Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування гострого артриту в Києві

Гострий артрит – це гостро поточне запалення суглобів, яке виникає внаслідок інфекційного захворювання або ж алергічної реакції на подразник.

Ціни на лікування гострого артриту

Прийом лікаря вертебролога 550 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря вертебролога 450 ₴ записатися
Електрофорез БТЛ 200 ₴ записатися
Масаж верхньої кінцівки (рука, шия) + реабілітація (50 хв) 500 ₴ записатися
Показати все Сховати

Гострий артрит – це запалення суглобів, яке протікає гостро та виникає внаслідок інфекційного захворювання або ж алергічної реакції на подразник. Сучасній медицині відомо безліч мікроорганізмів, які здатні викликати гострий артрит. Це можуть бути як збудники деяких статевих інфекцій, захворювань дихальних шляхів, так і кишкових інфекцій.

Оскільки артрит супроводжується больовими відчуттями в суглобовій області, то дане захворювання вимагає негайної діагностики та лікування, щоб відновити нормальну функціональність уражених суглобів. У клініці «Омега-Київ» діагностику і лікування проводить лікар-вертебролог вищої категорії, який володіє сучасною апаратурою для дослідження недуги.

Причини гострого артриту

Гострий артрит розвивається внаслідок інфекційних захворювань організму людини або як наслідок алергічної реакції на зовнішній подразник. При алергічному артриті захворювання проявляється вже через 7 – 12 днів після безпосереднього контакту з алергеном. При цьому алергічний артрит також швидко зникає, як і з'являється, після припинення контакту з алергеном.

Інфекційний артрит також відрізняється гострою формою перебігу захворювання. Його причиною найчастіше служить кишкова або урогенітальна хламідійна інфекція. У деяких випадках хвороба також може бути викликаний такими збудниками інфекцій дихальних шляхів як мікоплазми і хламідії. Сучасній медицині відомі випадки, коли інфекційний артрит був викликаний деякими паразитарними захворюваннями, стафілококами, стрептококами, венеричними захворюваннями.

Симптоми гострого артриту

Гострий артрит має явні клінічні симптоми, які проявляються у вигляді припухлості в суглобовій області, локальному підвищенні температури, а також больовими відчуттями при русі.

При інфекційному артриті також можуть спостерігатися такі симптоми як:

 • підвищення температури тіла;
 • лихоманка в рідкісних випадках;
 • озноб.

Лікарі-вертебрологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

За статистикою, ризик захворіти гострим артритом після перенесеної кишкової інфекції становить до 4% випадків, а після урогинетальной – до 3% випадків. Найчастіше перші ознаки інфекційного артриту з'являються вже протягом місяця після інфекційного захворювання. В першу чергу уражаються великі суглоби, до числа яких відносять колінні, гомілковостопеневі. У рідкісних випадках від інфекційного артриту страждають більше шести суглобів.

Класифікація гострого артриту

Гострий артрит, має інфекційну і алергічну природу, також відрізняється різною локалізацією і збудником хвороби. Внаслідок цього розрізняють наступні види гострого артриту:

 1. Септичний артрит протікає у формі моноартриту і відрізняється лейкоцитозом.
 2. Вірусний артрит викликають віруси краснухи, паровірус, аденовірус, вірус гепатиту В, віруси герпесу різних типів, вірус паротиту, ентеровіруси.
 3. Стрептококовий артрит виникає протягом двох тижнів після перенесеної стафілококової інфекції.
 4. Ревматоїдний артрит не має вивченої причини виникнення, однак відомо, що інфекційні захворювання сприяють його розвитку.
 5. Псоріатичний артрит відрізняється попередніми шкірними реакціями.
 6. Туберкульозний артрит має схожі з туберкульозом симптоми: інтоксикаційний синдром, субфебрилітет, вегетативні порушення.

Діагностика гострого артриту

Діагностика гострого артриту вимагає детального огляду лікарем-вертебрологом, який призначить більш детальне обстеження. Так, лікар може призначити лабораторні аналізи:

 1. загальний аналіз крові і сечі;
 2. виявлення хламідій і антитіл до них;
 3. дослідження на наявність ВІЛ-інфекції;
 4. дослідження наявності гонококів;
 5. дослідження калу на Salmonella, Shigella;
 6. підтвердження відсутності антиядерних антитіл.

Для виявлення типу артриту також можуть провести аналіз синовіальної рідини.

Серед інструментальних методів дослідження лікар може призначити комп'ютерну томографію, яку в клініці «Омега-Київ» проводять за допомогою сучасного апарату «Philips Brilliance 64». Отриманий в кінці дослідження тривимірний знімок проблемної області дає уявлення про характер запального процесу і ступеня ураження суглобів.

Лікування гострого артриту

Лікування гострого артриту передбачає комплекс заходів, спрямований на усунення больового синдрому, відновлення рухомості суглоба і усунення першопричини розвитку недуги. Тому лікар-вертебролог може призначити медикаментозні препарати що мають болезаспокійливу і протизапальну дію, а також антибактеріальні препарати, які усунуть збудника інфекційного артриту.

До немедикаментозних методів лікування можна віднести лікувальну фізкультуру, дотримання призначеної лікарем дієти. У клініці «Омега-Київ» команда професійних лікарів робить акцент на ефективних комплексних методах лікування, які дозволяють в найкоротші терміни відновити функціональність суглобів.

 

Профілактика гострого артриту

Профілактика гострого артриту передбачає комплекс заходів, спрямованих на попередження розвитку даного захворювання. До їх числа можна віднести:

 • виключення надлишку солі з їжі;
 • правильне збалансоване харчування;
 • регулярні фізичні вправи;
 • поїздки на море;
 • щотижневі лазневі процедури.

Також рекомендується стежити за особистою гігієною, уникати інфекційних захворювань і алергенів, які можуть спровокувати розвиток гострого артриту.

Задати будь-яке питання, записатися на консультацію до лікаря або процедуру можна за телефонами: 044 333 4 333 та 0 800 753 357, через форму «запис на сайті» або зручний месенджер (Fb, Viber, WhatsApp).

Лечение острого артрита в Киеве
Лечение острого артрита в Киеве
Лечение острого артрита в Киеве
Лечение острого артрита в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати