Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Остеосинтез стегнової кістки в Києві

Ціни відділення ортопедії та травматології

Код Назва послуги Ціна
2013 Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста 1000 грн.
2011 Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 грн.
2012 Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 грн.
1815 Остеосинтез стегнової кістки 28000 грн.
1700 Консультація анестезіолога 300 грн.

Що таке остеосинтез стегнової кістки?

Остеосинтез стегнової кістки - це операція з відновлення цілісності стегнової кістки за допомогою репозиції і фіксації відламків спеціальними имплантами.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Остеосинтез стегнової кістки - це операція з відновлення цілісності стегнової кістки за допомогою репозиції і фіксації відламків спеціальними имплантами. Методи фіксації залежать від локалізації, типу перелому, давності травми, способу життя і віку пацієнта. Перелом шийки стегнової кістки через анатомічні особливості вважається найважчою травмою стегна. За статистикою перелом шийки стегна становить 7% від усіх травм опорно-рухової системи, страждають частіше літні люди та хворі з остеопорозом. Чрезвертельний перелом стегна - наступний за частотою вид травми. Прогноз зрощення сприятливий, за умови адекватної репозиції.

Симптоми перелому шийки стегна:

  1. Сильний больовий синдром при русі.
  2. Скорочення стегна і ноги в цілому відносно здорової.
  3. Зовнішнє ротирування стопи і стегна в лежачому положенні.
  4. Симптом «прилиплої п'яти», коли пацієнт не може підняти рівну ногу.

Лікування такого перелому майже завжди проводиться за допомогою операції. Це може бути ендопротезування або остеосинтез. В якості фіксаторів застосовують цвях, внутрішньокістковий штифт (Гамма стрижень), конюлірований гвинт, спицю, або пластину з динамічною системою DHS.

При остеосинтезі стегна дуже важлива малоінвазивна техніка, але першим пріоритетом все-таки є репозиція з правильним розподілом навантаження на стегнову кістку і надійна анатомічна фіксація. Остеосинтез шийки стегна допомагає привести суглоб в норму і відновити опорну функцію.

Процес проведення остеосинтезу діафіза стегна

Перш ніж проводити остеосинтез стегнової кістки штифтом або іншим фіксатором призначається рентгенографія, ЕКГ, лабораторні дослідження. Остеосинтез стегна металевою пластиною або стрижнем може бути закритим або відкритим. Остеосинтез стегна виконується під загальною або провідниковою анестезією з перебуванням в стаціонарі 1-2 дня. Пацієнт буде знаходитися в комфортній палаті під наглядом фахівця і медсестер. Реабілітаційний період триває близько 2-3 місяців.

Пацієнт з милицями може підніматися вже на наступний день після операції. Повне зрощення настає приблизно через 4 місяці.

Остеосинтез стегна стрижневим апаратом показаний при травмах з порушенням цілісності м'яких тканин, тобто відкритих переломах. При цьому виконують остеосинтез стегна штифтом, який фіксує відламки зовні. Вартість такої процедури буде залежати від безлічі факторів, у тому числі від складності операції. Ціна лікування і діагностичних процедур доступна на сайті.

Наші фахівці при переломах стегна підбирають найоптимальнішу тактику лікування, відновлюють цілісність кістки і рухову активність пацієнта будь-якого віку.

Остеосинтез бедренной кости в Киеве
Остеосинтез бедренной кости в Киеве
Остеосинтез бедренной кости в Киеве
Остеосинтез бедренной кости в Киеве
Остеосинтез бедренной кости в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати