Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

КТ попереково­-крижового відділу хребта в Києві

КТ попереково-крижового відділу хребта – це метод діагностичного дослідження із застосуванням комп'ютерного томографа, для виробництва зображень поперечного перерізу певної частини тіла.

Ціни на КТ попереково-крижового відділу хребта

КТ попереково-крижового відділу хребта 1300 ₴ записатися

У разі КТ попереково-крижового відділу хребта, можна побачити поперечні перерізи нижньої частини спини.

В діагностичному центрі Омега-Київ кабінет комп'ютерної томографії оснащений новим сучасним апаратом Philips Brilliance 64. Це мультидетекторный сканер робить 64 зрізи (пошарового виведення зображень), що є дуже високим показником і дає можливість докладно вивчити найбільш низько розташовану частину хребта, а саме побачити стан кісткової тканини хребців, структуру нервових корінців і просвіт хребетного каналу.

Показання до проведення КТ попереково-крижового відділу хребта

Комп'ютерна томографія найчастіше проводиться для дослідження проблем з хребтом, при різких болях викликаних травмами, хворобами або інфекціями.

Також існують і інші показання для дослідження:

 • вроджені дефекти хребта;
 • грижа міжхребцевого диска;
 • пухлинні новоутворення в хребті;
 • пошкодження нижньої частини хребта;
 • остеохондроз;
 • розсіяний склероз;
 • остеоартрит;
 • защемлення нерва;
 • болі в спині, які супроводжуються гарячкою;
 • аномалії розвитку хребців;
 • крововилив у спинний мозок;
 • слабкість, оніміння і інші проблеми з ногами.

Лікарі-рентгенологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

КТ попереково-крижового відділу хребта незамінна при підготовці до проведення складних хірургічних операцій.

Підготовка до проведення

У деяких випадках, а саме при виявленні патологічних новоутворень з посиленим потоком крові, комп'ютерна томографія проводиться з контрастним підсилювачем. Контрастом називається йодовмістна речовина, яка вводиться внутрішньовенно до початку сканування. Барвник, потрапивши в кровоносну систему, накопичується в тканинах, тим самим покращуючи їх візуалізацію на знімках.

При КТ попереково-крижового відділу хребта контрастна речовина може вводитися кількома способами:

 • через вену в руці або передпліччя;
 • за допомогою ін'єкції в область навколо спинного мозку.

При поведінці КТ з контрастом, пацієнту забороняється вживати їжу і напої за 4-6 годин до дослідження. Поставте до відома лікаря діагностичного центру " Омега-Київ, якщо у вас є алергія на йод. Можливо, вам припишуть антиалергенний препарат.

При проведенні комп'ютерної томографії без контрастної речовини, попередня підготовка не потрібна.

Перед скануванням слід зняти з тіла всі прикраси та інші металеві предмети, у тому числі ремені, шпильки, окуляри, зубні протези, слуховий апарат. Повідомте нашому радіологу, якщо у вас є які-небудь металеві імплантати. Всі ці фактори можуть негативно вплинути на якість зображень. Крім того, перед процедурою пацієнту слід переодягнутися в лікарняний одяг.

Процедура проведення

КТ (комп'ютерна томографія) попереково-крижового відділу хребта в діагностичному центрі Омега-Київ проходить в амбулаторних умовах. Якщо дослідження проводиться з контрастним посиленням, його вводять внутрішньовенно за допомогою німецького інжектора Ulrich. Дана процедура надійна і безпечна. Ін'єкція може супроводжуватися легкою нудотою, відчуттям тепла по всьому тілу, металевим присмаком у роті. Це нормально і незабаром мине саме по собі.

Пацієнт розміщується на столі томографа лежачи на спині. Під час сканування стіл переміщається всередину кільцевої частини томографа, за допомогою пульта дистанційного керування. Лікар буде спостерігати за всім процесом через скло з сусідньої кімнати. Мікрофон і динамік, вбудований в апарат і панель управління, дадуть можливість постійно чути один одного. У розпорядженні пацієнта буде кнопка швидкого виклику, якою можна повідомити лікаря про те, що виникла проблема.

Для фіксації пацієнта у потрібному положенні можуть використовуватися подушки і ремені, так як будь-які рухи можуть негативно вплинути на якість знімків. Кілька разів пацієнту треба буде затримати дихання. Зазвичай процедура займає близько 40 хвилин.

Ризики та протипоказання

Комп'ютерна томографія абсолютно безболісна, але все ж несе невеликі ризики для здоров'я людини. Використання контрастної речовини може стати причиною пошкодження нирок. Цей ризик значно зростає, якщо у пацієнта спостерігається ниркова недостатність. Процедура не рекомендована при лактації, так як контраст проникає в грудне молоко. Якщо комп'ютерна томографія все-таки була проведена, слід утриматися від грудного годування дитини як мінімум на 48 годин.

Комп'ютерна томографія протипоказана при:

 • вагітності, оскільки може завдати шкоди плоду
 • алергічної реакції на йодовмісних барвник;
 • цукровому діабеті II типу;
 • тяжкому стані пацієнта;
 • підвищений рівень креатиніну в крові;
 • масі тіла пацієнта понад 170 кг.

Зробити КТ (комп'ютерну томографію) в Києві можна в діагностичному Центрі Омега-Київ, який знаходиться за адресою вул. М.Максимовича, 10.

У нас використовується новітнє обладнання, що дозволяє відобразити попереково-крижовий відділ хребта в декількох площинах, з подальшою тривимірною реконструкцією. В результаті дослідження ви отримаєте надточні знімки свого тіла.

Дізнатися додаткову інформацію, а також записатися на прийом можна за телефоном (044) 333-4-333

КТ пояснично­-крестцового отдела позвоночника в Киеве
КТ пояснично­-крестцового отдела позвоночника в Киеве
КТ пояснично­-крестцового отдела позвоночника в Киеве
КТ пояснично­-крестцового отдела позвоночника в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Бунт Екатерина Васильевна

Автор статті:

Бунт Катерина Василівна

Лікар-рентгенолог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами