Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ грудного відділу хребта в Києві

КТ (комп'ютерна томографія) грудного відділу хребта це діагностичний метод дослідження із застосуванням комп'ютерного томографа, який дозволяє візуалізувати анатомічні особливості хребетного каналу, грудних хребців, спинного мозку, а також навколишніх тканин.

Ціни на КТ грудного відділу хребта

КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) 1300 ₴ записатися
КТ грудного відділу хребта 1100 ₴ записатися
КТ органів грудної порожнини (контраст) 2600 ₴ записатися
КТ органів черевної порожнини, органів таза і органів груд клітини 4100 ₴ записатися
Показати все Сховати

У діагностичному центрі Омега-Київ для проведення комп'ютерної томографії застосовується новий сучасний апарат Philips Brilliance 64. мультідетекторний 64- канальний сканер виробляє якісні зображення, що дозволяють переглянути кожен сантиметр хребта на предмет пошкоджень, у тому числі розриву дисків та інших кісткових аномалій. Поперечні знімки, зроблені під час КТ можна переформатувати в декількох площинах і навіть створити тривимірну модель.

КТ грудного відділу хребта може надати більш докладну інформацію про кістки хребця, інші структури хребта і тканини, забезпечуючи тим самим додаткову інформацію, пов'язану з травмами та / або захворюваннями хребта.

Показання до проведення КТ грудного відділу хребта

Мабуть, найбільш частою причиною використання комп'ютерної томографії є виявлення пошкоджень стовпця у пацієнтів, які отримали серйозні травми або поранення.

КТ грудного відділу хребта виконується щоб:

  • виявити різні типи пухлин і метастазів в грудному відділі хребта;
  • допомогти діагностувати причини спинного болю. Однією з найбільш поширених причин спинного болю є грижа міжхребцевого диска.
  • оцінити структурні аномалії, такі як ущелина хребта, вади розвитку судин;
  • оцінити ступінь травматичного пошкодження грудного відділу хребта;
  • діагностувати патологічні зміни постави неясного походження
  • визначити зміни хребта при ревматичних захворюваннях;

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

КТ грудного відділу хребта може також бути виконана при переломах відростків хребця, розвитку артриту і остеопорозу, сколіозі, крововиливах у спинному мозку на рівні грудного відділу, при стенозі або розширенні хребетного каналу.

Комп'ютерна томографія незамінна при оцінці ефективності лікування хребта, наприклад, хірургічного втручання або іншої терапії.

Підготовка до проведення

У деяких випадках комп'ютерна томографія грудного відділу хребта припускає застосування контрастної речовини, що вводиться в кровоносну систему до початку сканування. Барвник допомагає більш чітко побачити досліджувану ділянку тіла.

Контраст може бути введений декількома способами: через вену (в руці або передпліччі) або як ін'єкція в область біля спинного мозку (в спинномозковий канал).

Перед дослідженням з контрастним підсиленням пацієнтові забороняється прийом їжі і пиття за 4-6 годин до початку сканування.

Повідомте, будь ласка, радіолога діагностичного центру Омега-Київ, якщо у вас є алергічна реакція на контрастну речовину або на йод.

Перед проведенням дослідження необхідно одягнути лікарняний одяг, а також зняти всі ювелірні вироби та металеві предмети, наприклад окуляри, шпильки, зубні протези, слуховий апарат і т.д.

Комп'ютерна томографія без застосування контрастної речовини не вимагає ніякої попередньої підготовки.

Процедура проведення КТ грудного відділу хребта

На початку процедури пацієнт розміщується на столі, який при скануванні ковзає в кільцеву частину томографа. Для запобігання будь-яких рухів під час дослідження можуть застосовуватися подушки і ремені.

Якщо процедура припускає використання контрастної речовини, її вводять за допомогою автоматичного інжектора Ulrich, німецького виробництва. У момент ін'єкції пацієнт може відчувати легку нудоту, тепло по всьому тілу, солоний або металевий присмак у роті. Це нормально і проходить протягом декількох секунд.

Під час сканування лікар-радіолог буде знаходитися в суміжній кімнаті, де розташовані всі елементи управління сканером. Тим не менш, пацієнт завжди в полі зору лікаря, так як між кімнатами є вікно. Спікерфон сканера дозволяє чути один одного, а спеціальна кнопка екстреного виклику сповістить лікаря про виникнення будь-якої проблеми. Час проведення обстеження займає близько 5 хвилин, з контрастним речовиною близько 30 хвилин.

Ризики та протипоказання до КТ грудного відділу хребта

Комп'ютерна томографія протипоказана при вагітності незалежно від терміну, оскільки променеве навантаження негативно впливає на плід. Крім вагітності, КТ шийного відділу хребта не рекомендується при:

  • проблемах з нирками (при контрастуванні);
  • теріотоксікозе; цукровому діабеті (2 ступеня);
  • підвищеному рівні креатиніну в крові;
  • проблемах зі згортанням крові.

Якщо контрастна речовина застосовується, існує ризик прояву алергічної реакції на його складові (йод і молюсків), тому якщо у вас є алергія на ці компоненти, повідомте про це лікаря нашого діагностичного центру. У більшості випадків за допомогою відповідного препарату можна зменшити або навіть уникнути її прояви.

Зробити КТ (комп'ютерну томографію) в Києві ви можете за адресою вул. Трутенка Онуфрія 10 в діагностичному центрі Омега-Київ. Процедура вимагає попереднього запису по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.

КТ грудного отдела позвоночника в Киеве
КТ грудного отдела позвоночника в Киеве
КТ грудного отдела позвоночника в Киеве
КТ грудного отдела позвоночника в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати