Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ ангіографія легеневих артерій в Києві

КТ-ангіографія (комп'ютерна томографія) легеневих артерій це процедура, яка використовує спеціальний барвник (контрастна речовина), щоб візуалізувати потік крові в кровоносних судинах легенів.

Ціни на КТ-ангіографію легеневих артерій

КТ легенів - скринінг (для стаціонару) 450 ₴ записатися
КТ ангіографія легеневих артерій (ТІЛА) 2700 ₴ записатися

Отримати КТ-зображення високої якості, в тому числі 3D-зображення легеневих артерій, можна за допомогою сучасного комп'ютерного томографа Philips Brilliance 64. Цей мультідетекторний сканер використовується в діагностичному центрі Омега-Київ і може робити 64 зрізи (пошарового виведення зображень), що є дуже високим показником.

Дослідження проводиться для виявлення тромбів (легенева емболія) та інших проблем в кровоносних судинах легенів.

Показання до проведення КТ-ангіографії легеневих артерій:

  • розвиток вад легенів;
  • стеноз (звуження кровоносних судин легенів);
  • аневризми легеневої артерії (патологічне збільшення діаметра);
  • легенева гіпертензія - високий кров'яний тиск в артеріях легких;
  • згустки крові в легенях (легенева емболія);
  • пухлини легенів з проростанням в легеневі судини.

КТ-ангіографія може бути використана для оцінки кровоносних судин і кровотоку в легенях до / після операцій або інших процедур, пов'язаних з кровоносними судинами.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Підготовка до проведення КТ-ангіографії легеневих артерій

Для того щоб знизити можливий негативний вплив контрастної речовини слід вживати якомога більше рідини.

Крім того, слід видалити всі ювелірні вироби та інші металеві предмети (годинник, шпильки, зубні протези, і т.д.). За 4 години до проведення даної процедури забороняється прийом їжі.

Ризики і протипоказання КТ-ангіографії легеневих артерій

Якщо ви вагітні або підозрюєте, що можете бути вагітні, обов'язково повідомте про це лікаря, так як дане дослідження може нашкодити плоду. КТ-ангіографія також не рекомендується при годуванні груддю.

Існує ризик незначною алергічної реакції, при індивідуальній непереносимості деяких компонентів контрастної речовини.

Поставте до відома нашого лікаря, якщо у вас є алергія на йод. Пацієнтам з нирковою недостатністю або іншими захворюваннями нирок також слід розповісти про свої захворювання лікаря-рентгенолога.

Крім того, повідомте йому про всі ліки і трав'яних добавках, які ви приймаєте. КТ протипоказана при підвищеному рівні креатиніну, цукровому діабеті (II типу), тиреотоксикозі, проблеми зі згортанням крові.

Процедура проведення КТ-ангіографії легеневих артерій

Перед проведенням даної процедури, в кровоносну в області ліктя вводиться контрастна речовина, з йодо-містять барвником. В діагностичному центрі Омега-Київ цей процес проводиться за допомогою сучасного автоматичного німецького інжектора Ulrich.

При введенні речовини пацієнт може відчувати такі відчуття як: тепло по всьому тілу, солоний або металевий присмак у роті, легка нудота. Ці ефекти тривають недовго і швидко проходять.

КТ легеневих артерій виконується в амбулаторних умовах. Пацієнт і лікар знаходяться в різних кімнатах. У той час як пацієнт лежить на столі комп'ютерного томографа, лікар-рентгенолог управляє апаратом і дає вказівки пацієнту з сусідньої кімнати.

Вони можуть бачити один одного через вікно між приміщеннями і розмовляти через спікерфон, який вбудований в томограф. У разі необхідності пацієнт може викликати лікаря. Сканер має форму кільця та відкритий з обох сторін, що дозволяє пацієнтові спостерігати за процесом.

Так як отримання зображення за допомогою комп'ютерного томографа процес дуже точний, для забезпечення максимальної якості лікар-рентгенолог проситиме пацієнта час від часу не рухатися і затримувати дихання на короткі проміжки часу (кілька секунд).

За часом вся процедура займає менше години!

Після проведення дослідження необхідно пити якомога більше води, щоб запобігти зневоднення організму і прискорити виведення контрастне речовини.

Зробити КТ (комп'ютерну томографію) можна в діагностичному центрі Омега-Київ за адресою: м.Київ вул. Максимовича Михайла 10. Дослідження проводиться відповідно до європейських стандартів якості на новому (сучасному апараті) Philips Brilliance 64.

В результаті ви отримаєте якісні зображення легеневих артерій, які будуть проаналізовані лікарями вищої категорії. Процедура безпечна для здоров'я, і ​​проводиться за попереднім записом по телефону (044) 333-4-333 або через форму "записи на прийом" на сайті.

 

КТ-ангиография легочных артерий в Киеве
КТ-ангиография легочных артерий в Киеве
КТ-ангиография легочных артерий в Киеве
КТ-ангиография легочных артерий в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати