Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування хвороб серця в Києві

Автор статті:

Дудник Ганна Євгеніївна

Лікар-кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук

Ціни на лікування хвороб серця

Код Назва послуги Ціна
2007 Прийом лікаря кардіолога (консультація, огляд) 700 грн.
2008 Повторний прийом лікаря кардіолога 600 грн.
179 Електрокардіограма з розшифровкою (12 каналів) 150 грн.
257 Електрокардіограма (автовисновок) 100 грн.
2403 Добове спостереження за ЕКГ за Холтером та артеріальним тиском 1400 грн.
2402 Добове спостереження за артеріальним тиском 1000 грн.
2401 Добове спостереження ЕКГ за Холтером 900 грн.
67 УЗД сердця (ехокардіографія) 600 грн.
580 Комплекс «Кардіологічний» ⚠ термін виконання 1 день 600 грн.
705 Комплекс «Кардіоваскулярний ризик» ⚠ термін виконання 2 дні 550 грн.
Показати весь список послуг

Що може бути причинами хвороби серця?

Причини виникнення хвороб серця можуть бути самими різними, проте, як показують проведені дослідження, найчастіше подібні патології провокують різного роду інфекції, вроджені проблеми або погана спадковість.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-кардіологи

Кожне захворювання має певні ознаки, за якими його можна виявити. Хвороби серця максимально точно можна визначити тільки лікар-кардіолог. Однак, кожна людина здатна самостійно виявити у себе хвороби серця, якщо буде звертати увагу на ознаки патології.

Причини виникнення хвороб серця можуть бути самими різними, проте, як показують проведені дослідження, найчастіше подібні патології провокують різного роду інфекції, вроджені проблеми або погана спадковість. Однак, привести до розвитку патологічних процесів можуть також шкідливі звички або неправильний спосіб життя.

З кожним роком створюється все більше препаратів, і впроваджуються новітні технології, які допомагають усунути хвороби серця, полегшити самопочуття людини, а також усунути наявні негативні наслідки і не допустити виникнення ускладнень. Багато сучасні лікарські засоби і інноваційні методики широко впроваджуються в нашому медичному центрі, саме тому, пацієнти можуть пройти повний курс лікування і усунути патології і порушення.

Багато що також залежить і від пацієнта, так як при виявленні перших симптомів потрібно відразу ж звернутися за допомогою, так як це дозволить набагато швидше усунути проблеми і запобігти летальному результату.

Які можуть бути патології серцевого м'яза

Хвороби серця займають одне з перших місць серед усіх проблем і патологій і представляють серйозну загрозу для здоров'я і життя хворого. Зокрема, найбільш часто зустрічаються такі проблеми як:

  • аритмія;
  • ішемія;
  • інфаркт;
  • кардіосклероз.

Крім того, можуть бути і багато інші хвороби серця, тому обов'язково потрібно знати, які вони мають ознаки і перші симптоми, щоб можна було своєчасно розпізнати наявність патології і провести лікування.

Аритмія і її різновиди

Досить поширеною хворобою серця вважається аритмія, яка представляє собою відхилення в ритмі серцевих скорочень. Зазвичай подібне порушення не представляє великої загрози для хворого, проте, при появі перших симптомів обов'язково потрібно звернутися до лікаря і провести діагностику за допомогою електрокардіографії.

Існують різні види аритмії, що розрізняються своїм проявом і виникненням. Найчастіше вона виникає при ендокринних захворюваннях, а також порушеннях нервової системи. Серед основних видів аритмії розрізняються такі як:

  • пароксизмальна аритмія;
  • тахікардія;
  • брадикардія.

При ішемічній хворобі серця і при вадах може виникнути миготлива аритмія. Вона характеризується порушенням серцевого ритму, при якому передсердя і шлуночки починають скорочуватися безладно.

Захворювання запального характеру

В основі деяких захворювань серцево-судинної системи лежить запальний процес. Іноді запалення має бактеріальне походження, і це призводить до того, що в області серцевого м'яза відбувається розмноження хвороботворних мікроорганізмів. Вони провокують гнійне запалення, зокрема перикардит і ендокардит.

В такому випадку хворому призначаються медикаментозні препарати антибактеріальної дії, що дозволяють запобігти поширенню бактерій. Симптоми запальних процесів досить явні, саме тому визначити перебіг патології досить просто.

Фотографії кардіологічного центра

Лечение болезней сердца в Киеве
Лечение болезней сердца в Киеве
Лечение болезней сердца в Киеве
Лечение болезней сердца в Киеве
Лечение болезней сердца в Киеве
Лечение болезней сердца в Киеве
Лечение болезней сердца в Киеве
Лечение болезней сердца в Киеве

Вади серця

Розглядаючи хвороби серця не можна не приділити увагу вадам, які можуть бути вродженими чи набутими. Вроджені характеризуються тим, що ще на етапі формування плоду виникають дефекти в розвитку серцевого м'яза і великих судин. Причини подібного явища можуть бути самими різними, зокрема подібні патології виникають в результаті перенесених матір'ю в процесі вагітності інфекційних захворювань або при зловживанні алкогольними напоями в першому триместрі вагітності.

Сучасна діагностика дозволяє визначити можливість виникнення вродженої вади, що дуже важливо, тому що найчастіше оперативне втручання потрібне в перші години життя дитини. Крім вродженої вади, може бути ще і набута. Подібна патологія виникає вже після народження, і утворюється через ураження перегородок і клапанів серцевого м'яза при різних хворобах. Хворий на протязі тривалого часу може не здогадуватися про захворювання, і воно виявляється тільки при огляді кардіологом.

Інфаркт міокарда

Однією з найскладніших хвороб серця вважається інфаркт міокарда. Подібне захворювання спровоковано одним або декількома вогнищами змертвіння в серцевому м'язі. Найбільш поширеним симптомом в такому випадку вважається тривалий напад сильного болю в грудях.

Щоб запобігти виникненню хвороби серця потрібно стежити за своїм здоров'ям, проводити всі необхідні профілактичні заходи та якщо з'явилися найменші симптоми патології, обов'язково звернутися до лікаря.

Якщо виникли перші симптоми хвороби серця, обов'язково потрібно звернутися до лікаря, який проведе діагностику і призначить якісне комплексне лікування патології. У нашому медичному центрі є всі необхідні технології, що дозволяють швидко розпізнати наявність хвороб серця і допомагають позбутися від патології і не допустити виникнення ускладнень.

Автор статті:

Автор статті:

Дудник Ганна Євгеніївна

Лікар-кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати