1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo

Лікування аденоми простати

Лечение аденомы простаты
Лечение аденомы простаты
Лечение аденомы простаты
Лечение аденомы простаты

ТОЧНА ДІАГНОСТИКА

БІЛЬШЕ 14 РОКІВ ДОСВІДУ

РЕЗУЛЬТАТ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

ВІДДІЛЕННЯ З ДЕННИМ СТАЦІОНАРОМ

Що таке аденома простати?

Згідно термінології, доброякісна гіперплазія передміхурової залози - це процес, в ході якого утворюються вузли в передміхуровій залозі.

Лікарі Урологія

Каплун Андрей Николаевич
Каплун
Андрій Миколайович
ЛІКАР-УРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
Бугрименко Дмитрий Витальевич
Бугріменко
Дмитро Віталійович
Лікар-уролог, лікар-хірург першої категорії
Примак Ирина Анатольевна
Примак
Ірина Анатоліївна
Старша медична сестра
Козак Наталья Александровна
Козак
Наталія Олександрівна
Медична сестра
Квитка Олеся Николаевна
Квітка
Олеся Миколаївна
Медична сестра
Глушак Римма Андреевна
Глушак
Рімма Андріївна
Медична сестра
Тарасова Мария Анатольевна
Тарасова
Марія Анатоліївна
Медична сестра-акушерка

Ціни на послуги

Код Назва послуги Ціна Де роблять
11
Прийом лікаря уролога (к.м.н., лікар вис. кат.)

Прийом лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії) (лікар уролог: консультація, огляд)

500 грн.
ул. Владимирская 81-А
ул. М. Максимовича 10
44
Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста

Повторний прийом лікаря-провідного фахівця (к.м.н., лікар вищої категорії) (лікар уролог: консультація, огляд)

450 грн.
ул. Владимирская 81-А
ул. М. Максимовича 10
30
Прийом лікаря уролога

Прийом лікаря (лікар уролог: консультація, огляд)

450 грн.
ул. Владимирская 81-А
ул. М. Максимовича 10
741
Повторний прийом лікаря уролога

Повторний прийом лікаря (лікар уролог: консультація)

400 грн.
ул. Владимирская 81-А
ул. М. Максимовича 10
8
Прийом лікаря уролога-сексопатолога з рекомендаціями

Прийом лікаря уролога-сексопатолога з рекомендаціями

400 грн.
ул. Владимирская 81-А
ул. А. Малышко 39
Показати весь список послуг

Вузли збільшуються і починають тиснути на сечовипускальний канал. Тому, чоловіки, які страждають аденомою, відзначають порушення сечовипускання. На відміну від раку передміхурової залози, аденома простати має доброякісне зростання.

Причини захворювання

Прояв хвороби безпосередньо пов'язаний з віковими змінами дисбалансу гормонів у чоловіків. Достовірно зв'язок не виявлено між аденомою простати і сексуальною орієнтацією, статевою активністю, інфекційні захворювання та запальні процеси статевої системи, вживанням алкоголю і курінням.

У той час, коли ще розміри вузликів не перевищують 3-4 мм, і немає клінічних проявів хвороби, у клініці «Омега-Київ» проводять діагностику, що дозволяє їх виявити на ранніх стадіях. За науковими даними, вузлики з'являються у віці від 40 років, коли зупинити хворобу можна за допомогою медикаментозних препаратів. Але часто пацієнти звертаються до лікаря вже тоді, коли вузли досить великі і мають клінічне прояв.

Шановні пацієнти! Запам'ятайте, що раннє звернення до лікаря принесе Вам більше шансів уникнути хірургічного втручання! Як вилікувати аденому простати?

Клінічні прояви

В основному, серед головних проявів хвороби є розлад сечовипускання. Спочатку, особливо вранці, зменшується кількість сечі, і виникають відчуття, що сечовий міхур не до кінця спорожнений, вже після цих симптомів потрібно починати лікування аденоми простати. Через якийсь час сечовипускання частішає, але при цьому стає скрутним. Струмінь сечі менш інтенсивний, а кількість, яка виділяється за один раз, зменшується. Нерідкі випадки, коли хворий змушений вставати кілька разів за ніч. А також з'являється нестерпне бажання до сечовипускання, і хворий не в силах стримуватися навіть на короткий час.

З перебігом захворювання струмінь сечі падає не під звичайним кутом, а практично прямовисно. Під час самого сечовипускання сильно напружуються м'язи живота.

Якщо не проводилося лікування аденоми простати, у хворого розвивається хронічна недостатність нирок, що супроводжується дратівливістю, слабкістю, головним болем, сухістю в роті, спрагою та ін. 

Лікування аденоми простати - фотографії

omega
omega
omega
omega
omega

Сечовий міхур заповнений до краю, а сеча під час сечовипускання виділяється маленькою цівкою або по краплині. Одночасно з цим починається нетримання сечі, іншими словами - сеча виділяється постійно, спочатку вночі, а потім цілу добу. Якщо не проводилося лікування аденоми простати, то це може призвести до розвитку гострої затримки сечовипускання, у процесі якого сечовипускальний канал перетискається і не пропускає сечу назовні. Все це супроводжується сильними болями внизу живота. Затримка сечовипускання може розвиватися на будь-якій зі стадій захворювання, а її провокаторами виступають переохолодження, вживання алкоголю, дієти або тривала затримка випорожнення сечового міхура. До списку ускладнень внаслідок аденоми відносять також утворення дивертикулів і каменів у сечовому міхурі.

Діагностичні дослідження

Для того, щоб встановити точний діагноз, після консультації пацієнта направляють на обстеження, де проводиться ректальне дослідження за допомогою пальців. Крім цього, обов'язково потрібно зібрати загальні аналізи сечі, крові, провести дослідження на гормони і простатичний сироватковий антиген, а також ультразвукове дослідження з застосуванням ректального датчика і урофлоуметрію. 

У разі затримки сечовипускання пацієнтові відразу ж ставиться катетер, що забезпечує відтік сечі.

Аденома простати. Лікування

Існує кілька видів лікування аденоми: медикаментозне, оперативне і неоперативне

Медикаментозне лікування дає позитивний ефект тільки на ранніх термінах перебігу хвороби. Сучасна фармацевтика пропонує медикаментозні препарати, які не лише полегшать перебіг захворювання, але і допоможуть зменшити обсяги передміхурової залози. Але слід зазначити, що такі медикаменти можуть застосовуватися тільки за рецептом лікаря і після завершення діагностики організму і здачі всіх аналізів.

Лікарі клініки «Омега-Київ» мають багатий досвід за плечима у сфері нехірургічного лікування аденоми і завжди готові прийти на допомогу і поправити Ваше здоров'я.

Найбільш ефективним методом лікування доброякісної гіперплазії прийнято вважати оперативний. Якщо стан хворого не дуже запущено (нирки функціонують нормально, сечовий міхур спорожняється повністю), то в такому разі проводять трансуретральну резекцію простати (ТУР) - іншими словами, видалення аденоми через сечовипускальний канал. Ця операція менш травматична, ніж поза лобкова аденомектомія або чререзпузирна, які проводять на хворих з аденомою великих розмірів.

В медичному центрв «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику
  • Ефективне лікування
  • Розроблять ефективні заходи профілактики

Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення.

Корисна інформація

Что делать если плохие анализы мочи

Що робити якщо погані аналізи сечі

Боли в спине и шее при сидячей работе

Біль у спині та шиї при сидячій роботі

Чего нужно избегать после лечения эрозии шейки матки

Чого потрібно уникати після лікування ерозії шийки матки

Боли в спине показатель протрузии?

Біль у спині - ознака протрузії?

Чем опасен холецистит при беременности

Чим небезпечний холецистит при вагітності

Чем опасен токсоплазмоз?

Чим небезпечний токсоплазмоз?

Чем опасен трихомониаз?

Чим небезпечний трихомоніаз?

Чем опасна аденовирусная инфекция

Чим небезпечна аденовірусна інфекція