Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

УЗД простати в Києві

УЗД передміхурової залози (простати) – високоточний метод діагностики стану органу та контролю процесу лікування. Дослідження дозволяє виявити патологічні зміни розмірів та якості тканин простати, діагностувати на ранніх стадіях такі серйозні захворювання, як простатит, аденома, рак передміхурової залози.

Ціни на УЗД передміхурової залози (простати)

УЗД статевого члена 400 ₴ записатися
УЗД статевого члена + доплерографія пенальних судин 550 ₴ записатися
УЗД органів мошонки + проба Вальсальви + доплер 500 ₴ записатися
УЗД комб. органів малого таза + обсяг залишкової сечі (ректальне + трансабдомінальне) + доплер 550 ₴ записатися

Коли потрібне УЗД передміхурової залози?

Проконсультуватися в андролога або уролога, зробити УЗД простати у Києві необхідно чоловікам із симптомами патологій функції простати:

 • Різні розлади сечовипускання (дизурія): утруднення, часті позиви в денний або нічний час, болючість, затримка сечі, відчуття не до кінця випорожненого сечового міхура.
 • Біль, локалізована внизу живота, в області малого таза - у паху, промежині, пенісі, мошонці.
 • Больові відчуття після статевого акту.
 • Передчасне сім'явипорскування.
 • Зниження потенції.
 • Наявність домішок крові у сечі чи еякуляті.

Також УЗД передміхурової залози у Києві призначають:

На УЗД простати ціна в Омега-Київ є нижчою, ніж в інших клініках з обладнанням такого ж класу.

Види УЗД простати

Для діагностики проблем простати використовують два методи УЗД:

 • Трансабдомінальне УЗД проводиться через передню стінку нижньої частини живота, в області анатомічної проєкції простати, над лобком. Дослідження призначають для попередньої діагностики стану органу без оцінки структури.
 • Трансректальне УЗД – за допомогою спеціального датчика, введеного через пряму кишку. Метод менш комфортний, але більш інформативний, ніж трансабдомінальне УЗД, і дозволяє з високою точністю оцінити розміри передміхурової залози та зміни її структури.

Лікарі УЗД-діагностики

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Підготовка до УЗД простати

Є загальні правила підготовки до УЗД простати та специфічні особливості, пов'язані з певним видом обстеження:

 • За 3-4 дні до УЗД - утриматися від продуктів, що стимулюють метеоризм (капуста, бобові, яблука, чорнослив, випічка, газовані напої).
 • Дослідження рекомендується проводити натще. Якщо УЗД призначено в середині дня або по обіді, дозволяється легкий сніданок.
 • При трансректальному УЗД – до обстеження зробити очисну клізму.
 • За 1-2 години до трансабдомінального УЗД випити 1-1,5 л води без газу та протягом 2-3 годин утриматися від сечовипускання.
 • Якщо УЗД з біопсією (забором частинок тканини залози на аналіз) – за 7 днів до дослідження не приймати препарати для розрідження крові (аспірин).

Протипоказання

УЗД простати не рекомендують проводити за таких станів:

 • Гострий запальний процес у досліджуваній ділянці.
 • Підвищена температура тіла (гіпертермія).
 • Дерматологічні проблеми у сфері дослідження: порушення цілісності шкірних покривів, хвороби шкіри – хронічні чи етапі загострення.
 • При трансректальному методі – наявність тріщин у прямій кишці, загостреного геморою.
 • Тяжкі захворювання психіки (УЗД роблять із застосуванням заспокійливих препаратів).

Як проходить УЗД передміхурової залози

УЗД передміхурової залози (ціна процедури вказана в прайсі) проводиться так: датчик, захищений спеціальним презервативом для діагностики, вводиться в пряму кишку на глибину близько 6 см. Це дає можливість розглянути орган з усіх боків. Дослідження простати на УЗД виявляє запальний процес, новоутворення, зміни органу у розмірах.

Фотографії діагностичного центра

УЗИ простаты в Киеве
УЗИ простаты в Киеве
УЗИ простаты в Киеве
УЗИ простаты в Киеве

Де зробити УЗД передміхурової залози

Зробити УЗД простати у Києві можна у відділеннях медичного центру Омега-Київ – за адресами:

 • вул. Володимирська, 81-а;
 • вул. М. Максимовича,10;
 • вул. А. Малишка, 39.

Сучасне обладнання, високий професійний рівень лікарів УЗД дозволяють проводити максимально точну діагностику захворювань чоловічої сечостатевої системи та своєчасно розпочати лікування. На УЗД передміхурової залози ціна в нашій клініці є доступною для широкого кола пацієнтів. Записатися на обстеження можна за телефонами 044 333 4 333 або 800 753 357, залишити заявку на сайті або зв'язатися з оператором через зручний месенджер.

Поширені питання

Як роблять УЗД передміхурової залози у чоловіків?

УЗД простати роблять трансректальним методом (через пряму кишку) з допомогою спеціального датчика. Рідше дослідження проводиться трансабдомінально (через черевну стінку). Процедура абсолютно безболісна.

Що не можна робити перед УЗД простати?

За 3 дні до УЗД не можна їсти газоутворюючі продукти. У день процедури краще зовсім утриматися від їжі та обов'язково промити кишечник.

Що можна побачити на УЗД простати?

УЗД простати у чоловіків вважається золотим стандартом діагностики захворювань сечостатевої сфери. За допомогою УЗД передміхурової залози виявляють простатит, аденому простати, пухлини та гнійні осередки в тканині передміхурової залози.

Скільки часу триває УЗД простати?

УЗД простати у чоловіків триває приблизно 20-30 хвилин.

Чи можна на УЗД побачити рак передміхурової залози?

Так, УЗД простати дає змогу виявити пухлину. Однак для точної постановки діагнозу необхідні також лабораторні аналізи та комп'ютерна томографія.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Фриз Артур Петрович

Автор статті:

Фріз Артур Петрович

Лікар ультразвукової діагностики

Список літератури

 1. Школа по диагностике и лечению рака предстательной железы – Авторы: Марина Малей, 30.09.2015
 2. Magnetic resonance/ultrasound fusion targeted biopsy of the prostate can be improved by adding systematic biopsy – Victor Mihail Cauni, Dan Stanescu, Florin Tanase, Bogdan Mihai, Cristian Persu, Cancer Imaging. 2010 Mar 3;10(1):40-8. doi: 10.1102/1470-7330.2010.0004.
 3. Современные методы лечения доброкачественной гиперплазии предстательной железы: мифы и реальность – Авторы: Ю.Н. Гурженко, 04.03.2019, Подготовила Мария Арефьева, Тематичний номер «Урологія. Нефрологія. Андрологія» №3  (14), Листопад-грудень 2018 р.
 4. Оцінка ефективності ультразвукових модальностей у діагностиці захворювань передміхурової залози з показниками ПСА в діапазоні 4-10 нг/мл – Авторы: В.М. Кравчук, к. мед. н., клініка урології Національного військового медичного клінічного центру «ГВКГ» Міністерства оборони України, м. Київ, 14.11.2021
 5. Ultrasound of the prostate – 2010 Mar 3;10(1):40-8. doi: 10.1102/1470-7330.2010.0004, Michael Mitterberger, Wolfgang Horninger, Friedrich Aigner, Germar M. Pinggera, Ilona Steppan, Peter Rehder and Ferdinand Frauscherb

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати