Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування адгезивного капсуліту в Києві

Адгезивний капсуліт - це ураження капсули і синовіальної оболонки, що має дифузний характер. Даний патологічний стан супроводжується болем, порушенням працездатності.

Ціни на лікування адгезивного капсуліту

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Артроскопічна пластика обертаючої манжети плеча 9000 ₴ записатися

У народі таке явище, як адгезивний капсуліт називають «замороженим плечем». Отже, що це таке, етіологія, патогенез, лікування тощо?

Адгезивний капсуліт - це ураження капсули і синовіальної оболонки, що має дифузний характер. Даний патологічний стан супроводжується болем, порушенням працездатності. Але не відбувається порушення в будові самого суглоба, тобто, немає ураження.

Будова плечового суглоба

Щоб стало зрозуміліше, що собою являє адгезивний капсуліт, потрібно розібратися в анатомії плечового суглоба. Отже, він утворений з трьох кісток, це лопатка, ключиця і, звичайно, сама плечова кістка. Щоб здійснювати будь-які рухи - потрібні зв'язки. В даному випадку, при такій будові, він оточений капсулою. Капсула плечового суглоба складається з волокон (щільних зв'язок). Усередині капсули є рідина (внутрішньосуглобова синовіальна рідина). Вона забезпечує змазування кісткових поверхонь, що дає можливість здійснювати плавні рухи, без пошкодження.

Етіологія і фактори ризику

Точна причина даного захворювання невідома, але зазвичай воно виникає на тлі інших серйозних паталогій, таких як:

 • цукровий діабет;
 • аутоімунні захворювання;
 • порушення мозкового кровообігу;
 • проблеми з серцево судинною системою.

Найчастіше виникає у жінок старше 40, але бувають і випадки, коли по суті ніяких причин не було для виникнення даного захворювання. Робота, через яку доводиться тримати руки високо, наявність остеохондрозу, порушення гормонального фону, недостатня активність щитовидної залози - все це може стати поштовхом до виникнення недуги.

 

Запалення капсули може бути наслідком травм або раніше перенесеної операції.

В результаті можна зробити висновок, що при адгезивному капсуліті відбуваються порушення нейтрофічного характеру.

Симптоми:

 • обмеження рухів;
 • біль;
 • тугорухливість.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Для того щоб поставити діагноз - адгезивний капсуліт, потрібно ретельно зібрати анамнез, провести огляд, отримати дані додаткових методів дослідження, а саме: МРТ і рентген

Перебіг захворювання і стадії

Адгезивний капсуліт проходить в три стадії. А приблизна тривалість кожного етапу окремо приблизно 4 місяці.

 1. Перша стадія. Найлегша. Вона розвивається приблизно 9 місяців. Пацієнт відчуває біль, дискомфорт і порушена працездатність при фізичному навантаженні.
 2. Друга стадія. Розпал захворювання. Неможливість руху стає серйозною. Пацієнт скаржиться на те, що немає можливості підняти кінцівку.
 3. Третя стадія. Підвищення працездатності суглоба, за умови дотримання рекомендацій лікаря і своєчасного прийому лікарських засобів.

Лікування

Адгезивний капсуліт починають лікувати після постановки діагнозу. Різниці в лікуванні лівого плечового суглоба або правого плечового суглоба немає. Першим кроком є ​​- консервативна терапія.

Вона включає в собе:

 • протизапальні препарати нестероидной природи;
 • болезаспокійливі препарати;
 • фізіотерапія плеча;
 • лікування фізкультурою;

Якщо дані методи не дають результату при тривалому застосуванні, то призначаються ін'єкції стероїдних препаратів в порожнину суглобу, чи    транскутанну електричну стимуляцію нервів. Але якщо нічого не допомогло пацієнтові, то можна вдатися до операції.

Отже, якщо виявлені такі симптоми, слід звернутися до лікаря в клініку Омега Київ. І якщо поставлять діагноз капсуліт плечового суглоба, буде призначено відповідне лікування. Лікар пропише ліки і призначить всі потрібні маніпуляції.

Задати будь-яке питання, записатися на консультацію до лікаря або процедуру можна за телефонами: 044 333 4 333 та 0 800 753 357, через форму «запис на сайті» або зручний месенджер (Fb, Viber, WhatsApp).

Лечение адгезивного капсулита в Киеве
Лечение адгезивного капсулита в Киеве
Лечение адгезивного капсулита в Киеве
Лечение адгезивного капсулита в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати