Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Доброякісні пухлини матки в Києві

Ціни на лікування доброякісних пухлин матки

Код Назва послуги Ціна
1552 Лапароскопія ІІ категорії складності 13000 грн.
1506 Гістероскопія ІІ категорія складності, видалення фіброміоми 6500 грн.
1540 Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 грн.
7 Кольпоскопія розширена 350 грн.
50 УЗД трансабдомінальне органів малого тазу у жінок + доплер 600 грн.
56 УЗД вагінальне/ректальне органів малого тазу у жінок + доплер 600 грн.
1720 Консультація хірурга 400 грн.
2319 Гістологічне дослідження матеріалу 1 категорії 420 грн.
2320 Гістологічне дослідження матеріалу 2 категорії 495 грн.
2321 Гістологічне дослідження матеріалу 3 категорії 570 грн.
Показати весь список послуг

Що таке доброякісна пухлина матки?

Однією з широко розповсюджених і поширених гінекологічних проблем є міома матки. Міома являє собою різновид доброякісної пухлини, що утворюється з м'язової тканини матки. Міома матки виникає у 20 – 40 % жінок у віці старше 30 років, що робить лейоміому найбільш розповсюдженою пухлиною у жінок в репродуктивному періоді життя

Лікарі Оперативна гінекологія

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Однією з широко розповсюджених і поширених гінекологічних проблем є міома матки. Міома являє собою різновид доброякісної пухлини, що утворюється з м'язової тканини матки.

Міома матки виникає у 20 – 40 % жінок у віці старше 30 років, що робить лейоміому найбільш розповсюдженою пухлиною у жінок в репродуктивному періоді життя.

У більшості ситуацій міоми невеликі і вимагають лише спостереження в динаміці (УЗД контроль раз у 6-12 місяців). Однак у разі зростання вузлів показано проведення лікування.

У рідкісних випадках міоматозні вузли можуть викликати ряд характерних ознак: кровотечі, порушення сечовипускання, больові симптоми, безпліддя, а так само деякі проблеми під час вагітності.

На сьогоднішній день не існує препарату для 100% лікування від міоми. Існуюче медикаментозне лікування міоми матки часто виявляється малоефективним і в таких випадках рекомендовано проведення оперативного лікування.

При встановленні факту про необхідність операції при наявності міоми лікар повинен прийняти рішення про те, який вид операції необхідний: консервативний або радикальний. Цей вибір буде зроблений фахівцем на підставі обсягів уражених ділянок.

До консервативним методам ставляться хірургічні процедури дозволяють видалити лише міому не порушуючи при цьому функціональність матки, а це означає, що даний вид операцій зберігає жінці здатність до вагітності. Процедура з видалення міоми із збереженням матки називається миомэктомией.

У медичному центрі дана операція виконується як лапароскопічним шляхом, так і шляхом лапаротомії (через невеликий розріз внизу живота) доступом в залежності від показань. При субмукозном розташуванні вузла можливо його видалення гістероскопічних шляхом з використанням гистерорезектоскопа.

У більш важких випадках, коли розміри міоми обширні може знадобитися операція з повного видалення матки. Такий вид процедур відноситься до радикальних методиками лікування.

Як видно з вищезазначеного, процедури по видаленню матки проводяться тільки у випадках, коли зона ураження пухлиною матки настільки велика, що іншого вибору немає. Відповідно, дуже важливо, щоб жінка своєчасно вдалася до допомоги лікарів.

Операції з видалення матки

 Згідно з медичними вимогами, перед прийняттям рішення про операції, пацієнтка повинна буде пройти ряд попередніх перевірок. Насамперед, призначається візит до гінеколога, який проведе первинний збір інформації, включаючи скарги пацієнтки на наявні симптоми, болі та ін На цьому ж прийомі лікар проведе ультразвукове дослідження і поставить діагноз. Пацієнтці необхідно буде здати ряд аналізів. На підставі всієї зібраної інформації буде прийнято рішення про вид хірургічного втручання.

 

Операція по видаленню матки може бути абдомінальної (тобто через розріз на передній черевній стінці), вагінальної (видалення матки з боку піхви) або лапароскопічної (через невеликі проколи на передній черевній стінці). Вид операції залежить від форми захворювання, стадії його розвитку і загального стану здоров'я пацієнтки. Всі вони виконуються під загальним наркозом. Звичайно ж, малоінвазивні операції виглядають більш привабливо, але слід пам'ятати, що в деяких випадках лапароскопічна операція неможлива.

Малоінвазивні методи видалення матки мають безліч переваг в порівнянні з традиційною відкритої гистерэктомией. Відновлення після такої операції проходить швидше, скорочено час перебування в стаціонарі, менш виражений больовий синдром. Ризик інфекцій при мінімально інвазивних процедурах істотно нижче, ніж при традиційних відкритих операціях.

Доброкачественные опухоли матки в Киеве
Доброкачественные опухоли матки в Киеве
Доброкачественные опухоли матки в Киеве
Доброкачественные опухоли матки в Киеве
Доброкачественные опухоли матки в Киеве

Обстеження перед плановою операцією (згідно з наказом МОЗ №417 від 15.01.2011).

 1. Група крові і Rh-фактор.
 2. Аналіз крові на ВІЛ, сифіліс (RW).
 3. Загальний аналіз крові c формулою.
 4. Загальний аналіз сечі.
 5. Цукор крові.
 6. Біохімічні аналізи крові (білірубін, креатинін, електроліти, коагулограма).
 7. Бактеріоскопічний аналіз виділень з піхви і цервікального каналу.
 8. Кольпоскопія.
 9. Онкоцитологічене дослідження або результат патогістологічного дослідження.
 10. УЗД органів малого тазу.
 11. ЕКГ.
 12. Рентгенографія органів грудної клітки (флюорографія).
 13. Огляд терапевта.

Особливістю нашого відділення є поєднання високого професіоналізму з затишком і комфортом. Під час післяопераційного періоду пацієнти розміщуються в одномісних і двомісних палатах, перебуваючи під цілодобовим спостереженням медичного персоналу.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і можливість створення комфортних умов перебування у стаціонарі дозволяють досягти максимального ефекту від проведеного лікування.

Докладно дізнатися про метод оперативного лікування, його вартості і записатися на прийом ви можете за телефонами Call-центру: (044)333-4-333 або 0 800 753 357 (безкоштовно з мобільного).

Також записатися на будь-яку процедуру можна через форму "запис на сайті" або зручний месенджер. 

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати