Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

PRP-терапія суглобів в Києві

PRP-терапія суглобів (від англійського Platelet Rich Plasma, тобто збагачена тромбоцитами плазма) - це досить новий метод для лікування деяких поширених ортопедичних захворювань.

Ціни на PRP-терапію суглобів

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Внутрішньосуглобове введення препаратів 700 ₴ записатися
Показати все Сховати

PRP-терапія (від англійського Platelet Rich Plasma, тобто збагачена тромбоцитами плазма) - це досить новий метод для лікування деяких поширених ортопедичних захворювань. Даний метод так само широко застосовується в косметології, де він носить назву плазмоліфтінг.

PRP це насичена тромбоцитами, факторами росту, сироватка крові, яка прискорює процес загоєння гострих і хронічних травм. Введення PRP в область травми стимулює процес регенерації, прискорює загоєння, сприяє швидкому лікуванню запального процесу.

Як працює PRP-терапія? 

Якщо людина поріже палець, то організм відразу ж направить до цієї зони величезнe кількість тромбоцитів. Проводячи PRP-терапію в медичному центрі «Омега-Київ», лікарі посилюють цю природну реакцію, вводячи додаткові тромбоцити в уражену частину тіла. Кров'яні тільця, які називаються тромбоцитами, не тільки відповідають за згортання крові, а й виділяють специфічні білки, які є факторами росту: на ці білки реагують клітинні рецептори, здатні стимулювати регенерацію тканин і відповідають за поділ клітин.

З огляду на те, що збагачена тромбоцитами кров береться у самого пацієнта, така процедура є безпечною і не викликає реакції відторгнення. Крім цього, в плазмі крові містяться всілякі вітаміни, ферменти, гормони і білки, які також позитивнj впливають на пошкоджені тканини.

Як отримують багату тромбоцитами кров?

Для проведення PRP-терапії у пацієнта необхідно вилучити всього від 20 до 100 мілілітрів власної периферичної крові. Потім цю кров поміщають в спеціальну центрифугу. На першому етапі обробки видаляються лейкоцити і еритроцити, другий етап націлений на підвищення концентрації тромбоцитів. Іноді в плазму додаються і так звані активатори тромбоутворення (хлорид кальцію і тромбін). Весь процес підготовки плазми триває не більше півгодини.

У медичному центрі «Омега-Київ» дана процедура проводиться для відновлення гіалінових хрящів, зв'язок, сухожиль, менісків у пацієнтів з травмами опорно-рухового апарату. Наші лікарі ортопеди-травматологи активно використовують PRP в амбулаторних умовах для лікування таких захворювань, як: тендиніти, епікондиліти, артрози і т.д. Так само PRP-терапія показує відмінні результати при лікуванні переломів. Після проведення PRP-терапії в нашому центрі у пацієнтів значно прискорюється загоєння травм і знижується ймовірність хірургічного втручання.

Отриману після обробки в центрифузі плазму вводять в порожнину суглоба або в м'язову тканину за допомогою спеціальної тонкої голки. Як правило, фахівець контролює процес ведення за допомогою 3D УЗД-апарату. Місце ін'єкції заздалегідь знеболюється за допомогою уколу з місцевим анестетиком. Процедура триває всього близько 15 хвилин.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Показання до PRP-терапії:

 • артрози;
 • коксартрози
 • розриви, надриви зв'язок та м'язів.
 • тендопатія сухожиль.
 • запальні процеси в суглобах.
 • артрити і остеоартрити;
 • остеоартрози;
 • періартрити.
 • підошовний фасциит і ін.

PRP-терапія допомагає швидше позбуватися больового синдрому. В результаті процедури знімається м'язовий спазм, швидко відновлюються тканини, збільшується амплітуда рухів у суглобах, реабілітація пацієнта займає меншу кількість часу.

Протипоказання і побічні ефекти PRP:

Побічні ефекти PRP-терапії рідкісні, проте можливі. У подеяких випадках після ін'єкції PRP спостерігається збільшення запалення і болю через пару годин після ін'єкції. Однак дане ускладнення не вимагає яких-небудь дій, це нормальна реакція на введення.

Ін'єкції PRP протипоказані:

 • пацієнтам з порушенням згортання крові;
 • тим, хто приймає антикоагулянти;
 • під час активних інфекцій;
 • під час вагітності;

PRP-терапія в медичному центрі «Омега-Київ» виконується лікарями ортопедами-травматологами, що мають багатий досвід проведення даних процедур. Наявність в нашому центрі потужної діагностичної бази для дослідження і лікування дозволяє фахівцям центру «Омега-Київ» проводити комплексне лікування, для досягнення максимального ефекту. PRP-терапія в медичному центрі «Омега-Київ» дає відмінні результати високу ефективність процедури, при доступній ціновій політиці.

Записатися на PRP-терапію Ви можете по телефону: (044) 333-4-333. Ми чекаємо Вас в медичному центрі «Омега-Київ»!

PRP-терапия суставов в Киеве
PRP-терапия суставов в Киеве
PRP-терапия суставов в Киеве
PRP-терапия суставов в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати