Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

КТ-ангіографія в Києві

КТ-ангіографія – це дослідження кровоносних судин за допомогою комп'ютерного томографа. За допомогою цього методу можна досліджувати кровоносне русло будь-якого органу, системи або частини тіла. МСКТ-ангіографія застосовується для діагностики патологій судин мозку, легеневих артерій та вен, порушення кровопостачання печінки, нирок, селезінки, шлунково-кишкового тракту, патологій периферичної кровоносної системи, магістральних артерій та вен. На відміну від "класичної" ангіографії, це неінвазивна процедура, що має набагато менше протипоказань. МСКТ судин не підійде лише тим пацієнтам, яким з тих чи інших причин не можна вводити контрастну речовину.

Ціни на КТ-ангіографію

КТ ангіографія судин головного мозку 2800 ₴ записатися
КТ ангіографія судин шиї 2800 ₴ записатися
КТ ангіографія судин шиї та голови 3600 ₴ записатися
КТ ангіографія легеневих артерій (ТІЛА) 2700 ₴ записатися
Показати все Сховати

Показання до КТ-ангіографії

 • новоутворення головного мозку;
 • біль голови невідомого походження;
 • діабетична ангіопатія;
 • пухлини в судинах;
 • аневризму аорти;
 • підозра на наявність тромбів в артеріях чи венах;
 • підготовка до операцій на судинах;
 • необхідність огляду вже прооперованих судин;
 • запальний процес в артеріях та венах;
 • черепно-мозкова травма з підозрою на крововилив у черепну порожнину;
 • патологія судин ока;
 • атеросклероз;
 • інсульт.

Дослідження дає можливість всебічної діагностики будь-якої судинної патології, оцінити її стадію, можливі ускладнення, і на цій підставі призначити лікування та скласти прогноз захворювання. Особливо це важливо при інсульті та інфаркті, небезпечних для життя, які потребують комплексного лікування та тривалої реабілітації.

Ангіографія у Києві доступна у МЦ “Омега-Київ” як на Лівому березі, так і на Правому.

Лікарі-рентгенологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Протипоказання до ангіографії судин

Оскільки комп'ютерна ангіографія завжди проводиться з контрастом, у деяких випадках вона може бути протипоказана.

Процедуру не можна проводити у таких випадках:

 • мієломна хвороба;
 • сильний біль;
 • тяжкі порушення функції печінки та нирок;
 • неможливість лежати нерухомо з тієї чи іншої причини;
 • вагітність;
 • несвідомий стан та невідомий анамнез;
 • алергія на контрастну речовину;
 • морбідне ожиріння (вага, яку не витримує апаратура).

Якщо КТ-ангіографія робиться жінці, що годує, рекомендується утриматися від годування груддю 2-3 дні.

При підозрі на аритмію - провести обстеження коронарних судин, щоб виключити її.

Що можна дослідити за допомогою КТ-ангіографії

Завдяки комп'ютерній томографії судин виявляють новоутворення, атеросклеротичні бляшки та тромби, що блокують кровотік. На знімках чітко видно такі патології, як звуження просвіту артерій, обструкція кровоносної системи та варикозне розширення вен.

Ангіографія дозволяє діагностувати аневризму судин - небезпечне захворювання, яке у запущеному вигляді може загрожувати смертю. На зображенні видно закупорку судин та її локалізацію. Все це робить КТ-ангіографію незамінною для обстеження органів, чутливих до порушення кровопостачання – серця, коронарних судин, головного мозку, шиї, органів черевної порожнини.

Крім цього, комп'ютерна ангіографія дозволяє точніше спланувати видалення новоутворень - як доброякісних, так і злоякісних. Зображення судинного русла навколо них дозволяє провести операцію найменш травматично.

У медичному центрі “Омега-Київ” виконується КТ судин таких органів та систем:

Підготовка до КТ-ангіографії

За 4-5 годин до обстеження не рекомендується їсти та пити. КТ-ангіографія проводиться після того, як пацієнт зніме всі металеві прикраси. Обов'язково повідомте лікаря, якщо ви страждаєте на будь-які хронічні захворювання нирок або серця. Навіть якщо ви раніше нічим подібним не хворіли, рекомендується перевірити стан нирок та печінки перед тим, як виконувати контрастні діагностичні процедури. Деякі захворювання протікають безсимптомно, проте можуть спричинити гостру реакцію при введенні контрасту.

Фотографії діагностичного центра

КТ-ангиография в Киеве
КТ-ангиография в Киеве
КТ-ангиография в Киеве
КТ-ангиография в Киеве

Як проводиться процедура ангіографії

Обстеження проводиться на столі. КТ-ангіографія триває 10-15 хвилин. За цей час лікар-діагност здатний оцінити стан судин у досліджуваній області і скласти висновок, інформативний для лікаря. Комп'ютерна ангіографія надає можливість діагностики більшості судинних патологій.

Переваги КТ-ангіографії у діагностичному центрі Омега-Київ

КТ-ангіографія у Києві проводиться у медичному центрі Омега-Київ на високоточному сучасному томографі з мінімальним випромінюванням. Отримані результати з докладним висновком - цінна інформація для вашого лікаря, яка дозволить йому скласти для вас найефективнішу терапевтичну схему.

Ми проводимо дослідження з мінімальною кількістю розмаїття, а методику сканування підбираємо індивідуально для кожного пацієнта.

Наші діагностичні відділення знаходяться на Лівому та Правому березі. Записатися на обстеження судин можна за такими адресами:

 1. вул. М. Максимовича, 10 (ст. м. Васильківська)
 2. вул. А. Малишка, 34 (ст. м. Чернігівська).

Час візиту ви можете уточнити за телефоном або через будь-який зручний для вас месенджер.

Поширені питання

Чим відрізняється КТ від КТ-ангіографії?

КТ - це візуалізація м'яких тканин та його стану, необхідна діагностики захворювань досліджуваного органу. КТ-ангіографія – це зображення судинного русла, за допомогою якого діагностують різні патології судин.

Чи небезпечна КТ ангіографія?

Сама по собі процедура не є небезпечною, якщо немає протипоказань - зокрема, непереносимості контрастної речовини. Обов'язково потрібно повідомити лікаря про стан печінки та нирок, а також наявність в анамнезі алергічних реакцій, особливо на йодовмісні речовини.

Коли призначають ангіографію?

КТ-ангіографію призначають за необхідності досліджувати стан артерій, вен, капілярів, оцінити ступінь їх ушкодження, перевірити наявність атеросклеротичних бляшок чи закупорки окремих судин.

Чим можна замінити КТ-ангіографію?

Альтернативою КТ-ангіографії є рентгенівська чи магнітно-резонансна ангіографія. Однак саме МСКТ-ангіографія вважається найбільш точною та інформативною. Якщо пацієнту протипоказано введення контрасту, для діагностики проводиться дуплексне сканування або доплерографія. Однак за своєю інформативністю вони значно поступаються ангіографії.

Скільки часу робиться КТ ангіографія?

У середньому КТ судин триває 10-15 хвилин.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Бунт Екатерина Васильевна

Автор статті:

Бунт Катерина Василівна

Лікар-рентгенолог

Список літератури

 1. Multispecialty Radiology: Bridging the Gap – Robert S. Pyatt Jr., MD, August 02, 2021
 2. Global Radiology – Howard B. Fleishon, MD, VOLUME 19, ISSUE 3, P401-402, MARCH 01, 2022
 3. Interventional radiology in the 21st century: planning for the future – R. Morgan, T. Cleveland, M. Hamady, R. Uberoi, P. Haslam, R. Kasthuri, M. Johnston, I. McCafferty
 4. Scientific Research of the SI “Institute of Nuclear Medicine and Diagnostic Radiology of the National Academy of Medical Sciences of Ukraine” in 2021: Artificial intellect and postprocessing – Ì. Dykan, B.A. Tarasyuk, I.V. Andrushchenko, Radiation Diagnostics, Radiation Therapy, #1, Vol. 13, 2022
 5. Значение КТ-ангиографии в определении тактики лечения пациентов с окклюзирующим поражением внутренней сонной артерии – текст научной статьи по специальности "Клиническая медицина", Вишнякова М.В.
 6. Основи радіаційної медицини – Навч. посібник / О. П. Овчаренко, А. П. Лазар, Р. П. Матюшко. — Одеса: Одес. держ. мед. ун-т, 2002. — 208 с. — (Б-ка студента-медика).

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все