Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

МРТ молочних залоз в Києві

Магнітно-резонансна томографія або МРТ молочних залоз – один із найбільш ефективних та правдивих методів діагностики стану грудей. Процедура неінвазивна та безпечна. Призначається з метою виявлення патологій молочної залози та навколишніх структур (передньої грудної стінки, пахвових лімфовузлів), у тому числі онкологічних захворювань на ранніх стадіях.

Ціни на діагностику МРТ молочних залоз

МРТ молочних залоз з контрастом - час виконання 45 хв. 4500 ₴ записатися
МРТ молочних залоз - час виконання 45 хв. 2700 ₴ записатися
МРТ молочних залоз з контрастом і оцінка імплантів - час виконання 60 хв. 6300 ₴ записатися
Введення контрастного препарату для МРТ 900 ₴ записатися
Показати все Сховати

Показання для МРТ молочних залоз

На МРТ молочних залоз спрямовує лікар. Симптомами проблем зі здоров'ям грудей можуть бути біль, дискомфорт, виділення із сосків, зміни забарвлення та структури шкірних покривів у ділянці грудей.

Основні показання для дослідження:

  • підозра на виникнення новоутворень, інформація про їх характер – доброякісний (кіста, фіброаденома) або злоякісний (рак);
  • аналіз ступеня поширення раку грудей, величини пухлини та пошук нових вогнищ захворювання;
  • контроль динаміки ефективності лікування раку молочної залози, виключення рецидивів або розширення локалізації пухлини на другі груди, лімфатичні вузли та інші суміжні структури;
  • уточнювальний, більш інформативний скринінг після мамографії або УЗД;
  • моніторинг стану силіконових імплантів, виявлення післяопераційних ускладнень (розрив оболонок імпланту, переміщення їх вмісту у м'які тканини).

МРТ молочних залоз рекомендують проводити з 8 по 14 день менструального циклу. У цей період тканини грудей проглядаються найбільш чітко та інформативно. Якщо регулярний цикл з якихось причин відсутній (вагітність, лактація, постменопауза), дослідження проводять у будь-який день.

МРТ молочних залоз із контрастом

За винятком аналізу стану імплантів, МРТ молочних залоз проводиться із внутрішньовенним введенням гіпоалергенної контрастної речовини на основі гадолінію. Інтенсивність та характер накопичення контрасту у здорових та уражених раком клітинах різна. Це покращує візуалізацію новоутворень на тлі незміненої залозистої тканини. МР сканування дозволяє діагностувати доброякісні або злоякісні пухлини навіть на ранніх стадіях, незалежно від того, чи є у пацієнта характерна симптоматика чи ні.

Протягом 12 годин після процедури речовина-підсилювач виводиться самостійно з організму без шкоди здоров'ю.

Переваги МРТ молочних залоз

Магнітно-резонансна томографія з контрастуванням є як первинним, так і уточнювальним видом діагностики. На тлі інших апаратних методів (УЗД, мамографія), МРТ молочних залоз виділяється вищою інформативністю та точністю. У 95% випадків вдається діагностувати онкологію навіть на початкових стадіях. При цьому чутливість УЗД – 25-30%, мамографія – 20-25%.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Перевагою МРТ і те, що для цього виду діагностики щільність і розміри молочної залози немає значення, тоді як мамографія не інформативна для щільних залоз.

Важливо, що дослідження МР можна проходити у будь-якому віці, без болю і шкоди для організму.

Результати обстеження

Після проведення процедури МРТ молочної залози лікар-рентгенолог розшифровує результати. На зображеннях виявляються артефакти, тіні, затемнені та освітлені ділянки. Процес розшифровки томограми у середньому займає від 30-40 хвилин, після закінчення пацієнт отримує на руки звіт на паперовому носії та знімки в електронному вигляді.

Протипоказання

МРТ з контрастуванням не викликає алергії та безпечне для здоров'я.

До протипоказань можна віднести:

  • Металеві елементи в тілі (кардіостимулятори, імпланти, скоби, протези): метод МРТ пов'язаний з впливом електромагнітного поля високої напруги. Метал, що починає рухатися, може викликати травму, пошкодити апаратуру та знизити якість знімків.
  • Сильний тремор, больовий синдром унеможливлює перебування у нерухомому стані під час томографії (тривалість процедури 30-40 хвилин).
  • Клаустрофобія – особливо якщо апарати МРТ закритого типу.
  • Вагітність: тільки в особливих випадках, погоджених з лікарем.
  • Прийом гормоновмісних препаратів: через 3 місяці після скасування гормональної терапії. В особливих випадках – у напрямку гінеколога-ендокринолога.

Проведення МРТ молочних залоз у медичному центрі "Омега-Київ"

Діагностичні центри мережі клінік Омега-Київ оснащені сучасними магнітно-резонансними томографами PHILIPS ACHIEVA 1.5 Тесла. Апарати МРТ забезпечують високу точність та чіткість візуалізації. Стан пацієнта у процесі дослідження контролюється досвідченими лікарями-рентгенологами.

Записатися на МРТ молочних залоз у Києві можна за тел. (044) 333-4-333 або 0800753357 або заповнивши форму на сайті. Зв'язатися з оператором можна також через зручний месенджер: адміністратор відповість на всі запитання та порадить профільного спеціаліста. Лікарі-рентгенологи клініки Омега-Київ приймають за адресою: вул. М. Максимовича, 10 (ст. метро "Васильківська"), вул. А. Малишка, 39 (ст. метро “Чернігівська”, “Дарниця”).

МРТ молочных желез в Киеве
МРТ молочных желез в Киеве
МРТ молочных желез в Киеве
МРТ молочных желез в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Василів Ірина Любомирівна

Лікар-рентгенолог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати