Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Ціни відділення ендокринології

Нижче ви можете ознайомитися з прайс-листом відділення "Ендокринологія". Ціна кожного окремого аналізу представлена ​​на сайті. Які аналізи потрібні? Все залежить від захворювання, його специфіки та стадії. Аналізи призначає лікар.

Код Назва послуги Ціна
17 Прийом лікаря ендокринолога з рекомендаціями 550 грн.
55 УЗД щитоподібної залози + доплер 400 грн.
91 Тиреотропний гормон (ТТГ) ⚠ термін виконання 1 день 165 грн.
92 Тироксин вільний (FТ4) ⚠ термін виконання 1 день 165 грн.
376 Тироксин загальний (Т4) ⚠ термін виконання 1 день 165 грн.
369 Трийодтиронін вільний (FТ3) ⚠ термін виконання 1 день 165 грн.
93 Трийодтиронін загальний (Т3) ⚠ термін виконання 1 день 165 грн.
123 Тиреоглобулін (ТГ) ⚠ термін виконання 1 день 165 грн.
377 Антитіла до рецепторів ТТГ ⚠ термін виконання 3 дні 380 грн.
121 Антитіла до тиреоглобуліну (АТТГ) ⚠ термін виконання 1 день 180 грн.
Показати весь список послуг

Що таке ендокринологія?

Ендокринологія - це розділ медицини, що вивчає будову залоз внутрішньої секреції (які також називаються ендокринними залозами) і їх функцію. Гормони, що продукують ці залози, відіграють ключову роль у наступних процесах: обмін речовин, ріст і розвиток (розумовий, фізичний і статевий), стан волосся і шкіри, статева функція у чоловіків і жінок, реакція організму на стрес. Лікар-ендокринолог займається дослідженням роботи гормонпродукуючіх залоз та їх захворювань. Ця сфера досить складна і тонка: будь-який дисбаланс може завдати організму непоправної шкоди, якщо не почати вчасно лікуватися. Хто такий ендокринолог і чим він займається? Найчастіше його асоціюють із захворюваннями щитоподібної залози, гормональними порушеннями у жінок або з діабетом. Дійсно, ці захворювання зустрічаються найчастіше. Захворювання щитоподібної залози - наслідок несприятливої ​​екологічної ситуації. У жінок гормональний дисбаланс може виникнути у період статевого дозрівання, у клімактеричний період, після пологів, внаслідок сильного стресу або нездорового способу життя. Що стосується цукрового діабету, то ризик його розвитку підвищує спадковість і нездорове харчування. Однак є й інші, більш рідкісні та часом небезпечні ендокринні порушення.

Лікарі-ендокринологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Показання

Гормональні порушення рідко дають про себе знати на ранніх стадіях. "Перші дзвіночки" часто списують на напружений робочий графік, брак вітамінів, стрес або психологічні проблеми.

Звернутися до ендокринолога в Києві рекомендується в разі таких симптомів:

 • нервозність та перепади настрою без причини;
 • хронічна втома й сонливість;
 • зниження працездатності, особливо розумової;
 • депресивний стан, плаксивість без жодної явної причини;
 • випадіння волосся;
 • постійна спрага;
 • сильна пітливість;
 • збільшення лімфатичних вузлів;
 • безсоння;
 • різкий набір або втрата ваги;
 • порушення серцевого ритму;
 • проблема з концентрацією уваги, схильність до прокрастинації;
 • тремор;
 • відчуття жару;
 • часте сечовипускання (поліурія);
 • печія, відрижка, здуття живота;
 • порушення функції кишківника.

Всі ці симптоми можуть вказувати й на інші порушення в роботі організму, тому краще не гадати, а негайно звертатися у центр ендокринології та для початку здати аналізи. Варто пам'ятати: чим раніше хвороба виявлена, тим простіше її вилікувати та тим менше шкоди здоров'ю вона завдасть.

Консультація лікаря-ендокринолога

Консультація ендокринолога в Києві у відділенні нашого медичного центру включає в себе попередній прийом, направлення на комплексну діагностику і розшифровку результатів.

На попередній консультації лікар-ендокринолог збирає анамнез і слухає скарги пацієнта, оглядає і опитує його. За результатами - виписує направлення на аналізи і, при необхідності, на візуальну діагностику (УЗД).

Сучасне обладнання в центрі ендокринології дозволяє виявити будь-який гормональний дисбаланс на ранній стадії. Завдяки високій точності діагностичного обладнання і можливості лабораторних аналізів, лікар отримує абсолютно повну картину захворювання, інформацію про його тип і стадії. Відповідно до цього, а також з анамнезом пацієнта, його віком та станом фахівець призначає схему лікування.

Діагностика ендокринних захворювань

Щоб виявити порушення гормонального балансу, лікар-ендокринолог проводить аналіз скарг пацієнта і його анамнезу. Після цього призначає діагностичні процедури, такі як:

 • УЗД досліджуваного органу;
 • аналіз крові на гормони або цукор;
 • аналіз сечі на цукор;
 • біопсію тканин;
 • комп'ютерну томографію.

Але найважливіша складова діагностики ендокринних захворювань - аналізи. Саме вони дають можливість визначити рівень гормонів і інших речовин в крові. Будь-яке відхилення від норми вказує на порушення функції певної залози. За такими показниками виявляють гіперфункцію або гіпофункцію щитоподібної залози, порушення роботи наднирників (рівень адреналіну, кортизолу, альдостерону), гіпофіза, яєчників, підшлункової залози і т.д.

Другим за важливістю є ультразвукове дослідження (УЗД), за допомогою якого виявляються структурні зміни органу (гіперплазія, новоутворення, дегенеративні зміни). Решта методів діагностики застосовуються, щоб уточнити спірний діагноз.

Эндокринология в Киеве
Эндокринология в Киеве
Эндокринология в Киеве
Эндокринология в Киеве
Эндокринология в Киеве
Эндокринология в Киеве
Эндокринология в Киеве
Эндокринология в Киеве
Эндокринология в Киеве

Ендокринологічні захворювання, які ми лікуємо:

 • порушення функції щитоподібної залози (зоб, гіпотиреоз, гіпертиреоз);
 • порушення функції паращитоподібних залоз (остеопороз);
 • дисбаланс статевих гормонів у чоловіків і жінок і супутні йому захворювання;
 • патології гіпоталамо-гіпофізарної системи (гіперпролактинемія, нецукровий діабет, акромегалія);
 • патології надниркових залоз (хвороба Аддісона, хвороба Кушинга і т.д.)
 • проблеми з вагою, що викликані гормональними порушеннями;
 • ускладнення при клімаксі.

Крім цього, наші фахівці мають чималий досвід в області терапії цукрового діабету та профілактики його ускладнень.

Створена в нашій клініці "Школа діабету" допомагає пацієнтам, що страждають на цю недугу, адаптуватися до нового способу життя, навчитися компенсації свого стану і профілактиці ускладнень. Отримані знання допоможуть продовжити життя і зберегти його якість на високому рівні.

Ендокринолог в Києві у відділеннях по вул. Малишка і вул. Володимирській також бере участь у веденні вагітності: гормональне здоров'я майбутньої мами дуже важливе для спокійного перебігу вагітності та спокійних пологів.

Як часто потрібно звертатися?

Якщо в родині ніхто не страждає на ендокринні порушення, досить профілактичного огляду раз на 2-3 роки. Якщо ж у когось із близьких родичів була виявлена ​​ендокринна патологія, необхідно раз на рік здавати аналізи та консультуватися у відділенні ендокринології. Ціна аналізів не так вже висока, а регулярне обстеження - умова своєчасного, а значить простого і не дуже дорогого лікування.

Лікування ендокринних захворювань

На консультації ендокринолога в Києві в нашому медичному центрі ви зможете отримати адекватну схему лікування для більшості ендокринних порушень:

 • Замісна гормональна терапія при клімактеричному синдромі, патології щитоподібної залози, гіпофізу або надниркових залоз.
 • Підбір схеми прийому інсуліну та цукрознижувальних препаратів в залежності від типу і стадії цукрового діабету.
 • Підбір схеми корекції способу життя при хронічних порушеннях обміну речовин - терапії діабету, лікування ожиріння і метаболічного синдрому.
 • Лікування ускладнень при цукровому діабеті.
 • Здача всіх необхідних аналізів.

Куди записатися?

Центр ендокринології в Омега-Київ знаходиться на вул. Володимирській 81-А (м. Пл. Льва Толстого, м. Олімпійська) і вул. Малишка 39 (м. Чернігівська, м. Дарниця). Обидві клініки оснащені сучасним високоточним обладнанням і мають власну лабораторію.

Якщо ви сплануєте візит заздалегідь, зможете проконсультуватися, здати аналізи й отримати розписану схему лікування в один день. Оператори нашого кол-центру допоможуть вибрати оптимальний час для консультації ендокринолога, діагностичних процедур і повторної консультації. Ми цінуємо не тільки ваше здоров'я, але і час!

Записатися до ендокринолога в Києві ви можете за телефоном 044 333 4 333 або 0 800 753 357, через форму записи на сайті або у будь-якому зручному месенджері.

Часто
задавані
питання

Бігун
Неля Ананіївна

32 роки Досвіду

Лікар-ендокринолог вищої категорії

Чим займається лікар-ендокринолог?

До компетенції фахівця входять питання діагностики, лікування та розробка профілактичних заходів, що стосуються захворювань щитовидної залози, паращитовидних залоз, надниркових залоз та ендокринної системи людини.

Чим відрізняється ендокринолог від гінеколога-ендокринолога?

Гінеколог-ендокринолог займається питаннями, що стосуються патологій ендокринної системи та зачіпають репродуктивну функцію жінки – безпліддя, порушення менструального циклу тощо. Лікуванням захворювань інших органів внутрішньої секреції займається ендокринолог.

Які захворювання лікує лікар-ендокринолог?

Захворювання щитовидної залози, надниркових залоз, підшлункової залози, цукровий діабет, надмірна вага, надмірне оволосіння тіла, порушення роботи гормонів, патології гіпоталамо-гіпофізарної форми.

З якими симптомами необхідно звернутися до ендокринолога?

Постійна сухість у роті, швидка стомлюваність, порушення концентрації, сонливість, постійна спрага, різке збільшення/зниження маси тіла, надмірна пітливість, дратівливість, сухість шкіри, випадання волосся.

Як підготуватися до прийому ендокринолога?

Підготувати архів попередніх обстежень: результати діагностики, аналізів, інших фахівців. Озвучити скарги, симптоми: згадати як і коли виявилася хвороба.

Як відбувається консультація ендокринолога?

Збір анамнезу: скарги, симптоми, історія хвороби; огляд та пальпація щитовидної залози та лімфовузлів; вимірювання тиску. Залежно від результату, лікар може призначити лабораторні дослідження, діагностику (МРТ, КТ, УЗД, пункція).

Які методи діагностики використовує ендокринолог?

Особливою популярністю користуються МРТ, КТ та УЗД. Крім цих обстежень, ендокринолог може направити Вас на аналіз крові на гормони.

Причини виникнення ендокринних захворювань

Існує маса факторів, що спричиняють розвиток захворювань: пухлини, кісти, інфекційні хвороби, спадковість, хронічні захворювання інших органів, хірургічні втручання, прийом низки ліків.

Як часто потрібно відвідувати ендокринолога?

Якщо у вас немає спадкових захворювань і ви не перебуваєте на обліку у спеціаліста, необхідно щороку робити УЗД щитовидної залози та відвідувати лікаря. Якщо є схильність та ендокринологічні захворювання, слід відвідувати лікаря раз на 3-6 місяців.

Що таке цукровий діабет та яким він буває?

Діабет - хронічне захворювання, що розвивається внаслідок недостатнього вироблення інсуліну підшлункової залізної. Діабет 1 типу частіше розвивається у дітей, що вимагає регулярного введення доз інсуліну. Діабет 2 типу зустрічається у 95% діабетиків. Розвивається переважно у дорослому віці через неефективне використання організмом інсуліну.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Бігун Марія Вадимівна

Лікар-ендокринолог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати