та підвищення їх еластичності.

Немедикаментозні методи лікування:

 • Корекція способу життя: боротьба з гіподинамією та зайвою вагою, відмова від куріння та алкоголю.
 • Профілактика: зручне взуття на середньому підборі, носіння компресійної білизни, контрастний душ, ЛФК, дихальні техніки.
 • Дієта, спрямована проти набряків та високого артеріального тиску: відмова від солоного, жирного, гострого, перевага продуктам, багатим на клітковину.

Слід зазначити, що препарати для зовнішнього застосування (гелі, мазі) є сенс використовувати для лікування венозної недостатності та варикозу на ногах. Для вен в області малого тазу такі засоби є малоефективними: судини в цій зоні розташовані глибоко.

У більш важких випадках, коли медикаментозне лікування не дає потрібного ефекту, знадобляться оперативні методи флебології та судинної хірургії:

 • Ендовенозна лазерна коагуляція – сучасний спосіб лікування стовбурового розширення вен шляхом теплового впливу енергії лазера.
 • Радіочастотна абляція – інноваційна методика лікування варикозу, полягає в нагріванні венозної стінки за допомогою мікрохвиль, внаслідок чого просвіт вени немов "запаюється" зсередини.
 • Мікропенна склеротерапія – метод видалення внутрішньошкірних вен, використовується при куперозі та легкій формі варикозу. Проводиться шляхом внутрішньовенного введення спеціальної хімічної речовини (склерозанту), що в результаті призводить до склеювання вени та повної її ліквідації.
 • Стрипінг – малоінвазивна операція, полягає у вилученні ураженої судини за допомогою спеціального зонда (стрипера). Втручання проводиться через невеликі розрізи, зазвичай у паху та під коліном або під коліном та на кісточці (залежно від зони ураження).
 • Дисекція чи лігування (хірургічна перев'язка) перфорантних вен – судин, що з'єднують глибокі вени нижніх кінцівок із поверхневими. Проводиться, коли варикозні вузли розташовані окремо, і показань для повного видалення вени (флебектомії) немає.
 • Мініфлебектомія – метод видалення невеликих варикозно розширених судин. Це малоінвазивна операція, яку проводять через проколи у шкірі. Дає добрий косметичний ефект.
 • Кросектомія – видалення венозного ствола. Через високу травматичність цей метод використовується в поодиноких випадках, коли варикоз ускладнений тромбофлебітом.

У клініці Омега-Київ можна отримати консультацію судинного хірурга, флеболога, ціна послуг середня по Києву: прийом – від 600 грн, операція на венах – від 800 грн. У вартість оперативного втручання входить медикаментозне забезпечення операції, окремо оплачується анестезія, консультація анестезіолога, перебування у стаціонарі та передопераційний пакет.

Послуги відділення флебології Омега-Київ

У відділенні флебології у Києві (медичний центр Омега-Київ) проводять оперативне лікування венозних патологій:

 • Мініфлебектомія.
 • Мікропенна склеротерапія ретикулярного варикозу.
 • Ендовенозна лазерна коагуляція.
 • Стрипінг стовбура великої та малої порожнистих вен.

Усі операції малотравматичні, не залишають рубців, шрамів, гематом і вимагають тривалої реабілітації. Тут же, у клініці, можна обстежитись, зробити УЗД вен, МРТ, ангіографію.

Переваги лікування в Омега-Київ

 • У клініці Омега-Київ веде прийом, проводить операції кваліфікований лікар судинний хірург, флеболог із 30-річним стажем.
 • Флебологія медичного центру оснащена сучасними операційними.
 • Комфортне розміщення пацієнтів у палатах стаціонару.
 • Зручне розташування клініки поряд із метро. Адреса відділення флебології: вул. М. Максимовича, 10 (м. Васильківська, м. Виставковий центр).

Флеболог: запис у клініці Омега-Київ

Якщо вам необхідний лікар флеболог у Києві – телефонуйте! У відділенні флебології клініки Омега-Київ ви отримаєте детальну консультацію, діагностику та найбільш ефективне комплексне лікування.

Лікар флеболог клініки проведе первинний прийом та призначить УЗД чи аналізи, якщо це потрібно для уточнення діагнозу. Після цього розписується терапевтична схема, за потреби – призначається операція.

Уточнити яка ціна послуг флебології, записатися на прийом до флеболога можна за телефоном клініки Омега-Київ (044) 333-4-333, 0 800 753 357; запис до лікаря флеболога також можливий через форму на сайті або будь-який зручний месенджер.

Поширені питання

Що таке флебологія?

Флебологія – розділ медичної науки, що займається вивченням хвороб вен, їх лікуванням та профілактичними заходами.

Хто такий лікар флеболог?

Лікар флеболог – фахівець з діагностики та лікування патологій вен: тромбофлебіту, варикозу, хронічної венозної недостатності, трофічних виразок.

Що робить лікар флеболог?

На прийомі флеболог проводить візуальний огляд вен пацієнта (насамперед на ногах, а також у паховій та тазовій зоні, на животі), пальпацію – з метою визначення ділянок розширення та набряклості. При підозрі на патологію флеболог проводить УЗД вен (ультразвукове дуплексне сканування) – сам або в парі з помічником, або призначає іншу діагностику (КТ, МРТ), аналізи. За результатами обстеження призначається лікування: консервативне (мазі, гелі, оральні препарати, носіння компресійної білизни, корекція способу життя) або операція на венах (флебектомія, склеротерапія, лазерна коагуляція).

Флеболог та судинний хірург: у чому різниця?

У сферу компетенції судинного хірурга (ангіохірурга) входить лікування патологій будь-яких судин тіла – вен та артерій – а також лімфопротоків, у тому числі проведення оперативних втручань. Лікар флеболог спеціалізується виключно на захворюваннях венозної системи.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Смирнова Елена Валентиновна

Автор статті:

Смирнова Олена Валентинівна

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Список літератури

 1. Сучасні досягнення флебології – за матеріалами Конгресу Асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України, 03.03.2020, підготувала Марія Ареф’єва.
 2. Лечение хронических заболеваний вен нижних конечностей: залог успеха – в комплексном подходе, по материалам VIII Всеукраинской научно-практической конференции с международным участием "Сухаревские чтения", автори: P. Pittaluga, Д.С. Миргородский 10.07.2016.
 3. Вирішення проблеми варикозу в практиці сімейного лікаря – 26.11.2019, підготувала Лілія Нестеровська, медична газета "Здоров’я України 21 сторіччя" № 20 (465), жовтень 2019 р.
 4. Венозний тромбоемболізм: як оцінити ризики та вчасно розпочати профілактику? – 05.08.2020, Володимир МЕДВЕДЬ, доктор медичних наук, завідуючий відділення внутрішньої патології вагітних ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, член-кореспондент НАМН України, Заслужений лікар України.
 5. Сучасні малоінвазивні методики в флебології – НУОЗ України ім. П. Л. Шупика.

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами