Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Тотальне ендопротезування в Києві

Тотальне ендоротезування кульшового суглоба або колінного суглоба - це повна заміна всіх компонентів на новий ендопротез.

Ціни на тотальне ендопротезування

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Ендопротезування тазостегнового суглоба 30000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Тотальне ендоротезування кульшового суглоба або колінного суглоба - це повна заміна всіх компонентів на новий ендопротез.

Ендопротезування може знадобитися в результаті розвитку наступних патологій:

  1. Коксартрох після травмування або вроджений.
  2. Некрози.
  3. Ревматоїдний артрит.
  4. Переломи.
  5. Злоякісні новоутворення.

У наш час якість і довговічність ендопротезів, а також кваліфікація лікарів дає можливість в рази розширити клінічні показання, щоб проводити тотальне ендопротезування.

Розглядаючи можливість оперативного втручання, лікарі клініки "Омега-Київ" відштовхуються не тільки від стадії і тяжкості патології, але і від того наскільки виражений больовий синдром, який характер порушення працездатності, і який ступінь активності хворої людини. Також на прийняття рішення впливає ефект від консервативного лікування і відсутності перспективи від інших видів терапії.

 

 

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Підготовка і проведення операції

Пацієнт повністю обстежується, проводяться клінічні та спеціальні ортопедичні дослідження. Обов'язково робиться рентген в кількох проекціях. Якщо буде необхідність, призначають КТ або МРТ. Також перед операцією лікар інформує пацієнта про те, як буде проходити тотальне ендопротезування. Операція планується покроково по рентгенівським знімкам.

Тотальне ендопротезування може виконуватися як під регіонарною анестезією, так і під загальним наркозом. В середньому тривалість операції, в ході якої виконується повна заміна всіх компонентів суглоба на новий імплант, становить до 2 годин. Після ендопротезування протягом 3 діб пацієнтам призначають прийом знеболюючих медикаментів, до 6 діб треба приймати антибіотики і до 14 днів проводити антикоагулянтну терапію, яка перешкоджає утворенню тромбів в кров'яному руслі. Після виписки з медичного центру слід амбулаторно продовжувати профілактику тромбофлебіту до 3-х місяців. Реабілітаційний період починається відразу після операції. Ендопротез може прослужити до 20 років, а іноді й довше.

Тотальное эндопротезирование в Киеве
Тотальное эндопротезирование в Киеве
Тотальное эндопротезирование в Киеве
Тотальное эндопротезирование в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати