Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Аугментація точки-G в Києві

Аугментація (наповнення) точки-G - це сучасний хірургічний метод, спрямований на те, щоб зробити цю область більш помітною і більш стійкою до вікових змін.

Ціни відділення естетичної гінекології

Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 ₴ записатися
Гіменопластика (відновлення незайманої пліви) 8000 ₴ записатися
Пластика статевих губ 15000 ₴ записатися
Дефлорація 4000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Точка-G була описана понад 60 років тому німецьким гінекологом Ернестом Графенбергом. Ця область на передній стінці піхви становить 10-20 мм в діаметрі і приблизно на 5 см вище гирла уретри. На думку багатьох дослідників, точка-G вважається найбільш ерогенною областю в тілі жінки.

У разі анатомічних особливостей піхви, а також з віком ця область стає меншою і кількість сенсорних рецепторів, які отримують стимули задоволення, зменшується, а стимуляція точки G ускладнюється, що призводить до проблем, пов'язаних з оргазмом у жінок.

Для вирішення подібних проблем в медичному центрі «Омега-Київ» застосовується методика по збільшенню цієї зони - аугментація.

Аугментація (наповнення) точки-G - це сучасний хірургічний метод, спрямований на те, щоб зробити цю область більш помітною і більш стійкою до вікових змін.

Ін'єкції препарату гіалуронової кислоти в цю область наповнюють і збільшують точку-G в об'ємі, після чого вона сильніше стимулюється під час статевого акту, і чутливість жінки максимально підвищується. Тривалість операції займає від 10 до 15 хвилин. Ефект від процедури зберігається на протязі від 1 до 1,5 років, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнтки.

Показання до аугментації точки G:

  • Індивідуальні особливості будови піхви, які ускладнюють або виключають можливість доступу до точки G (викривлена ​​форма або підвищений об'єм піхви)
  • Зниження сексуального задоволення (лібідо) і незадоволеність статевим життям.

Лікарі-гінекологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Проведення операції

Перед аугментацією необхідно пройти консультацію і огляд у фахівця, який буде проводити процедуру. В ході консультації Ви зможете обговорити з лікарем методику проведення аугментации, очікувані результати, деякі потенційні післяопераційні ризики і ускладнення до прийняття рішення

Процедура аугментації проводиться під місцевою анестезією, і для пацієнтки проходить не складніше ніж взяття гінекологічного мазка.

Для знеболення лікар наносить на область, яка буде піддаватися аугментації анестезуючий засіб, потім вводить гіалуронову кислоту в локалізацію точки G. Після введення філлера точка G припідіймається і збільшується в об'ємі, а піхва трохи зменшується, що сприяє в подальшому поліпшенню якості інтимного життя і підвищенню чутливості . Після аугментації посилюється кровообіг в області зовнішніх статевих органів жінки. Процедура відрізняється швидким загоєнням і відсутністю післяопераційних шрамів.

В результаті проведеної аугментации в медичному центрі «Омега-Київ» у пацієнток значно підвищується чутливість інтимної зони, що призводить до якнайшвидшого досягнення вагінального оргазму,

Аугментацію точки -G можна поєднувати з іншими процедурами естетичної гінекології.

Реабілітація після аугментації

У перші 3 дні після Аугментації можуть бути присутні незначні болючі відчуття або дискомфорт у зоні піхви. Рекомендується в цей час статева стриманість, для запобігання небажаних ускладнень і прискорення процесу одужання.

Аугментация точки-G в Киеве
Аугментация точки-G в Киеве
Аугментация точки-G в Киеве
Аугментация точки-G в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати