Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Ендокринолог у Києві

Ендокринологія – це розділ медичної дисципліни, що вивчає функцію залоз внутрішньої секреції та їх захворювання. Періодичні прийоми лікаря-ендокринолога потрібні кожному, незалежно від статі та віку: гормональна система організму людини складна та взаємопов'язана, і будь-яке відхилення від норми може завдати здоров'ю непоправної шкоди, якщо не виправити її вчасно.

Лікар-ендокринолог у Києві лікує всі захворювання, пов'язані з гормональним дисбалансом. Це може бути порушення функції репродуктивних органів, метаболічні порушення. Крім цього, ендокринолог спостерігає за станом організму, що переживає природну гормональну перебудову (пубертатний або клімактеричний період) та лікує пов'язані з ним ускладнення. Вартість прийому ендокринолога невисока.

Ціни відділення ендокринології

Прийом лікаря ендокринолога з рекомендаціями 650 ₴ записатися
УЗД щитоподібної залози + доплер 400 ₴ записатися
Тиреотропний гормон (ТТГ) - час виконання 1 дн. 165 ₴ записатися
Тироксин вільний (FТ4) - час виконання 1 дн. 165 ₴ записатися
Показати все Сховати

Коли слід звернутися до ендокринолога за консультацією?

Якщо є ознаки гормонального дисбалансу, консультація ендокринолога необхідна - і що раніше, то краще. Рекомендується негайно звертатись на прийом у ендокринолога за наявності таких симптомів:

 • постійна слабкість та втома;
 • порушення менструального циклу;
 • тремтіння рук;
 • гіпергідроз (сильна пітливість);
 • облисіння;
 • надмірне зростання волосся у жінок (гірсутизм);
 • часті застуди;
 • раптове різке схуднення чи набір ваги;
 • порушення серцевого ритму;
 • втрата апетиту;
 • постійне почуття голоду;
 • постійна спрага;
 • порушення сну (безсоння чи сонливість);
 • проблеми із концентрацією.

Перераховані вище симптоми можуть вказувати на такі гормональні порушення, як цукровий діабет, гіпо-або гіпертиреоз, дисбаланс статевих гормонів через гінекологічні захворювання. У медичному центрі Омега-Київ приймає досвідчений ендокринолог, ціна консультації є дуже доступною.

Лікарі-ендокринологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Як відбувається консультація лікаря-ендокринолога?

На консультації ендокринолога пацієнт розповідає про свої скарги та сімейний анамнез: багато гормональних порушень носять спадковий характер. Якщо скарги пов'язані з репродуктивною сферою, пацієнтка звертається до гінеколога-ендокринолога – тоді може знадобитися не лише опитування, а й огляд на гінекологічному кріслі. Після цього лікар призначає аналізи та УЗД. На підставі результатів ендокринолог становить для пацієнта схему лікування.

Як правило, на першій консультації ендокринолог визначає характер та локалізацію можливого порушення. Виходячи з цього, лікар обирає методи діагностики та призначає їх пацієнту. На наступному прийомі ендокринолог вивчає результати аналізів та УЗД, на підставі чого ставить діагноз та розписує схему лікування.

Консультація ендокринолога у Києві в МЦ “Омега-Київ” відбувається таким чином:

 1. Опитування пацієнта, вислуховування скарг, збір анамнезу (зокрема і сімейного).
 2. Призначення аналізів та УЗД ураженого органу щодо новоутворень.
 3. Оцінка результатів обстеження та призначення лікування.

Діагностика ендокринних захворювань

Гормональний дисбаланс неможливо визначити без лабораторних досліджень. Доповненням до них є візуальна діагностика – УЗД, КТ, МРТ. Залежно від локалізації передбачуваної патології лікар-ендокринолог може призначити такі аналізи:

 • аналіз на рівень ферменту ААТ (аланінамінотрансфераза) дозволяє діагностувати порушення функції печінки та серця;
 • дослідження на білірубін – показник стану печінки;
 • аналіз на лужну фосфатазу – групу ферментів, надлишок яких вказує на жовчнокам'яну хворобу, порушення відтоку жовчі, патологію печінки або розростання кісткової тканини;
 • дослідження рівня амілази в крові – надлишок може вказувати на патологію нирок або підшлункової залози, нестачу – на гепатит;
 • аналіз крові на С-пептид – це може бути ознакою пухлинного процесу або тяжкої інфекції;
 • дослідження крові на інсулін та глікований гемоглобін для діагностики цукрового діабету;
 • аналіз на тиреотропний гормон (ТТГ) – його надлишок вказує на порушення функції надниркових залоз;
 • ліпідний профіль – для діагностики атеросклерозу та оцінки ризику інфаркту.

Ендокринологічні захворювання, які ми лікуємо:

Крім цього, лікарі-ендокринологи в Києві (МЦ "Омега-Київ") супроводжують пацієнтів, які страждають на цукровий діабет. "Школа діабету", створена в нашому відділенні ендокринології, допомагає компенсувати стан, стабілізувати самопочуття, адаптуватися до дієти та нового способу життя, уникнути небезпечних ускладнень.

Фотографії ендокрінологічного центра

Эндокринолог цена
Стоимость приема эндокринолога
Эндокринолог в Киеве
Эндокринолог в Киеве

Як записатися до лікаря-ендокринолога?

Записатися до ендокринолога у Києві ви можете, звернувшись до будь-якого з месенджерів на сайті Омега-Київ. Також ви можете заповнити форму для запису або зателефонувати за будь-яким із зазначених телефонів. Наші оператори допоможуть вам підібрати найзручніший час для консультації ендокринолога та встигнути за один день проконсультуватися, здати аналізи, отримати результати та схему лікування.

Відділення ендокринології МЦ "Омега-Київ" знаходиться на вул. А. Малишка, 39 (м. Чернігівська) та вул. Володимирській, 81-А (м. Пл. Льва Толстого).

Переваги клініки Омега-Київ

 1. Консультація ендокринолога в Омега-Київ можлива в зручний для вас час. Заздалегідь узгоджений візит дозволить спланувати час так, щоб одного і того ж дня звернутися за консультацією, здати аналізи і прийти на повторну консультацію ендокринолога вже з результатами, після чого отримав схему лікування.
 2. Наші клініки розташовані неподалік станцій метро, ​​що дозволяє швидко добиратися як громадським транспортом, так і особистим.
 3. Широкий профіль, висока кваліфікація та багатий досвід наших лікарів-ендокринологів.
 4. Сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє точно та безпомилково встановити причину розвитку патології.

Поширені питання

Чим займається лікар-ендокринолог?

Лікар-ендокринолог лікує гормональні розлади. Усі захворювання, пов'язані з порушенням функції ендокринних залоз, входять до його компетенції.

Чим відрізняється ендокринолог від гінеколога-ендокринолога?

Ендокринолог загального профілю спеціалізується на розладах функції щитовидної залози, підшлункової залози та надниркових залоз. Компетенція гінеколога-ендокринолога – гормональні порушення, пов'язані з жіночою репродуктивною сферою, а також підбір гормональної контрацепції з урахуванням особливостей організму пацієнтки.

Які захворювання лікує лікар-ендокринолог?

Лікар-ендокринолог спеціалізується на лікуванні цукрового діабету, гіпофункції та гіперфункції щитовидної залози, дисфункції надниркових залоз.

З якими симптомами необхідно звернутися до ендокринолога?

Прийом ендокринолога необхідний, якщо ви відчуваєте постійну втому, порушення сну, а також при різкому наборі або зниженні ваги, сильному випадінні волосся чи посиленому рості волосся на тілі. Перепади настрою, порушення сну, підвищений апетит або, навпаки, його відсутність – також вагома причина звернутися за консультацією до ендокринолога.

Як підготуватися до прийому ендокринолога?

Перед прийомом ендокринолога потрібно скласти список скарг та запитань лікаря. Якщо ви плануєте в той же день здати аналізи та/або йти на УЗД, потрібно вжити відповідних заходів підготовки (наприклад, не їсти, якщо аналіз крові потрібно здавати натщесерце).

Як відбувається консультація ендокринолога?

Лікар-ендокринолог опитує пацієнта, призначає лабораторні аналізи та візуальну діагностику. На повторну консультацію пацієнт приходить із результатами обстеження, які обговорює з лікарем.

Які методи діагностики використовує ендокринолог?

Для діагностики гормональних збоїв необхідні аналіз крові та УЗД ураженого органу.

Чому виникають ендокринні захворювання?

Захворювання ендокринних залоз виникають з таких причин: спадковість; пухлини та кісти в залозі; інфекційні захворювання; прийом деяких препаратів; запущені хронічні захворювання; серцева недостатність.

Як часто потрібно відвідувати ендокринолога?

Якщо в сімейному анамнезі не було таких хвороб, як цукровий діабет, гіпер- або гіпотиреоз, репродуктивні гормональні розлади, достатньо профілактичного огляду раз на 2-3 роки. Якщо ж найближчі родичі страждають на діабет, хвороби щитовидної залози чи надниркових залоз, або жіночі хвороби, пов'язані з гормональним дисбалансом, консультація ендокринолога та аналізи рекомендуються як мінімум раз на рік. Те саме стосується жінок, якщо в анамнезі матері чи бабусі були ускладнення після пологів або під час клімаксу.

Що таке цукровий діабет та яким він буває?

Це порушення функції підшлункової залози – нестача гормону інсуліну, який вона виробляє. Розрізняють діабет 1 типу - повна відсутність вироблення інсуліну, що потребує довічної терапії, та діабет 2 типу, який розвивається поступово і на ранніх стадіях може не вимагати інсулінотерапії.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Бигун Мария Вадимовна,

Автор статті:

Бігун Марія Вадимівна

Лікар-ендокринолог

Список літератури

 1. Патології щитоподібної залози – стаття кандидата медичних наук, лікар-ендокринолог вищої категорії ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П.Комісаренка НАМН України» Олена ДОБРОВИНСЬКА, 14 березня 2022.
 2. Обрані питання в ендокринології: сучасний стан проблеми – стаття 17.08.2021, підготувала Юлія Золотухіна, Тематичний номер «Діабетологія, Тиреоїдологія, Метаболічні розлади» № 2 (54) 2021 р.
 3. Зміни в терапії цукрового діабету й ожиріння через науку та інновації – пресбрифінг компанії Novo Nordisk 15.06.2022, підготував Олексій Терещенко, Медична газета «Здоров’я України 21 сторіччя» № 4 (521), 2022 р.
 4. Endocrinology of Pregnancy – Reshef Tal, Hugh S. Taylor, Kenneth R Feingold, Bradley Anawalt, Alison Boyce, George Chrousos, Wouter W de Herder, Ketan Dhatariya, Kathleen Dungan, Jerome M Hershman, Johannes Hofland, Sanjay Kalra, Gregory Kaltsas, Christian Koch, Peter Kopp, Márta Korbonits, Christopher S Kovacs, Wendy Kuohung, Blandine Laferrère, Miles Levy, Elizabeth A McGee, Robert McLachlan, John E Morley, Maria New, Jonathan Purnell, Rakesh Sahay, Frederick Singer, Mark A Sperling, Constantine A Stratakis, Dace L Trence, Don P Wilson, editors. In: Endotext [Internet]. South Dartmouth (MA): MDText.com, Inc.; 2000. 2021 Mar 18.
 5. Vitamin D metabolism – Vnitr Lek. 2012 May;58(5):400-4.

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами