Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo

Ультразвукове дослідження в Києві

Автор статті:

Пономаренко Олександра Василівна

Лікар акушер-гінеколог

Що таке ультразвукове дослідження?

Ультразвукове дослідження (УЗД, УЗД) — це один з основних неінвазивних методів пренатальної діагностики. Завдяки УЗД можна не тільки встановити наявність або відсутність вагітності, але і побачити зі сторони, як росте і розвивається ембріон, визначити, чи має місце у жінки завмерла або позаматкова вагітність, діагностувати причину виділень кровянистого характеру, виявити хромосомну патологію плоду.

Лікарі акушери-гінекологи

Мауль Инна Игоревна

Мауль
Інна Ігорівна

Лікар акушер-гінеколог

Самосийна Оксана Александровна

Самосійна
Оксана Олександрівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD

Мокрецов Сергей Евгениевич

Мокрецов
Сергій Євгенович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, MD, PhD

Алексеенко Лариса Ивановна

Олексієнко
Лариса Іванівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Чужа Николай Николаевич

Чужа
Микола Миколайович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар, кандидат медичних наук, PhD

Заложникова Елена Ивановна

Заложнікова
Олена Іванівна

Головна медична сестра вищої категорії

Ціни на УЗ-дослідження при вагітності

Код Назва послуги Ціна Де роблять
2
Прийом гінеколога лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії)

Прийом лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії), (лікар акушер-гінеколог). У прийом входить попередня розмова з уточненням скарг і симптомів, огляд в гінекологічному кріслі мануально і за допомогою гінекологічних дзеркал.

600 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
148
Повторний прийом гінеколога лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії)

Повторний прийом гінеколога лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії). У прийом входить консультація, інтерпретація результатів аналізів та обстеження, при необхідності - повторний огляд на гінекологічному кріслі.

500 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
1
Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог)

Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог). У прийом входить попередня розмова з уточненням скарг і симптомів, огляд в гінекологічному кріслі мануально і за допомогою гінекологічних дзеркал, проста кольпоскопія без використання спец. розчинів.

450 грн.
вул. М. Максимовича 10
120
Повторний прийом лікаря гінеколога

Повторний прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог). У прийом входить консультація, інтерпретація результатів аналізів та обстеження, при необхідності - повторний огляд на гінекологічному кріслі, проста кольпоскопія без використання спец. розчинів.

400 грн.
вул. М. Максимовича 10
1540
Консультація акушера-гінеколога, що оперує

Консультація оперуючого акушера-гінеколога (хірург). У прийом входить попередня розмова з уточненням скарг і симптомів, огляд в гінекологічному кріслі мануально і і за допомогою гінекологічних дзеркал. Попереднє обговорення плану оперативного втручання, призначення передопераційної діагностики.

800 грн.
вул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

Ультразвукове дослідження — найважливіший із методів пренатальної діагностики

Ультразвукове дослідження (УЗД) — це один з основних неінвазивних методів пренатальної діагностики. Завдяки УЗД можна не тільки встановити наявність або відсутність вагітності, але і побачити зі сторони, як росте і розвивається ембріон, визначити, чи має місце у жінки завмерла або позаматкова вагітність, діагностувати причину виділень кровянистого характеру, виявити хромосомну патологію плоду. УЗД є безпечним методом діагностики, особливо при вагітності. УЗД можна робити вагітним жінкам у першому, другому і третьому триместрі вагітності, так як метод є абсолютно безпечним для здоров'я вагітної жінки та її дитини. Американський інститут ультразвуку проводив комплексні дослідження протягом 20 років (при цьому проводили опромінення ультразвуком клітин ссавців), на підставі результатів проведених досліджень було встановлено: ультразвук не викликає в тканинах, органах і системах органів людини ніяких ускладнень і є нешкідливим.

Згідно з рекомендаціями Європейської асоціації перинатальної медицини, в період вагітності жінці рекомендується проводити УЗД три рази. УЗД проводиться в оптимальні терміни для діагностики стану плода, з допомогою вчасно проведеного УЗД можна виключити більшу частину вад розвитку плода, визначити наявність маркерів хромосомних аномалій.

Європейська асоціація схвалює таку схему діагностики за допомогою УЗД:

  • Кожна вагітна жінка проходить УЗД триразово (це перший рівень). Мета дослідження плода на даному етапі — загальна оцінка стану плода, відповідність його розмірів терміну вагітності, виявлення кількості плодів, локалізація плаценти, об'єм навколоплідних вод. Основне завдання першого УЗД — це виявлення у плода норми або відхилень від нормального розвитку.
  • Пренатальне ультразвукове дослідження спеціалізованого характеру (другий рівень). Метою дослідження на даному етапі є докладне вивчення анатомічних характеристик плода, щоб виявити порушення його розвитку і наявність синдромів.
  • На третьому рівні обстежуються вагітні жінки, що мають сумнівні результати двох попередніх досліджень, особливо у випадку підозри на те, що у плода можуть бути порушення розвитку нервової і серцево-судинної систем. Третій рівень — це експертне пренатальне дослідження ультразвуком, воно проводиться для встановлення остаточного діагнозу і має першорядне значення у виробленні тактики ведення вагітності. На сьогоднішній день існує програма обов'язкового ультразвукового скринінгу, що включає три ультразвукових дослідження: на 10-14 тижні вагітності, на 18-22 та 32-34 тижні вагітності.
Ультразвуковое исследование в Киеве
Ультразвуковое исследование в Киеве
Ультразвуковое исследование в Киеве
Ультразвуковое исследование в Киеве
Ультразвуковое исследование в Киеве
Ультразвуковое исследование в Киеве

Сьогодні особливою популярністю користується тривимірне і чотиривимірний УЗД

Тривимірне УЗД — це новий метод дослідження ультразвуком, який з'явився завдяки наявності сучасних комп'ютерних технологій. Тривимірне УЗД відрізняється від двомірного тим, що ультразвук при відбитті від границь органів перетворюється в об'ємне (або тривимірне) зображення, що відображається на моніторі комп'ютера. Тривимірне УЗД дуже наближене до звичайного сприйняття людиною форм, контурів, пропорцій та обсягів людського тіла. За допомогою тривимірного УЗД можна побачити об'ємне, кольорове зображення плоду, при цьому зображення буде мати вигляд голограми. Чіткість зображення така висока, що дозволяє побачити навіть обличчя дитини (малюк повинен бути повернутий до датчика обличчам). Тривимірне УЗД має недолік — воно триває близько 50 хвилин і трохи стомлює вагітну жінку (для порівняння: двомірне УЗІ триває всього 15 хвилин). Тривимірне УЗД краще всього проводити на 24 тижні від початку вагітності. На цей момент у малюка вже сформовані майже всі зовнішні органи, що дозволяє його розглянути.

Чотиривимірне УЗД має додаткове четверте вимірювання: довжина, висота, глибина зображення плюс час. З допомогою чотиривимірного УЗД можна побачити рухомий плід, ці рухи фіксуються в теперішньому часі. Перші внутрішньоутробні рухи малюка можна записати на CD або DVD-диск і залишити собі на пам'ять самий перший відеофільм вашої дитини.

Під час проведення УЗД спеціаліст може побачити, чи є у дитини візуально видимі патології та дефекти:

  • вовча паща (незарощення твердого піднебіння) або заяча губа (незарощення верхньої щелепи);
  • багатоводдя;
  • передлежання плаценти;
  •  загроза переривання вагітності;
  • маловоддя;
  • гіпотрофія плода або обвиття шийки пуповиною.

Ультразвукова діагностика проводиться в скринінгові терміни (періоди розвитку плода, під час яких найчастіше утворюються вади і дефекти розвитку).

У нашій клініці є спеціальна акушерська ультразвукова платформа Voluson 730 PRO V, апарат розроблений компанією General Electric, яка є світовим лідером продажу діагностичної апаратури. Апарат дозволяє спостерігати за ростом і розвитком дитини з боку, це абсолютно безпечно для його здоров'я.

VOLUSON 730 Pro — апарат, що має високу роздільну здатність двомірного, і тривимірного зображення чотиривимірного. Даний апарат володіє необмеженими можливостями, він здатний поєднувати роботу томографа та УЗД, при цьому променеве навантаження мінімальне. Залежно від терміну вагітності система VOLUSON 730 Pro дає регульоване променеве навантаження.

Задати будь-яке питання, записатися на консультацію до лікаря або процедуру можна за телефонами: 044 333 4 333 та 0 800 753 357, через форму «запис на сайті» або зручний месенджер (Fb, Viber, WhatsApp).

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю