Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

МРТ очних орбіт в Києві

Магнітно-резонансна томографія або МРТ очних орбіт – найбільш детальний та інформативний метод діагностики зорової системи, включаючи очне яблуко, м'язи, нерви, кровоносні судини, слізний апарат. Дослідження дозволяє отримати докладну 3D візуалізацію очниць і органів і структур, що містяться в них, проаналізувати їх будову і виявити патології.

Ціни на МРТ очних орбіт

МРТ орбіт - час виконання 15 хв. 1400 ₴ записатися
МРТ орбіт з контрастним посиленням - час виконання 40 хв. 2700 ₴ записатися
МРТ головного мозку і орбіт - час виконання 30 хв. 1900 ₴ записатися

Показання щодо МРТ очних орбіт

МРТ очниць призначають при різкому порушенні зорової функції, тривалих болях, різі в області очей. Показання до МР-томографії:

 • Травми ока, хімічні опіки, крововиливи.
 • Запалення очей та прилеглих тканин (наприклад, іридоцикліт, запалення райдужної оболонки та війчастого тіла).
 • Наявність сторонніх тіл у вічі.
 • Дегенеративні процеси: атрофія зорового нерва (оптична нейропатія). Через зорові нерви сигнал передається від ока до мозку, будь-які порушення їхньої роботи ведуть до зниження гостроти зору і навіть до сліпоти.
 • Підозра на новоутворення.
 • Тромбоз сітчастих вен, відшарування сітківки.

МРТ очних орбіт із контрастом

Якщо є необхідність підвищення точності дослідження (підозра на пухлини, порушення цілісності сітківки, очних нервів, судин), призначають МРТ очних орбіт з контрастуванням. Рівень чутливості методу дозволяє виявити дрібні патологічні осередки, розміром кілька міліметрів.

У вену вводиться контраст – гіпоалергенна та нетоксична речовина з гадолінієм у складі, яка виводиться з організму через 24 години після томографії.

Підготовка до дослідження МРТ очних орбіт

Спеціальної підготовки МРТ очних орбіт не передбачає. Є стандартні рекомендації, яких слід дотримуватися:

 • Утриматися від нанесення декоративної косметики для очей: це може знизити якість знімків.
 • Одяг – без металевого оздоблення (блискавки, кнопки).
 • Годинник, прикраси, пірсинг, мобільний телефон - залишити поза зоною впливу томографа.
 • Процедура з контрастом робиться натще.

Якщо пацієнт – алергік, це необхідно повідомити лікаря перед обстеженням.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Як роблять МРТ очних орбіт?

Пацієнт розміщується на платформі томографа, яка з початком процедури рухається у напрямку отвору апарату. Повертаючись, сканер робить безліч знімків (зрізів) у різних площинах, які потім обробляються комп'ютером. В результаті виходить високоінформативна тривимірна візуалізація, за допомогою якої можна встановити попередній діагноз.

У ході томографії людина повинна зберігати нерухомість, іноді на прохання лікаря затримувати дихання. Весь процес МРТ очних орбіт контролюється рентгенологом. Візуальний контакт лікаря з пацієнтом здійснюється через скло із сусідньої кімнати, аудіозв'язок – за допомогою спеціального звукового пристрою. У розпорядженні пацієнта є кнопка екстреної допомоги – якщо вона потребує. Тривалість дослідження – від 20 до 60 хв.

Протипоказання

Попри неінвазивний характер процедури, як і за будь-якої магнітно-резонансної томографії, при МРТ очних орбіт протипоказано:

 • Наявність у тілі імплантованих електронних приладів (кардіостимулятори, дефібрилятори), які можуть вийти з ладу під впливом сильного магнітного поля.
 • Феромагнетики в тілі: металева стружка, уламки, кліпси, слухові апарати зі сталевих сплавів. Намагнічуючись і починаючи рухатися в зоні впливу томографа, можуть завдати серйозних тр вм.
 • Татуювання фарбою з феромагнетиком у складі.
 • Тяжкі стадії клаустрофобії.
 • Для томографії з контрастом: алергія на гадоліній в анамнезі, хронічна ниркова та печінкова недостатність, вагітність, лактація.
 • Неможливість пройти процедуру без підключення пацієнта до системи життєзабезпечення: апаратура не може працювати безперебійно в зоні сильного магнітного поля.

Переваги проведення МРТ очних орбіт у МЦ Омега-Київ

У мережі медичних центрів Омега-Київ можна зробити МРТ очних орбіт будь-якої складності, з контрастним посиленням та без. Обстеження проводять кваліфіковані лікарі-рентгенологи на сучасному томографі PHILIPS ACHIEVA 1.5 Тесла. Прийом ведеться у діагностичних відділеннях на правому та лівому березі Києва за адресами: вул. М. Максимовича, 10 (ст. метро "Васильківська"), вул. О. Малишка, 39 (ст. метро «Чернігівська», «Дарниця»). Записуйтесь на МР-сканування за тел. (044) 333-4-333, (0800) 75-33-57 (безкоштовно з мобільного), через форму на сайті медклініки або через зручний месенджер.

Фотографії діагностичного центра

МРТ глазных орбит в Киеве
МРТ глазных орбит в Киеве
МРТ глазных орбит в Киеве
МРТ глазных орбит в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Василів Ірина Любомирівна

Лікар-рентгенолог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати