Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ колінних суглобів в Києві

КТ (комп'ютерна томографія) колінних суглобів показує анатомічнe будовe, патологічні зміни і травми колінного суглоба

Ціни на КТ колінних суглобів

КТ колінних суглобів 1300 ₴ записатися

Це якісний метод обстеження, з застосуванням надточного комп'ютерного томографа. При проведенні даної процедури можна візуалізувати м'які тканини (хрестоподібні і бічні зв'язки, м'язи і капсули колінного суглоба). КТ дозволяє отримати ряд пошарових зображень, які представляють повну картину будови колінного суглоба.

В медичному центрі "Омега-Київ" комп'ютерна томографія проводиться на сучасному апараті Philips Brilliance 64. Використання нового швидкісного томографа та інноваційних діагностичних методик дозволяє отримати якісні знімки тіла за короткий проміжок часу і суттєво зменшити променеве навантаження на пацієнта.

Philips Brilliance - це 64-зрізовий сканер останнього покоління, що робить сотні тонких анатомічних зрізів з наступною 3D-реконструкцією. Отримані при дослідженні знімки можна переглянути на моніторі комп'ютера, роздрукувати на плівці або записати на диск.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Показання до проведення КТ колінних суглобів

КТ надає детальні зображення внутрішньої частини коліна, без хірургічного втручання. Це допоможе лікарю при визначенні безлічі захворювань і порушень:

 • артрит і артроз колінних суглобів;
 • аномалії розвитку суглобів;
 • злоякісні та доброякісні новоутворення в області колінного суглоба;
 • абсцес (скупчення гною) у порожнині суглоба;
 • переломи кісток в області колінних суглобів, у тому числі гематоми м'яких тканин;
 • розрив зв'язок та сухожиль;
 • вивих колінного суглоба;
 • остеохондропатії коліна;
 • визначення сторонніх тіл в суглобі.

Процедура проводиться при різких болях в колінах, набряку.

КТ також не замінна при підготовці до операції, а потім при контролі динаміки одужання.

Підготовка до проведення КТ колінних суглобів

Для поліпшення продивляємості колінних суглобів (м'яких тканин), при проведенні КТ застосовується так звана контрастна речовина. Вона вводиться в кровоносну систему до початку сканування. Перед цією процедурою за 4-6 годин не слід вживати їжу і пиття. Барвник, який використовується в медичному центрі Омега-Київ, містить йод, тому повідомте нашого лікаря, якщо у вас на нього алергія. Можливо, пацієнту припишуть спеціальний препарат, який знизить алергічне прояв.

Комп'ютерна томографія без контрастного підсилювача не вимагає ніякої попередньої підготовки. Перед скануванням пацієнт переодягається в спеціальний медичний одяг і знімає з себе все ювелірні прикраси і предмети що містять метал, так як це може негативно вплинути на якість КТ-зображень.

Процедура проведення

Якщо дослідження передбачає використання контрастної речовини, вона вводиться внутрішньовенно. Процедура представляє собою наступні дії: у кровоносну судину в районі ліктя встановлюють внутрішньовенний катетер, через який вводиться контрастна речовина, за допомогою німецького повністю автоматичного інжектора Ulrich. Під час ін'єкції пацієнт може відчувати:

 • невелике відчуття печіння;
 • металевий присмак у роті;
 • відчуття тепла по всьому тілу;
 • легке запаморочення.

Ці відчуття є нормальними і зазвичай проходять самі по собі протягом декількох секунд.

В медичному центрі Омега-Київ комп'ютерна томографія колінних суглобів проводиться в амбулаторних умовах. Пацієнт розміщується на столі томографа, який під час сканування в'їжджає на територію сканера, схожого на кільце. Протягом сканування стіл трохи переміщується в горизонтальному положенні, а сканер обертається навколо столу, роблячи знімки. Що б забезпечити нерухоме положення пацієнта, використовуються спеціальні ремені і подушки.

Усім процесом дослідження керує лікар-радіолог, який знаходиться в сусідній кімнаті, де встановлені всі елементи управління апаратом. Між кімнатами є вікно, це дозволяє лікарю спостерігати за всім процесом. Комп'ютерний томограф Philips Brilliance 64 оснащений спікерфоном, що дає можливість чути один одного. Для екстреного виклику лікаря, пацієнт зможе скористатися спеціальною кнопкою, яка весь час буде в його розпорядженні.

Зазвичай процедура КТ займає близько 30-45 хвилин.

Після дослідження з контрастним підсилювачем, пацієнтам рекомендується вживати якомога більше рідини, що прискорює виведення барвника з організму.

Протипоказання до проведення КТ колінних суглобів

Комп'ютерна томографія абсолютно протипоказана при вагітності, незалежно від її терміну, а також при надмірній вазі пацієнта, понад 170 кг.

Дослідження не рекомендується при годуванні грудьми, так як контраст потрапляє в грудне молоко. Після сканування слід утриматися від годування дитини грудним молоком протягом 48 годин.

КТ з контрастуванням має додаткові протипоказання:

 • алергічна реакція на контрастну речовину, йод;
 • ниркова недостатність;
 • гостра серцева недостатність;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • цукровий діабет II типу;
 • підвищений рівень креатиніну в крові;
 • тяжкий стан хворого.

Зробити КТ (комп'ютерну томографію) в Києві можна в медичному центрі Омега-Київ. Процедура абсолютно безболісна і проводиться на найсучаснішому обладнанні. Отримані дані проаналізують фахівці вищої кваліфікації.

Приходьте, ми чекаємо вас за адресою: вул. М,Максимовича 10. Записатися на прийом можна за телефоном (044) 333-4-333 або через форму "запис на прийом" на сайті.

КТ коленных суставов в Киеве
КТ коленных суставов в Киеве
КТ коленных суставов в Киеве
КТ коленных суставов в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати