Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Лікування хвороб серця в Києві

Причини виникнення хвороб серця можуть бути самими різними, проте, як показують проведені дослідження, найчастіше подібні патології провокують різного роду інфекції, вроджені проблеми або погана спадковість.

Ціни на лікування хвороб серця

Прийом лікаря кардіолога (консультація, огляд) 700 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря кардіолога 650 ₴ записатися
Електрокардіограма з розшифровкою (12 каналів) 250 ₴ записатися
Електрокардіограма (автовисновок) 200 ₴ записатися
Показати все Сховати

Кожне захворювання має певні ознаки, за якими його можна виявити. Хвороби серця максимально точно можна визначити тільки лікар-кардіолог. Однак, кожна людина здатна самостійно виявити у себе хвороби серця, якщо буде звертати увагу на ознаки патології.

Причини виникнення хвороб серця можуть бути самими різними, проте, як показують проведені дослідження, найчастіше подібні патології провокують різного роду інфекції, вроджені проблеми або погана спадковість. Однак, привести до розвитку патологічних процесів можуть також шкідливі звички або неправильний спосіб життя.

З кожним роком створюється все більше препаратів, і впроваджуються новітні технології, які допомагають усунути хвороби серця, полегшити самопочуття людини, а також усунути наявні негативні наслідки і не допустити виникнення ускладнень. Багато сучасні лікарські засоби і інноваційні методики широко впроваджуються в нашому медичному центрі, саме тому, пацієнти можуть пройти повний курс лікування і усунути патології і порушення.

Багато що також залежить і від пацієнта, так як при виявленні перших симптомів потрібно відразу ж звернутися за допомогою, так як це дозволить набагато швидше усунути проблеми і запобігти летальному результату.

Які можуть бути патології серцевого м'яза

Хвороби серця займають одне з перших місць серед усіх проблем і патологій і представляють серйозну загрозу для здоров'я і життя хворого. Зокрема, найбільш часто зустрічаються такі проблеми як:

  • аритмія;
  • ішемія;
  • інфаркт;
  • кардіосклероз.

Крім того, можуть бути і багато інші хвороби серця, тому обов'язково потрібно знати, які вони мають ознаки і перші симптоми, щоб можна було своєчасно розпізнати наявність патології і провести лікування.

Лікарі-кардіологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Аритмія і її різновиди

Досить поширеною хворобою серця вважається аритмія, яка представляє собою відхилення в ритмі серцевих скорочень. Зазвичай подібне порушення не представляє великої загрози для хворого, проте, при появі перших симптомів обов'язково потрібно звернутися до лікаря і провести діагностику за допомогою електрокардіографії.

Існують різні види аритмії, що розрізняються своїм проявом і виникненням. Найчастіше вона виникає при ендокринних захворюваннях, а також порушеннях нервової системи. Серед основних видів аритмії розрізняються такі як:

  • пароксизмальна аритмія;
  • тахікардія;
  • брадикардія.

При ішемічній хворобі серця і при вадах може виникнути миготлива аритмія. Вона характеризується порушенням серцевого ритму, при якому передсердя і шлуночки починають скорочуватися безладно.

Захворювання запального характеру

В основі деяких захворювань серцево-судинної системи лежить запальний процес. Іноді запалення має бактеріальне походження, і це призводить до того, що в області серцевого м'яза відбувається розмноження хвороботворних мікроорганізмів. Вони провокують гнійне запалення, зокрема перикардит і ендокардит.

В такому випадку хворому призначаються медикаментозні препарати антибактеріальної дії, що дозволяють запобігти поширенню бактерій. Симптоми запальних процесів досить явні, саме тому визначити перебіг патології досить просто.

Вади серця

Розглядаючи хвороби серця не можна не приділити увагу вадам, які можуть бути вродженими чи набутими. Вроджені характеризуються тим, що ще на етапі формування плоду виникають дефекти в розвитку серцевого м'яза і великих судин. Причини подібного явища можуть бути самими різними, зокрема подібні патології виникають в результаті перенесених матір'ю в процесі вагітності інфекційних захворювань або при зловживанні алкогольними напоями в першому триместрі вагітності.

Сучасна діагностика дозволяє визначити можливість виникнення вродженої вади, що дуже важливо, тому що найчастіше оперативне втручання потрібне в перші години життя дитини. Крім вродженої вади, може бути ще і набута. Подібна патологія виникає вже після народження, і утворюється через ураження перегородок і клапанів серцевого м'яза при різних хворобах. Хворий на протязі тривалого часу може не здогадуватися про захворювання, і воно виявляється тільки при огляді кардіологом.

Інфаркт міокарда

Однією з найскладніших хвороб серця вважається інфаркт міокарда. Подібне захворювання спровоковано одним або декількома вогнищами змертвіння в серцевому м'язі. Найбільш поширеним симптомом в такому випадку вважається тривалий напад сильного болю в грудях.

Щоб запобігти виникненню хвороби серця потрібно стежити за своїм здоров'ям, проводити всі необхідні профілактичні заходи та якщо з'явилися найменші симптоми патології, обов'язково звернутися до лікаря.

Якщо виникли перші симптоми хвороби серця, обов'язково потрібно звернутися до лікаря, який проведе діагностику і призначить якісне комплексне лікування патології. У нашому медичному центрі є всі необхідні технології, що дозволяють швидко розпізнати наявність хвороб серця і допомагають позбутися від патології і не допустити виникнення ускладнень.

Фотографії кардіологічного центра

Лечение болезней сердца в Киеве
Лечение болезней сердца в Киеве
Лечение болезней сердца в Киеве
Лечение болезней сердца в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Дудник Ганна Євгеніївна

Лікар-кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами