Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

МРТ з контрастом в Києві

Ціни на діагностику МРТ із контрастом

Вартість процедури МРТ з контрастом у Києві вища, ніж стандартної діагностики. Тому її призначають лише у тому випадку, якщо це дійсно необхідно, а дозу контрастної речовини ретельно розраховують для кожного пацієнта. Ціна процедури залежить від досліджуваної області – вона вказана у прайсі. Детальнішу інформацію ви можете отримати, зв'язавшись із консультантами МЦ “Омега-Київ”.

Код Назва послуги Ціна
1002 МРТ головного мозку з контрастом 2700 грн.
1032 МРТ грудного відділу хребта з контрастним посиленням 2700 грн.
1034 МРТ попереково-крижового відділу хребта з контрастним посиленням 2700 грн.
1036 МРТ крижів та куприка з контрастом 2700 грн.
1038 МРТ здухвинно-крижових сполучень з контрастним посиленням 2700 грн.
1040 МРТ колінного суглоба з контрастом 2700 грн.
1042 МРТ плечового суглоба з контрастом 2700 грн.
1044 МРТ обох кульшових суглобів з контрастом 2700 грн.
1046 МРТ гомілковостопного суглоба з контрастним посиленням 2700 грн.
1048 МРТ ліктьового суглобу з контрастом 2700 грн.
Показати весь список послуг

Що таке МРТ із контрастом?

Для діагностики деяких захворювань потрібна підвищена чіткість зображення. З цією метою пацієнту перед дослідженням вводиться контрастна речовина – парамагнітний препарат на основі іонів гадолінію, який прискорює та посилює магнітний сигнал. Це “підсвічує” картину діагностики та деталізує її. МРТ з контрастом необхідна, щоб визначити характер ураження м'яких тканин та внутрішніх органів, а також для виявлення новоутворень, оцінки їх розміру та характеру.

Лікарі-рентгенологи, які проводять МРТ із контрастом

МРТ із контрастом у Києві проводять рентгенологи відділення діагностики медичного центру Омега-Київ:

 • Турленко Ольга Миколаївна – лікар-рентгенолог;
 • Василів Ірина Любомирівна – лікар-рентгенолог

та інші першокласні фахівці.

Результати МРТ із контрастом у нашому медичному центрі завжди максимально точні та інформативні для лікаря будь-якої спеціалізації.

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Показання до проведення МРТ із контрастом

Максимально докладна візуалізація органів, для якої застосовується контраст, потрібна у таких випадках:

 • Онкологічне захворювання. МРТ з контрастом дозволяє побачити структуру, форму та межі пухлини.
 • Новоутворення невідомого характеру – для з'ясування, доброякісні вони чи злоякісні.
 • Пухлина або аденома гіпофіза;
 • Пошук метастазів - на МРТ без контрасту їх завжди видно, і навіть один пропущений “росток” - гарантований рецидив захворювання.
 • Спостереження динаміки, оцінка стану органу після видалення пухлини, діагностика можливого рецидиву.
 • Дослідження внутрішніх органів та м'яких тканин: барвник краще деталізує їхню структуру та докладніше показує можливі зміни.
 • Дослідження порожнистих органів – шлунка, кишківника, стравоходу, трахей, бронхів, легень.
 • Оцінка стану судин.
 • Розсіяний склероз – для оцінки ступеня прогресування хвороби.
 • Після видалення грижі хребта теж показано МРТ із контрастом для вивчення структури рубцевої тканини. Це необхідно для профілактики рецидиву.

Протипоказання до проведення

Попри те, що барвник практично не шкідливий для людини, є деякі хвороби, при яких він протипоказаний. МРТ із контрастом не можна проводити у таких випадках:

 • ниркова та печінкова недостатність;
 • вагітність та годування груддю;
 • серцево-судинні захворювання;
 • гіпертиреоз;
 • бронхіальна астма;
 • індивідуальна непереносність контрастної речовини.

Крім цього, і ваш лікар, і рентгенолог, що проводить діагностику, повинні знати, які медикаменти ви приймаєте - деякі з них можуть бути несумісні з контрастним барвником. В іншому препарат на основі гадолінію нешкідливий, швидко виводиться з сечею і калом і не дає побічних дій.

У чому різниця: МРТ із контрастом і без?

Проводити МРТ без контрасту чи МРТ із контрастом? Київ стабільно показує високий попит на обидва види діагностики. Вибір робить лікар, виходячи зі специфіки та історії хвороби.

Для точної діагностики онкологічних захворювань, а також розсіяного склерозу та інших недуг, пов'язаних з дегенеративними змінами тканин або пухлинними процесами, потрібна чітка відмінність нормальної та аномальної структури тканини. Саме цю функцію виконує контрастний барвник. Якщо ж діагностика цього не вимагає, МРТ із контрастом не потрібне – достатньо процедури без застосування барвника.

Як проводять МРТ із контрастом (Київ)?

Перед початком діагностики на магнітно-резонансному томографі у вену вводять контрастну речовину за формулою 0,2 мг на 1 кг ваги. Різновид цієї процедури – болюсне контрастування, коли барвник вводять дозовано за допомогою крапельниці. В іншому процес відбувається так само як і процедура без застосування барвника.

Обов'язково повідомте лікаря про наявність в організмі будь-яких металевих імплантів - зубних коронок, пластин і спиць для репозиції переломів, судинних кліпс, а також імплантованих пристроїв (кардіостимулятор, імплант кохлеарний і т.д.)

МРТ із контрастом: підготовка

Перед проведенням МРТ із контрастом необхідно зробити тест на переносність барвника та, у разі потреби, діагностику стану печінки та нирок, щоб уникнути неприємних наслідків для ослаблених чи хворих органів. Перед процедурою обов'язково здаються ниркові чи печінкові проби.

Якщо пацієнт має обстежити черевну порожнину, рекомендується за 3 дні до процедури не вживати газоутворювальні продукти, а за 5 годин до процедури не їсти й не пити.

При обстеженні інших органів це не обов'язково, проте бажано утриматися від їжі за 3-4 години до вводу контрастної речовини. На повний шлунок введення контрасту може спричинити нудоту і навіть блювання.

Як записатися на МРТ з контрастом у Києві?

Шукаєте, де зробити МРТ із контрастом у Києві? У медичному центрі “Омега-Київ” ви отримаєте найточнішу картину захворювання: МРТ із контрастом дозволяє побачити аномальні зміни тканин та клітин у найдрібніших деталях. Досвідчені та висококваліфіковані рентгенологи дадуть точну розшифровку результатів, що допоможе вашому лікарю зробити правильний висновок і призначити відповідну терапевтичну схему.

Щоб записатись на діагностику, зв'яжіться з нами через форму запису на сайті, за телефоном 044 333 4 333 або 0 800 753 357, а також у будь-якому зручному месенджері.

МРТ із контрастом у Києві в МЦ “Омега-Київ” проводиться за адресою:

 • вул. Максимовича, 10 (ст.м. Васильківська, Виставковий центр);
 • вул. Малишка, 39 (ст.м. Дарниця, Чернігівська).
МРТ с контрастом в Киеве
МРТ с контрастом в Киеве
МРТ с контрастом в Киеве
МРТ с контрастом в Киеве
МРТ с контрастом в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Василів Ірина Любомирівна

Лікар-рентгенолог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати