Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Загальноклінічні дослідження в Києві

Автор статті:

Данилюк Володимир Володимирович

Заступник генерального директора з лабораторної роботи

Ціни на загальноклінічні аналізи

Код Назва послуги Ціна
184 Комплекс "Дитячий" (загальний аналіз крові, загальніий аналіз сечі, кал на яйця гельмінтів) ⚠ термін виконання 1 день 150 грн.
181 Антиспермальні антитіла (еякулят) ⚠ термін виконання 3 дні 170 грн.
994 Визначення часу згортання крові (виконується тільки на пункті вул. М.Максимовича, 10) ⚠ термін виконання 1 час день 50 грн.
854 Кортизол (в слині) ⚠ термін виконання 1 день 200 грн.
90 Глюкоза крові (венозна кров) ⚠ термін виконання 1 день 60 грн.
246 Залізо-зв`язуюча здатність сироватки крові загальна ⚠ термін виконання 1 день 120 грн.
64 Загальний розгорнутий аналіз крові (22 параметри, ШОЕ, формула) ⚠ термін виконання 1 день 140 грн.
700 Аналіз крові на ретикулоцити з підрах ретикулоцитарного індексу ⚠ термін виконання 1 день 100 грн.
202 Аналіз крові на LE-клітини ⚠ термін виконання 3 дні 120 грн.
264 Група крові + резус-фактор ⚠ термін виконання 1 день 120 грн.
Показати весь список послуг

Чому так важливо регулярно здавати загальні аналізи?

Регулярна здача загальних аналізів дозволяє контролювати стан організму, своєчасно виявити і успішно лікувати патологію. Практично будь-яке захворювання піддається лікуванню, якщо виявити його на ранній стадії.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-лаборанти

Навіть коли ви приходите до лікаря, щоб взяти лікарняний на кілька днів через сильний кашель і першіння в горлі, він обов'язково призначить вам загальний аналіз сечі і крові. І іноді ви думаєте - навіщо, все і так зрозуміло: кашель - є, температура - є, почервоніння слизових - є, про що ще думати? Навіщо вставати рано вранці (матеріал-то завжди забирають вранці!), їхати кудись, мучитися з ваточками, баночками? Відповідь не просто «Треба», відповідь - «Життєво необхідно».

Наш організм - структура дуже впорядкована, і найменші зміни в ньому відразу ж знаходять відображення у складі крові, сечі та інших фізіологічних рідин. Чи це звичайна застуда або початкова стадія більш серйозного захворювання, загальні аналізи просигналізує - щось не те, зверніть увагу. Лікар відразу ж побачить це і призначить додаткові дослідження. Ви не уявляєте, скільки хвороб було виявлено та усунуто без особливих проблем на ранній стадії завдяки таким ось пробам, коли начебто і так з діагнозом все ясно.

Регулярна здача загальноклінічних аналізів дозволяє точно бути впевненими: застуда - це всього лише застуда, де-то в глибині організму не причаїлася патологія, що послабила його і посприяла виникненню запалення в горлі. І з маленькими незручностями можна змиритися. Тим більше, що в лабораторії «Омега-Київ» зробили все, щоб вони стали дійсно маленькими:

  • Час забору аналізів розширено порівняно із звичайними поліклініками, так що необхідності занадто рано виходити з будинку немає,
  • Пункти забору розташовані так, щоб до них було легко дістатись,
  • Персонал виключно кваліфікований і чудово навчений.

Справді, здати матеріал для досліджень (аналіз сечі, крові) усміхненій медсестрі у зручний для себе час набагато простіше і приємніше, ніж миритися з чергами в лабораторіях при поліклініках і з хамством їх замученого персоналу.

Ми постаралися забезпечити для вас максимальний комфорт. В це поняття входить і швидкість отримання результатів аналізів. Заходити за ними зовсім необов'язково - як тільки вони будуть готові, вам надішлють їх на електронну пошту. Незважаючи на швидкість, в точності сумніватися не доводиться. Чому?

Тому що в «Омега-Київ» постаралися мінімізувати вплив людського фактора. Для загального дослідження крові, аналізу сечі, еякуляту застосовуються найбільш сучасні аналізатори, здатні оцінити відразу декілька параметрів. Це обладнання від провідних світових виробників, свою надійність воно довело в найбільших клініках Європи та Америки.

Крім чудового технічного оснащення, у нашій лабораторії застосовуються тільки найякісніші реактиви - навіть краща техніка не зможе дати коректні результати аби з якими витратними матеріалами. Коли справа стосується людського здоров'я, економити не можна. Недостовірні результати можуть приховати правду від лікаря про стан пацієнта, спровокувати відмову від лікування, коли воно потрібно, або направити його в неправильне русло.

Найточніший результат у максимально короткий термін - ось кредо лабораторії «Омега-Київ».

Фотографії лабораторного центра

Общеклинические исследования в Киеве
Общеклинические исследования в Киеве
Общеклинические исследования в Киеве
Общеклинические исследования в Киеве
Общеклинические исследования в Киеве
Общеклинические исследования в Киеве

Автор статті:

Автор статті:

Данилюк Володимир Володимирович

Заступник генерального директора з лабораторної роботи

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати