Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ головного мозку в Києві

Шановні пацієнти МЦ Омега-Київ!
З 21.03.2022 ви можете записатися на КТ-дослідження зі знижкою 10%. Прийом проводиться за адресою: вул. М. Максимовича  10, вул. А. Малишка 39.

Ціни на КТ головного мозку

Код Назва послуги Ціна
1151 КТ головного мозку (онкологія) 1900 грн.
1101 КТ головного мозку 1300 грн.
1170 КТ голов мозку + тканин шиї + органів грудної порожнини 3600 грн.
1191 КТ м'яких тканин шиї, гортані, гол. мозку (контраст) 3300 грн.
1192 КТ органів черевної порожнини, органів тазу, органів грудної клітини та головного мозку 4800 грн.
1172 КТ головного мозку + м'яких тканин шиї + органів грудної порожнини + черевної порожнини + органів тазу 5100 грн.
1150 КТ ангіографія судин головного мозку 2300 грн.
Показати весь список послуг

КТ мозку – сучасний високоефективний метод діагностики, заснований на дії рентгенівських променів. У ході комп'ютерної томографії робляться пошарові зображення структур головного мозку, що дозволяє виявити мінімальні аномалії у мозкових оболонках та тканинах – запалення, пухлини, абсцеси, травми.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-рентгенологи

Показання для проведення КТ головного мозку

Комп'ютерна томографія призначається для діагностики травм та захворювань головного мозку. Показання:

 • Черепно-мозкові травми та пов'язані з ними гематоми, крововиливи, структурні зміни та функціональні порушення головного мозку.
 • Інфекційні захворювання: абсцеси, менінгіт.
 • Злоякісні новоутворення, кісти.
 • Інсульт (через закорковування судини головного мозку кров'яним згустком).
 • Судинні патології (аневризми, артеріовенозні мальформації, дисциркуляторна енцефалопатія).
 • Розсіяний склероз.
 • Обстеження перед оперативним втручанням чи біопсією.
 • Контроль ефективності лікування різних захворювань.

КТ головного мозку показана за наявності у пацієнта симптоматики патологічних змін мозкових структур:

 • Запаморочення, погіршення координації рухів, рівноваги, непритомність.
 • Сильні головні болі, підвищений внутрішньочерепного тиску
 • Розлад мови.
 • Різке погіршення зору.
 • Зниження чутливості, параліч.
 • Епілептичні напади.

Протипоказання до КТ головного мозку

Як і рентгенографія, КТ головного мозку містить у собі певну дозу опромінення, небезпечну для організму при дотриманні інтервалу між процедурами в 6 місяців і більше. Протипоказання:

 • У зв'язку з променевим навантаженням процедура протипоказана вагітним на будь-якому терміні і в дитячому віці до 18 років (за винятком наявності особливих життєво важливих показань, узгоджених з лікарем).
 • Обмеження вагою пацієнта (до 120-140 кг) – пов'язані з габаритами томографа.
 • Боязнь замкненого простору.
 • Гіперкінез – проблеми зі збереженням нерухомості.
 • Тяжкий загальний стан, при якому хворий не може виконувати інструкції лікаря.
 • Якщо КТ головного мозку з контрастом: алергія на складові речовини-підсилювача (йод, молюски), патології нирок, серця, цукровий діабет ІІ типу.

Підготовка до дослідження КТ головного мозку

Підготовчого етапу перед стандартною КТ головного мозку не передбачено. Для максимально чіткої візуалізації до процедури слід зняти всі металовмісні предмети (зубні протези, окуляри, прикраси, одяг з металевими деталями, слухові апарати).

КТ головного мозку з контрастуванням проводиться натще (останній прийом їжі та пиття – за 3-4 години до сканування). Про прийом будь-яких ліків слід заздалегідь повідомити лікаря. Самостійно скасовувати медикаменти не рекомендується, щоб не порушити терапії. Для перевірки роботи нирок потрібно здати кров на рівень сечовини та креатиніну.

Для аналізу динаміки захворювання на процедуру потрібно взяти із собою всі матеріали попередніх обстежень, якщо такі є.

Як роблять КТ головного мозку?

Процедура КТ мозку проводиться в амбулаторних умовах. Пацієнт розташовується горизонтально на столі-платформі томографа, який переміщується у бік отвору апарату. У процесі КТ сканер обертається довкола пацієнта. Лікар контролює процес з сусідньої кімнати, візуальний контакт здійснюється через спеціальне вікно, аудіозв'язок – за допомогою переговорного пристрою. Томограф також має кнопку екстреного виклику лікаря.

Дослідження не завдає болю та дискомфорту, за винятком необхідності дотримання коротких періодів нерухомості. Тривалість процедури – півгодини-година, більшу частину часу займає підготовка, безпосередньо сканування триває лише кілька хвилин.

Матеріали обстеження – знімки, запис на диску та розшифровка результатів із попереднім діагнозом лікаря-рентгенолога – надаються пацієнту протягом доби.

КТ головного мозку з контрастною речовиною

При патологічних змінах структури мозку, судин (аневризми, мальформації), при підозрі на пухлини (каверноми, гемангіоми) потрібна якісніша візуалізація. У таких випадках для більшої інформативності КТ мозку проводять з контрастним посиленням. За допомогою автоматичного інжектора Ulrich пацієнту у вену вводять йодовмісний препарат, який з різною інтенсивністю накопичується у здорових та аномальних тканинах. Це відображається на рентгенівських знімках, забезпечуючи максимальний рівень візуалізації.

Склад речовини-підсилювача не завдає шкоди організму, не викликає побічних ефектів і швидко виводиться з організму через сечостатеву систему. Можливо, пацієнт короткочасно відчує легкий металічний присмак у роті. Турбуватися не варто – цей дискомфорт проходить після закінчення процедури.

Переваги проведення КТ головного мозку у МЦ Омега-Київ

Омега-Київ – мережа медичних центрів, що надає пацієнтам високоякісні послуги КТ головного мозку (стандартний варіант або процедура з контрастом). Діагностичні відділення оснащені сучасним обладнанням для КТ Philips Brilliance, на якому працюють досвідчені лікарі-рентгенологи високої кваліфікації. Обстеження можна пройти правому або лівому березі Києва, адреси медичних центрів: вул. М. Максимовича, 10 (ст. метро "Васильківська"), вул.А. Малишка, 39 (ст. метро "Чернігівська", "Дарниця"). Запис проводиться за тел. (044) 333-4-333, 0 800 753 357, через форму на сайті Омега-Київ або зручний месенджер.

Фотографії діагностичного центра

КТ головного мозга в Киеве
КТ головного мозга в Киеве
КТ головного мозга в Киеве
КТ головного мозга в Киеве
КТ головного мозга в Киеве
КТ головного мозга в Киеве

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати