Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Лікування сексуальних розладів у Києві

Порушення статевого життя, або сексуальна дисфункція, може проявлятися по-різному й у чоловіків, і у жінок. Незалежно від характеру, вона завжди руйнівна для психоемоційного стану людини та значно погіршує якість її життя. Сексуальні розлади у чоловіків виявляються таким чином: відсутність потягу, передчасна еякуляція, порушення ерекції, відсутність сім'явипорскування, біль та дискомфорт під час статевого акту. Якщо чоловік не має постійних стосунків або у нього взагалі відсутній сексуальний досвід, він часто замикається у собі та цурається потенційних партнерів, тим самим посилюючи ситуацію.

Ціни на лікування сексуальних розладів

Прийом лікаря-уролога провідного спеціаліста 600 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста 550 ₴ записатися
Прийом лікаря андролога-сексопатолога з рекомендаціями 450 ₴ записатися
Огляд лікаря-уролога 300 ₴ записатися
Показати все Сховати

Причини сексуальних розладів

У переважній більшості сексуальні розлади у чоловіків виникають на ґрунті занедбаних хвороб репродуктивної сфери. Органічні порушення не можуть не впливати на якість статевого життя. Тому, перш ніж шукати шлях розв'язання такої проблеми, як сексуальні розлади, необхідно звернутися до уролога і перевірити, чи все гаразд із функцією внутрішніх та зовнішніх репродуктивних органів. На щастя, в нашому медичному центрі це можливо зробити комплексно, звернувшись до лікаря широкого профілю (уролог-сексопатолог). І лише виключивши органічні причини сексуальної дисфункції, можна говорити про інші методи лікування – наприклад, психотерапію.

Форми сексуальних дисфункцій

Сексуальні розлади у чоловіків можуть проявлятись по-різному. Статева функція має різні рівні регуляції, і на кожному з цих рівнів можуть виникнути порушення, які засмучують весь процес. Це може виникнути на рівні лібідо (розлад потягу), ерекції (еректильна дисфункція), розлад сім'явипорскування та оргазму.

Одна з найпоширеніших форм сексуальних розладів – еректильна дисфункція, тобто нездатність до досягнення/підтримання повноцінної ерекції. Причини її виникнення можна умовно поділити на дві групи:

  • органічні: місцеві патології судин, цукровий діабет, запущений хронічний простатит, низький рівень тестостерону, захворювання печінки, нирок та щитоподібної залози, високий артеріальний тиск;
  • психогенні: депресія, тривожний розлад (особливо на ґрунті травми через сексуальні невдачі), сильний стрес.

Ще одна поширена сексуальна дисфункція - передчасне сім'явипорскування. Буває вроджене, пов'язане з підвищеною збудливістю у статевих центрах спинного мозку, що відповідають за це, або набутим - як наслідок хронічного простатиту та інших запальних процесах у чоловічих репродуктивних органах.

Цей розлад також буває первинним і вторинним. Первинне не завжди вважається хворобою – передчасна еякуляція характерна для першого досвіду та підвищеної збудливості на початку статевого життя. Згодом цей стан коригується, особливо за наявності постійної партнерки та регулярного статевого життя.

 

Лікарі-урологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Вторинне передчасне сім'явипорскування, як правило, виникає на тлі нерегулярного статевого життя, запальних захворювань або несприятливих психологічних факторів. За цим принципом розрізняють органічний, психогенний та поєднаний характер хвороби.

Лікування сексуального розладу, незалежно від його походження, має проходити під наглядом лікаря. Здоровий образ життя  та фізична активність, безумовно, відіграють велику роль в ефективності лікування, але тільки точна діагностика в уролога-сексопатолога може виявити приховані, безсимптомні причини цієї проблеми.

Діагностика

Для встановлення причини виникнення сексуальних розладів у чоловіків потрібна докладна діагностика, яка вкаже на органічний, психогенний чи змішаний характер дисфункції. Тому на консультації лікар докладно розпитує пацієнта про наявність хронічних захворювань, його спосіб життя та звички, уважно вислуховує скарги. При необхідності проводиться МРТ, УЗД органів малого таза (трансректальне), а також пацієнту може знадобитися здати аналізи.

Лікування сексуальних розладів

Лікування сексуальної дисфункції майже завжди комплексне, оскільки необхідно не тільки компенсувати порушення, а й усунути причину, що викликала його. Тому в будь-якому випадку потрібна всебічна діагностика. Схема лікування сексуального розладу складається тільки на цих даних.

Переваги урологічного центру Омега-Київ

У нашому медичному центрі вам можуть зробити розгорнуту діагностику та одразу призначити необхідне лікування. Якщо заздалегідь спланувати запис, це все можливо зробити за один день - ми цінуємо час наших пацієнтів.

Якщо ви зіткнулися з такою делікатною проблемою, як сексуальні розлади, не зволікайте зі зверненням до лікаря – це може завдати непоправної шкоди не лише вашому психоемоційному стану, а й фізичному здоров'ю.

Записатися на консультацію ви можете, зв'язавшись з нами за телефоном 044 333 4 333 або 0800 753 357, а також через форму запису на сайті або месенджер.

Лечение сексуальных расстройств в Киеве
Лечение сексуальных расстройств в Киеве
Лечение сексуальных расстройств в Киеве
Лечение сексуальных расстройств в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Каплун Андрій Миколайович

Лікар-уролог вищої категорії, лікар андролог-сексопатолог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати