Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

УЗД молочних залоз в Києві

Ціни на УЗД молочних залоз

У нашому діагностичному відділенні проводиться УЗД молочних залоз із доплерографією. Вартість процедури вказана на сайті. Використання доплера дає можливість побачити не лише можливі патології (запальні процеси, травми, новоутворення), але також оцінити стан кровоносних судин та молочних проток. Це універсальна та недорога процедура, водночас – неоціненна для діагностики стану молочних залоз.

Код Назва послуги Ціна
54 УЗД молочних залоз і зон лімфовідтоку + доплерівське картування 450 грн.

Що таке УЗД молочних залоз?

Це абсолютно нешкідлива неінвазивна діагностична процедура, що не має жодних побічних ефектів. УЗД молочних залоз у багатьох випадках може врятувати жінці життя, оскільки дозволяє виявити на ранній стадії рак молочних залоз. Це захворювання займає одне з провідних місць у статистиці жіночої смертності, але успішно лікується за умови своєчасної діагностики. Ще одне менш небезпечне, але неприємне та поширене захворювання – мастопатія – також діагностується за допомогою УЗД. Для лікування хвороби, виявленої на ранній стадії, достатньо медикаментозного лікування. У занедбаному вигляді доводиться вдаватися до хірургічного втручання, інакше доброякісна пухлина може переродитись у злоякісну. Ультразвукове дослідження молочних залоз дозволяє оцінити структуру тканин, побачити патологічне ущільнення у грудях (кісту чи пухлину), а також взяти пункцію для гістологічного дослідження. Крім самих залоз, досліджуються також пахвові лімфатичні вузли.

Лікарі УЗД-діагностики

Якщо ви шукаєте, де зробити УЗД молочних залоз, медичний центр "Омега-Київ" - це найкращий вибір. Діагностику проводять фахівці УЗД:

 • Брежнєв Ігор Феліксович;
 • Бабенко Ганна Михайлівна;
 • Фріз Артур Петрович;
 • Рісо Шушковський Хосе Леонід.

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Як робиться УЗД молочних залоз?

Немає спеціальних правил підготовки до УЗД молочних залоз. Коли робити процедуру, можна уточнити у вашого лікаря. Зазвичай радять вибрати день обстеження таким чином, щоб він був у період між менструацією та овуляцією (4-14 день циклу). В цей час зображення буде точнішим.

Якщо стан пацієнтки погіршився раптово, її мучать сильні болі або з'явилися виділення із грудей, огляд необхідно провести незалежно від дня циклу.

Показання до УЗД молочних залоз

За будь-якої підозри, що з вашими грудьми щось не в порядку, краще перестрахуватися і звернутися до мамолога, а при необхідності - пройти УЗД молочних залоз. Багато хвороб, у тому числі новоутворення, на ранніх стадіях не проявляють себе ніяк, і лише регулярні огляди допомагають виявити їх вчасно та уникнути смертельної небезпеки.

Діагностика рекомендується у таких випадках:

 • спадкова схильність до онкозахворювань - якщо рак грудей був у матері, бабусі чи іншої родички по жіночій лінії, слід обстежуватися регулярно;
 • зміна розмірів та форми молочних залоз;
 • дискомфорт та біль у грудях, не пов'язані з ПМС;
 • виділення із грудей;
 • травми та запалення;
 • збільшення пахвових лімфовузлів;
 • вагітність та лактація;
 • виявлені при пальпації кісти та новоутворення.

УЗД молочних залоз дозволяє діагностувати такі захворювання:

 • кісти у грудях;
 • рак молочної залози;
 • мастопатію;
 • відторгнення протезів чи імплантів.

Протипоказання

Протипоказань до цієї процедури немає. До того, УЗД молочних залоз вважається більш інформативним, ніж мамографія, якщо йдеться про обстеження молодих жінок. Це пов'язано зі специфікою будови їхніх грудей. Молочна залоза складається із залізистої та жирової тканини. У молодих дівчат переважає щільніша залізиста тканина, яку легше оглядати за допомогою ультразвукового дослідження.

Як проходить УЗД молочних залоз?

Процедура проводиться так: жінка лягає на кушетці та кладе руки за голову. Лікар-узист змащує шкіру спеціальним гелем для УЗД та водить приладом по грудях, спостерігаючи за зображенням на екрані. У процесі лікар фіксує результати, які потім передаються лікарю-мамологу. Ультразвукове дослідження молочних залоз триває приблизно 15 хвилин.

Переваги проведення УЗД молочних залоз у Києві

Медичний центр Омега-Київ проводить УЗД молочних залоз у Києві на сучасній високоточній апаратурі, що дає детальний інформативний результат. Діагностика, виконана у нашому УЗД-відділенні, допоможе вашому лікареві поставити точний діагноз.

Зробити УЗД молочних залоз ви можете за адресою:

 • вул. Володимирська, 81-а (ст. м. "Пл. Льва Толстого");
 • вул. М. Максимовича, 10 (ст. м. “Васильківська, ст. м. “Виставковий центр”);
 • вул. О. Малишка, 39 (ст. м. “Чернігівська”, ст. м. “Дарниця”).

Всі три відділення знаходяться у пішій доступності від метро, ​​тому дістатися до нас легко як на особистому транспорті, так і громадському.

Записатися на ультразвукове дослідження ви можете через форму на сайті, зателефонувавши 044 333 4 333 та 0 800 753 357 або зв'язавшись з нашими операторами у будь-якому зручному месенджері.

УЗИ молочных желез в Киеве
УЗИ молочных желез в Киеве
УЗИ молочных желез в Киеве
УЗИ молочных желез в Киеве
УЗИ молочных желез в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Бабенко Ганна Михайлівна

Лікар УЗД, лікар функціональної діагностики, лікар загальної практики - сімейної медицини

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати