Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Лікування безпліддя в Києві

Безпліддя - відсутність протягом 1 року і більше вагітності у жінки, регулярно яка живе статевим життям і не застосовує протизаплідних засобів.

Ціни на лікування безпліддя

Прийом лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії) 700 ₴ записатися
Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог) 600 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог) 500 ₴ записатися
Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 ₴ записатися
Показати все Сховати

Безпліддя - відсутність протягом 1 року і більше вагітності у жінки, регулярно яка живе статевим життям і не застосовує протизаплідних засобів.

Розрізняють:

  • абсолютне безпліддя, коли в організмі жінки є незворотні патологічні зміни, що перешкоджають зачаттю (відсутність матки, маткових труб, яєчників), і відносне, при якій причини, що викликають безпліддя, можуть бути усунені.
  • первинне безпліддя, коли у жінки, яка живе статевим життям, ніколи не було вагітності,
  • вторинне безпліддя, коли зачаття не наступає, хоча в минулому вагітності.

Частота безплідних шлюбів становить 10-15%. У 60% випадків причиною безпліддя є порушення в організмі жінки, 40%-в організмі чоловіка (неповноцінність сперми, порушення еякуляції, імпотенція).

ПРИЧИНИ БЕЗПЛІДДЯ (ЗА ДАНИМИ ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я)

Причини безпліддя Поширеність, %
У жінок  
Проблеми з овуляцією 39
Пожкодження маткових труб 30
Складності при статевому акті або проблеми цервікального каналу 18
Ендометріоз 13
У чоловіків  
Варикоцеле 42
Обструкція 14
Інші проблеми (імунологічні, еякуляторні, пов'язані з функціонуванням яєчок, прийомом ліків) 13
Жіночий фактор 8
Ідіопатині (неясного походження) 23

Лікарі-гінекологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Найбільш частою причиною безпліддя жінки служать анатомічні і функціональні зміни в статевих органах: інфантилізм; запальні захворювання маткових труб, яєчників, матки, шийки матки, піхви; порушення функції яєчників і гіпофіза, наднирників, щитовидної залози; пухлини матки (міома); ендометріозу; пухлини яєчників; травматичні ушкодження шийки матки під час пологів і абортів та ін. Важлива причина вторинного безпліддя - аборти.

Обстеження жінки, яка страждає безплідністю, повинно проводитися паралельно з обстеженням чоловіка, при якому виключають можливі причини чоловічого безпліддя.

При гінекологічному дослідженні звертають увагу на стан внутрішніх статевих органів (матка, придатки, шийка). Важливо визначити кислотність піхвового вмісту, в'язкість шийкового секрету (підвищена кислотність згубно діє на сперматозоїди, а підвищена в'язкість цервікального слизу, перешкоджає їх просуванню). Необхідно провести пробу на сумісність слизу і сперми (проба Шуварского - Сімса - Хунера). Для цього через 30-45 хв після статевих зносини у краплі слизу, взятої з шийкового каналу, визначають кількість і стан сперматозоїдів. У нормі В кожному полі зору повинно бути 10-15 сперматозоїдів, що перетинають поле зору за 8-10 с. Відсутність сперматозоїдів або їх рухливості в слизу вказує на негативний результат проби.

Для виявлення спайкового процесу після запалення в матці, шийці, маткових трубах і навколо них застосовують пертубацію, метросальпінгографію, біконтрастну генікографію, кімографічну гідротубацію. Ці методи дослідження використовують з урахуванням протипоказань (підозра на вагітність, гострі запальні процеси статевих органів, гострі і підгострі екстрагенітальні захворювання). У жінок з ендокринними формами безплідності визначають функцію яєчників за допомогою тестів функціональної діагностики, проводять біопсію ендометрію. Для діагностики безпліддя, зумовленого патологією маткових труб і матки, застосовують лапароскопію.

В медичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику
  • Ефективне лікування
  • Розроблять ефективні заходи профілактики

Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення.

Дізнатися більше, записатися до лікаря або на процедури можна за номерами телефонів: 044 333 4 333, 0 800 753 357 (безкоштовно з мобільного), через форму "запис на сайті" або зручний месенджер. 

Лечение бесплодия в Киеве
Лечение бесплодия в Киеве
Лечение бесплодия в Киеве
Лечение бесплодия в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Самосійна Оксана Олександрівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати