Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

УЗД щитоподібної залози в Києві

Ультразвукове дослідження щитоподібної залози - це безпечна і безболісна неінвазивна діагностична процедура, за допомогою якої можна виявити практично будь-яке захворювання органу на ранній стадії. Якщо вчасно не почати лікувати щитовидку, хвороба може стати причиною серйозного гормонального збою, наслідки якого можуть бути незворотними. На ранніх стадіях вони можуть не відчуватися зовсім, тому краще проводити щорічний профілактичний огляд, особливо якщо захворювання щитовидки були виявлені у родичів: схильність до них, як правило, спадкова. Своєчасне обстеження щитоподібної залози - це профілактика і допомога у діагностиці багатьох захворювань, особливо пов'язаних з залозами внутрішньої секреції, а також з репродуктивною системою.

ЦІни на УЗД щитоподібної залози

УЗД щитоподібної залози + доплер 400 ₴ записатися

Коли треба робити УЗД щитоподібної залози?

Одна з найпопулярніших діагностичних процедур - це УЗД щитоподібної залози: Київ - один з лідерів по поширеності порушень функції цього органу. Це пояснюється радіаційним забрудненням у регіоні внаслідок аварії на ЧАЕС і високої радіочутливості щитовидки.

УЗД щитоподібної залози рекомендоване при таких станах:

 • різкий набір або втрата ваги;
 • відчуття клубка у горлі;
 • випадання, ламкість волосся;
 • тремтіння рук;
 • зоб;
 • підвищена збудливість, нервозність, тривожність;
 • депресивний стан, плаксивість;
 • хронічна втома і сонливість;
 • погіршення пам'яті та уваги;
 • діагностований раніше гормональний дисбаланс;
 • ущільнення в області шиї;
 • цукровий діабет.

Людям старше 45 років, які працюють на шкідливому виробництві або з уже діагностованими захворюваннями щитоподібної залози рекомендується перевіряти її стан щорічно. Ультразвукове дослідження щитоподібної залози входить до переліку обов'язкових процедур разом з аналізом крові на гормони. Аналогічне обстеження потрібне і перед плануванням вагітності, а також при перших підозрах на гіпо- або гіпертиреоз.

Надлишок гормонів Т3 і Т4 проявляється так:

 • різка втрата ваги;
 • тахікардія;
 • тривога, дратівливість;
 • тремор.

Дефіцит гормонів щитоподібної залози проявляється такими симптомами:

 • хронічна втома і сонливість;
 • депресивний стан;
 • сухість шкіри;
 • випадання волосся;
 • м'язова слабкість;
 • порушення менструального циклу (мізерні або нерегулярні місячні).

Якщо у щитоподібній залозі утворюються великі пухлинні вузли, вони можуть здавлювати судини і нерви шиї, трахею і стравохід. Це може проявлятися задишкою, осиплістю голосу, безпричинним кашлем та утрудненим ковтанням.

При виявленні будь-якого з цих симптомів потрібно звертатися до ендокринолога та робити УЗД щитоподібної залози.

Лікарі УЗД-діагностики

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Підготовка до УЗД щитоподібної залози

У більшості випадків до УЗД щитоподібної залози підготовка не потрібна, і виконувати його можна так часто, як це необхідно для спостереження за динамікою захворювання: у цієї процедури немає ніяких побічних ефектів і обмежень за віком. Єдине, що бажано врахувати - при виконанні процедури може спрацювати блювотний рефлекс, тому краще виконувати її натщесерце.

Що показує ультразвукове дослідження щитоподібної залози?

УЗД щитоподібної залози дає можливість оцінити її розмір і порівняти з показниками норми, побачити розташування органу щодо сусідніх, структуру та наявність новоутворень (вузлів, кіст, пухлин), запальних процесів і дифузних змін. Лікар-узіст в процесі процедури також може визначити структуру м'яких тканин, що оточують щитовидку, оцінити стан гортані і лімфовузлів.

За допомогою ультразвукового апарату можна відрізнити нормальне положення щитоподібної залози від патологічного, а також виявити ектоповані ділянки. Також на УЗД видно будову органу та його контури, що дозволяє розглянути новоутворення або запальний процес (на це вказують нечіткі контури органу).

Інформацію про розмір органу також можна отримати під час обстеження - по товщині з'єднувального перешийка щитоподібної залози.

Переваги УЗД щитовидки в Омега-Київ

УЗД щитоподібної залози в нашому медичному центрі проводиться на ультразвуковій системі VOLUSON 730 Pro компанії General Electric. Це обладнання дозволяє надати повну картину стану органу та дати по ньому максимально детальну інформацію.

Клініка ендокринології знаходиться у центрі міста, це дозволяє швидко дістатися до нас будь-яким транспортом. Крім цього, ви можете відразу здійснити запис на діагностичну процедуру і на консультацію до ендокринолога в один день. Таким чином ви відразу отримаєте і результати, і готову схему лікування.

Де можна зробити УЗД в Києві?

Відділення ендокринології нашого медичного центру знаходиться на вул. Володимирська, 81-А (cт. м "Пл. Льва Толстого", ст. м "Олімпійська"). Тут ви можете не тільки зробити ультразвукове дослідження щитоподібної залози, а й отримати детальну розшифровку результатів і консультацію висококласного ендокринолога.

УЗД також є у відділенні на вул. Малишка, 39 (ст. м "Чернігівська" або ст. м "Дарниця") і на вул. Максимовича, 10 (ст. м "Васильківська" і ст. м "Виставковий центр").

Записатися на УЗД щитоподібної залози (Київ) ви можете за телефонами 044 333 4 333 або 0 800 753 357, а також через будь-який зручний месенджер або форму записи на сайті. Вибирайте найзручніший час, і наші оператори відразу зв'яжуться з вами!

 

УЗИ щитовидной железы в Киеве
УЗИ щитовидной железы в Киеве
УЗИ щитовидной железы в Киеве
УЗИ щитовидной железы в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Рісо Шушковський Хосе Леонід

Лікар з ультразвукової діагностики

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати