Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лапароскопія в Києві

Лапароскопія – малоінвазивна оперативна методика лікування та діагностики органів черевної порожнини та малого тазу. Втручання проводиться без розтину передньої стінки живота через невеликі проколи. Лапароскопічна операція дозволяє провести лікування безпечно, точно та ефективно. При цьому суттєво скорочується період реабілітації та ризик ускладнень, характерних для традиційної порожнинної хірургії. Метод широко застосовується в гінекології, урології, абдомінальній, баріатричній хірургії, проктології.

Ціни на проведення лапароскопії

Лапароскопія І категорії складності 15000 ₴ записатися
Лапароскопія ІІ категорії складності 18000 ₴ записатися
Лапароскопія ІІІ категорії складності 25000 ₴ записатися
Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 ₴ записатися
Показати все Сховати

Коли призначається лапароскопія

Найчастіше лапароскопія проводиться при наступних захворюваннях і станах:

 • Лейоміома матки. Лапароскопічне видалення міоматозних вузлів або матки – частково (надпіхвова ампутація) або повністю (екстирпація), якщо орган зберегти неможливо.
 • Ендометріоз. Зробити лапароскопію рекомендують при вираженому больовому синдромі, ендометріоїдних кістах яєчників, ендометріозі очеревини малого тазу, позадиматкового простору, аденоміозі.
 • Безпліддя. Діагностична лапароскопія з метою перевірки прохідності маткових труб та, при необхідності, – проведення лапароскопічної операції з видалення спайок та відновлення прохідності труб; лапароскопічна ігніпунктура – ​​операція з нанесення «насічок» на яєчниках при синдромі полікістозних яєчників.
 • Кісти та пухлини придатків матки: серозна, муцинозна, дермоїдна, паратубарна/параоваріальна кісти, фіброма яєчника та маткової труби.
 • Запалення придатків: лапароскопія з метою діагностики або операція з видалення гною, розсічення спайок у маткових трубах.
 • Позаматкова вагітність, апоплексія яєчника та інші стани, пов'язані із внутрішньочеревною кровотечею або великим ризиком її виникнення. У цих випадках потрібна ургентна лапароскопія.
 • Жіноча стерилізація. Лапароскопічні операції проводять з метою часткової (накладання кілець на маткові труби) або повної, незворотної (перетин труб) стерилізації.
 • Аномалії розвитку репродуктивних органів (аплазія піхви, атрезія дівочої пліви).
 • Хронічний біль у зоні малого таза.
 • Варикоз сім'яного канатика.
 • Жовчнокам'яна хвороба, показання до видалення жовчного міхура.
 • Грижа (пахова, пупкова).
 • Патології товстого або тонкого кишківника (пухлини, ендометріоз, дивертикулярна хвороба, ускладнені коліти).
 • Апендицит.
 • Ожиріння: оперативний спосіб лікування (баріатрична хірургія) – лапароскопічна резекція шлунка.

У медичному центрі Омега-Київ можна зробити лікувальну та діагностичну лапароскопію. Вартість лапароскопічної операції – від 8500 грн (ціна лапароскопії залежить від складності втручання).

Лікарі-хірурги

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Переваги лапароскопії

Головні переваги лапароскопічних операцій пов'язані з їхньою малою травматичністю: втручання відбувається через мікродоступ – 1-4 проколи на животі, діаметр отворів 5-15 мм. Серед плюсів лапароскопії можна назвати такі:

 • низька крововтрата, зменшення ризику ускладнень;
 • значне зниження післяопераційного больового синдрому та необхідності використання знеболювальних препаратів;
 • скорочення періоду перебування у стаціонарі;
 • швидке відновлення після операції;
 • післяопераційні шви та рубці на тілі пацієнта практично відсутні.

Підготовка до лапароскопічної операції

На прийомі лікар визначає показання, приблизний обсяг хірургічного втручання. Усі лапароскопічні операції передбачають попереднє додаткове обстеження.

Стандартне обстеження перед проведенням втручання (планова лапароскопія у гінекології), згідно з наказом МОЗ № 417 від 15.07.2011 р.:

Як відбувається лапароскопічна операція?

У кожному конкретному випадку лапароскопія має певні нюанси, але загалом операція включає такі етапи:

 • Введення пацієнта у стан медикаментозного сну (загальний наркоз).
 • Виконує надрізи в районі пупка або внизу живота, введення в черевну порожнину спеціальних інструментів для лапароскопії, оснащених відеокамерами та підсвічуванням.
 • Використання інструменту, що нагнітає вуглекислий газ: в результаті черевна стінка злегка піднімається, що спрощує виконання операції.
 • Проведення необхідних хірургічних маніпуляцій на органі.
 • Вилучення інструментів, накладення косметичних швів на місця проколів шкіри.

Фотографії хірургічного центра

Лапароскопия в Киеве
Лапароскопия в Киеве
Лапароскопия в Киеве
Лапароскопия в Киеве

Протипоказання для лапароскопії

 • Тяжкі хвороби серцево-судинної системи та/або легень.
 • Кома, шоковий стан.
 • Виражене виснаження організму.
 • Значні зміни згортання крові.

Крім того, планова лапароскопія не виконується при застудних захворюваннях. Після перенесеної хвороби слід почекати щонайменше 2 тижні перед оперативним втручанням. Також лапароскопічні операції не проводяться за значних відхилень від норми в аналізах крові та сечі.

Чому слід звертатися до клініки Омега-Київ

 • У медичному центрі Омега-Київ використовується спеціалізований інструментарій провідних світових виробників (Karl Storz, Stryker). Це дозволяє швидко та ефективно проводити оперативне лікування – лапароскопію будь-якого ступеня складності. Після закінчення операції місце проколів накладаються акуратні косметичні шви.
 • Лапароскопічні операції проводяться з дотриманням усіх стандартів стерилізації та обробки інструментів.
 • У відділенні застосовуються безпечні та максимально ефективні методи знеболювання та наркозу.
 • Оптимально поєднані ціна та якість медичної допомоги: лапароскопічна операція за прайсом клініки, крім консультації хірурга та самої лапароскопії в Києві, включає вартість медикаментозного забезпечення, гістологічного дослідження та УЗД органів малого тазу у післяопераційному періоді. Наркоз та перебування у палаті стаціонару оплачується окремо.
 • В Омега-Київ працюють кваліфіковані лікарі – акушери-гінекологи, урологи, хірурги з великим досвідом проведення лапароскопії будь-якого рівня складності.
 • Стаціонар відділення обладнано комфортними палатами. Після оперативного лікування пацієнти перебувають під постійним наглядом фахівців, під час виписки отримують докладні рекомендації.

Детально дізнатися про лапароскопію, її вартість та записатися на прийом ви можете, зателефонувавши до контакт-центру медклініки Омега-Київ за телефонами (044) 333-4-333, 0 800 753 357. Запис також проводиться через форму на сайті або зручний месенджер. 

Адреса відділення, де проводяться оперативні втручання: вул. М. Максимовича, 10 (м. Васильківська, м. Виставковий центр).

Поширені питання

Що таке лапароскопія у гінекології?

Лапароскопія – малотравматичний метод хірургічного втручання, що широко застосовується в гінекології для діагностики та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи. Операція проводиться без порожнинних розрізів, за допомогою мікродоступу через невеликі проколи в черевній порожнині.

Навіщо потрібна лапароскопія?

За допомогою лапароскопії виявляють причини хронічного тазового болю та безпліддя, діагностують ендометріоз, спайки маткових труб, запалення органів малого тазу та інші патології сечовивідної системи або кишківника. Лапароскопічним методом видаляють міоми, кісти, пухлини, камені в жовчному міхурі, грижі, виконують резекцію шлунка, проводять хірургічне лікування апендициту, позаматкової вагітності та багато іншого.

Скільки коштує лапароскопія: ціна у Києві?

Вартість лапароскопічної операції у Києві стартує від 8000-8500 грн, ціна змінюється в залежності від категорії складності лапароскопії.

Скільки часу триває операція лапароскопія?

Залежно від виду операції тривалість лапароскопії – від 15 хвилин (відновлення прохідності фалопієвих труб) до 2,5 годин (видалення злоякісної пухлини).

Чим небезпечна лапароскопічна операція?

Ризик виникнення ускладнень при лапароскопії значно менше, ніж при порожнинних операціях, але не виключені кровотечі, післяопераційні запалення в області втручання, у поодиноких випадках – сепсис.

Як швидко відбувається відновлення після лапароскопії?

Зняття швів можливе на 5-7 день після лапароскопічної операції чи навіть раніше. Період післяопераційного відновлення середньому триває 7-14, іноді – до 28 днів.

Скільки триває шпиталізація після лапароскопії?

Тривалість перебування у стаціонарі клініки після лапароскопічного втручання – від 2 до 5 днів (залежно від діагнозу та складності операції).

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Стрижаков Станислав Александрович

Автор статті:

Стрижаков Станіслав Олександрович

Заввідділенням оперативних втручань, акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД, онкогінеколог

Список літератури

 1. Органозберігаючі операції в лікуванні жовчокам’яної хвороби (лапароскопічна холецистолітотомія) – 09.08.2022, Методику модифікував доктор мед. наук, завідуючий відділом хірургії органів травлення ДУ “Інститут гастроентелогії НАМН України” Бабій Олександр Михайлович
 2. Сучасні методи реабілітації – 05.08.2022, НАМН
 3. Безопасная лапароскопия в современной гинекологии – автор: Р. Бочоришвили, 27.03.2015
 4. Современное послеоперационное обезболивание в гинекологии – Р.А. Ткаченко, Е.В. Грижимальский
 5. Акушерство и гинекология:что нового? – N. Auger et al., JAMA. 2015 Oct 20; 314(15): 1588-98.

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати