Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo

Лікування ГРВІ у дорослих в Києві

Що таке ГРВІ у дорослих?

ГРВІ у дорослих - це захворювання, яке проявляється при ураженні імунної системи вірусами, при якому потрібно грамотно підібране лікування, що проводиться тільки після консультації з фахівцем.

Лікарі-терапевти

Фещук Елена Александровна

Фещук
Олена Олександрівна

Лікар-кардіолог вищої категорії, лікар-терапевт

Заложникова Елена Ивановна

Заложнікова
Олена Іванівна

Головна медична сестра вищої категорії

Примак Ирина Анатольевна

Примак
Ірина Анатоліївна

Старша медична сестра

Козак Наталья Александровна

Козак
Наталія Олександрівна

Медична сестра

Попова Дина Владимировна

Попова
Діна Володимирівна

Медична сестра

Кисорец Анжела Евгениевна

Кисорець
Анжела Євгеніївна

Медична сестра

Ціни відділення терапії

Код Назва послуги Ціна Де роблять
2005
Прийом лікаря-терапевта

Прийом лікаря-терапевта

500 грн.
вул. М. Максимовича 10
2125
Программа вакцинаії "Ваксігрип Тетра"

Программа вакцинаії "Ваксігрип Тетра"

400 грн.
вул. М. Максимовича 10
64
Загальний розгорнутий аналіз крові (22 параметри, ШОЕ, формула) 1 день

Загальний розгорнутий аналіз крові (22 параметри, ШОЕ,лейкоцитарна формула)

140 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
пр-т В. Маяковського 70
вул. А. Малишка 39
62
Аналіз сечі загальний (13 параметрів та мікроскопія) 1 день

Аналіз сечі загальний (13 параметрів та мікроскопія)

110 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
пр-т В. Маяковського 70
вул. А. Малишка 39
449
ПЛР. Визначення ДНК Mycobacterium tuberculosis (Якісне визначення)(сеча, мокрота) 5 днів

ПЛР. Визначення ДНК Mycobacterium tuberculosis (Якісне визначення)

215 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
пр-т В. Маяковського 70
вул. А. Малишка 39
Показати весь список послуг

ГРВІ у дорослих - це захворювання, яке проявляється при ураженні імунної системи вірусами, при якому потрібно грамотно підібране лікування, що проводиться тільки після консультації з фахівцем.

Як проявляється ГРВІ

Симптоми ГРВІ у дорослих залежать від того, на скільки сильний імунітет, так як ознаки можуть бути абсолютно різними. Якщо в організма висока опірність, то симптоматика буде не надто яскраво вираженою. Як правило, ГРВІ у дорослих проявляється у вигляді таких симптомів, як наявність:

 • кашлю сухого виду, причому поступово наростаючого до стану виникнення блювоти;
 • слизових виділень з носової порожнини, які можуть бути прозорими і рідкими, а при погіршенні стану густими;
 • головного болю;
 • першіння в порожнині горла;
 • слабкості;
 • сонливості.

Такі ознаки ГРВІ без виникнення температури можуть проявлятися протягом кількох днів, після чого і починається її виникнення і підвищення. Також відзначається виникнення додаткових ознак, таких як:

 • лихоманка;
 • озноб;
 • ломота в суглобах і всьому тілі;
 • судоми;
 • набряки;
 • слизові виділення з носа, причому можуть бути з гноєм.

Якщо випадок дуже важкий, то все вищеперелічене може супроводжуватися болями в області живота, висипом по всьому тілу і набряками переважно на нижніх кінцівках.

При виникненні ГРВІ дуже важливо відстежувати загальний стан хворого і того, які виділення виходять з носової порожнини, так як якщо буде присутній зеленуватий відтінок, то це стає явним фактом присутності бактеріальної інфекції. Також про її присутність свідчить наявність білого нальоту на поверхні язика, виразок у ротовій порожнині і неприємного запаху з рота.

Коли температура досягає максимального рівня, то можлива поява діареї і блювоти. В даному випадку потрібна госпіталізація, контроль стану лікарями і обов'язково багато пити, щоб виключити зневоднення, що дуже небезпечно для ослабленого організму.

Виклик бригади швидкої допомоги є важливою дією, здатною врятувати життя.

Як лікувати ГРВІ

Як правило, лікування ГРВІ проводиться за рахунок застосування противірусних та імуностимулюючих препаратів, що дозволяє істотно скоротити термін одужання і знизити складність протікання.

За рахунок використання таких ліків, організм насичується інтерфероном, який вважається головним і дуже ефективним при боротьбі з вірусом. На сьогодні в продаж надходить неймовірна кількість таких препаратів, в яких вже є інтерферон, а тому набагато простіше підібрати оптимальне рішення для лікування за рахунок зміцнення імунітету і підвищення опірності організму. Перед застосуванням варто ознайомитися з протипоказаннями, побічними діями і ускладненнями які можуть виникнути на тлі їх застосування, причому це особливо важливо для тих, у кого є схильність до алергічної реакції.

 

Якщо при ГРВІ симптоми у дорослих доповнюються ознаками присутності бактеріальної інфекції, то потрібно приймати антибіотики широкої дії. Курс становить 5-7 днів в залежності від складності випадку. В особливо складних ситуаціях потрібно продовження курсу лікування до 10 днів.

ГРВІ у дорослих  вимагає ретельного лікування і обов'язково з дотриманням рекомендацій лікаря. Якщо немає ніяких ускладнень, то допустимо проведення терапії в домашніх умовах. В іншому випадку пацієнт відправляється в стаціонар під постійний контроль лікарів.

Ускладнення при ГРВІ

При такому захворюванні, як ГРВІ, симптоми і лікування у дорослих повинен контролювати лікар, так як при відсутності професійної допомоги медика можна зіткнутися з дуже серйозними ускладненнями.

Спочатку ГРВІ виникає через попадання в організм вірусу, далі ураження бактеріями переходить на область верхніх дихальних шляхів, а потім поширення здійснюється по організму і може стати причиною запалення навіть сечовидільної системи.

У деяких випадках ГРВІ може бути викликана порушенням мікрофлори всередині організму бактеріями, вилікувати які дуже важко і потрібно приймати ряд препаратів з широким спектром дії.

У медичній практиці відзначені ті випадки, коли ГРВІ виникає з двох причин. Коли звичайне ГРВІ супроводжується впровадженням бактеріальної інфекції, навіть найсильніший організм не зможе протистояти такій атаці,

Лечение ОРВИ у взрослых в Киеве
Лечение ОРВИ у взрослых в Киеве
Лечение ОРВИ у взрослых в Киеве
Лечение ОРВИ у взрослых в Киеве
Лечение ОРВИ у взрослых в Киеве
Лечение ОРВИ у взрослых в Киеве

Результатом може стати утворення:

 • гнійного гаймориту;
 • синуситу;
 • пневмонії;
 • менінгіту;
 • тонзиліту;
 • енцефаліту і не тільки.

Саме тому лікування ГРВІ у дорослих потрібно починати якомога раніше, що дозволить скоротити час на усунення проблеми.

Як можна заразитися ГРВІ

Як вже було сказано, ГРВІ виникає через віруси і бактерії, які можуть бути різного виду. Найчастіше люди отримують вірус за допомогою повітряно-крапельного способу, для чого достатньо просто постояти поруч з тим, хто вже заражений. При чханні і кашлі частинки вірусу потрапляють в повітря разом зі слиною, а вже звідти поширюються по іншим оточуючим його людям. Таким чином, заразитися дуже просто і тому в період сезонних загострень варто уникати місць з великим скупченням людей, а також контакту з зараженими людьми.

Важливо зауважити, що зараження може відбутися і без контакту з хворим, так як є такі віруси, які можуть розвиватися і бути активними поза людським організмом. Такі бактерії знаходяться на поверхнях предметів, розташованих в місцях громадського користування, а також на виробах особистої гігієни, наприклад, рушник, одяг, тарілка і навіть стіл. Якщо здоровій людині доторкнутися до них, а після цього почати їсти або просто потерти очі або область носа, то ймовірність зараження становить 85% і буквально на наступний день почнуть проявлятися перші ознаки хвороби.

Чим раніше почнеться лікування при вірусній інфекції у дорослих, тим швидше можна зупинити поширення вірусу, а також поліпшити стан. У деяких випадках прояви можуть бути настільки стрімкими, що людина потрапляє в відділення лікарні через пару годин після зараження.

Як лікувати ГРВІ у дорослих

Лікування при ГРВІ у дорослих повинен проводити лікар і величезною помилкою є бажання багатьох виключити процес відвідування клініки і робити самостійні заходи. Тільки фахівець може оглянути хворого, призначити діагностичні процедури і прописати точне лікування, грунтуючись на тому, які проявляються симптоми.

До якого лікаря звернутися

Як тільки виявляються перші ознаки ГРВІ у дорослих, потрібно негайно відправитися до терапевта для огляду і призначення препаратів. У крайніх випадках можна викликати бригаду швидкої допомоги для госпіталізації в терапевтичне відділення лікарні.

Якщо при ГРВІ лікування дорослих потрібно більш посилене, наприклад, при прояві ускладнень і наявності серйозних супутніх захворювань, то пацієнта можуть перевести у відділення пульмонології, щоб його подальшим контролюванням займалися фахівці, що працюють по конкретній галузі медицини.

Задати будь-яке питання, записатися на консультацію до лікаря або процедуру можна за телефонами: 044 333 4 333 та 0 800 753 357, через форму "запис на сайті" або зручний месенджер (Fb, Viber, WhatsApp).

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю