Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

УЗД портальної вени в Києві

Судинні захворювання стали справжньою чумою нашого часу. Вчені вважають, що судини мало змінилися в ході еволюції, а ось образ життя людей змінився кардинально: гіподинамія, не повноцінне харчування, забруднене навколишнє середовище, інформаційні перевантаження.

Ціни на УЗД портальної вени

УЗД портальної вени та відгалуджень (дуплексне сканування) 400 ₴ записатися

Судинні захворювання стали справжньою чумою нашого часу. Вчені вважають, що судини мало змінилися в ході еволюції, а ось образ життя людей змінився кардинально: гіподинамія, не повноцінне харчування, забруднене навколишнє середовище, інформаційні перевантаження. Все це негативно позначається на стані органів людини, в тому числі і судин. 

 

Такі захворювання, як цироз печінки, констриктивний перикардит, тромбоз селезінкової вени, викликають портальну гіпертензію - синдром підвищеного тиску в системі воротної вени, викликаний порушенням кровотоку у портальних судинах, печінкових венах і нижньої порожнистої вени. В даний час основними методами дослідження пацієнтів з підозрою на портальну гіпертензію є УЗД (оцінка стану судин печінки) і доплерографія (оцінка кровотоку по судинах портальної системи).

У медичному центрі «Омега-Київ» Ви можете швидко, якісно та в зручний для Вас час пройти процедуру УЗД портальної вени.

Лікарі УЗД-діагностики

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Методика проведення УЗД портальної вени

УЗД є найбільш простим методом діагностики портальної гіпертензії, заснований на збільшенні діаметра воротної вени і недостатньому розширенні верхньої брижової та селезінкової вен. Метод УЗД інформативний для виявлення тромбозу портальної вени та її розгалужень. Для УЗД судин черевної порожнини, а також системи портальної вени, використовують датчики з маленькою областю контакту. Положення датчика залежить від розташування судини. Портальна вена та її головні гілки легко візуалізуються у всіх пацієнтів.

Під час дослідження пацієнт лежить на кушетці, передня черевна стінка змащується спеціальним гелем, який покращує проведення ультразвукового променя до органів черевної порожнини. Промінь утворюється в датчику, який направляється лікарем у різних напрямках, при цьому передня черевна стінка дещо стискається. Під час дослідження лікар "керує" диханням пацієнта, що також необхідно для отримання хорошого зображення. З цією ж метою лікар періодично просить хворого міняти положення на кушетці.

Процедура УЗД портальної вени короткочасна і абсолютно безболісна.

У медичному центрі Омега-Київ УЗД портальної вени проводиться за попереднім записом.

Записатися на прийом і пройти обстеження Ви можете по телефону:

  • (044) 333-4-333 вул. М.Максимовича, 10;

Приходьте, чекаємо на Вас!

УЗИ портальной вены в Киеве
УЗИ портальной вены в Киеве
УЗИ портальной вены в Киеве
УЗИ портальной вены в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати