Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ наднирникових залоз, нирок, сечоводів, сечового міхура в Києві

КТ наднирникових залоз, нирок, сечоводів, сечового міхура – це абсолютно безболісна процедура. Вона може виконуватися з і без застосування контрастної речовини (надходить в кровоносну систему і дозволяє сканеру томографа відстежувати її переміщення по ній).

Ціни на КТ наднирникових залоз, нирок, сечоводів, сечового міхура

КТ черевної порожнини, позачеревного простору та таза 1500 ₴ записатися
КТ заочеревинного простору і органів таза (контраст) 3700 ₴ записатися

В діагностичному центрі "Омега-Київ" ви можете зробити КТ (комп'ютерну томографію) наднирників, нирок, сечоводів, сечового міхура, яка ще називається «урограма».

У нашому медичному центрі використовується сучасний апарат Philips Briliance, в якому присутня нова технологія Essence. Завдяки їй істотно знижується час сканування і можна використовувати випромінювання з низькою інтенсивністю, що значно знижує шкоду для здоров'я.

Крім того даний апарат дозволяє робити 64 зображення (зрізу) на заданій відстані один від одного і під різними кутами.

На КТ сечового міхура ознаки порушення роботи органу можна визначити після проведення звичайної процедури або із застосуванням контрастної речовини. Тривалість томографії становить від півгодини до півтори години (час розраховується залежно від введення контрасту).

Що покаже КТ сечового міхура

Мультиспіральна комп'ютерна томографія сечового міхура є одним з найбільш інформативних методів діагностики органу, відображаючи навіть найменші зміни в органі.

Також, КТ нирок може бути використана для дослідження заочеревинного простору, для найбільш точного розміщення голки при біопсії нирок.

Після видалення нирки, КТ може бути використана для виявлення аномальних мас в порожньому просторі, де була нирка. КТ нирок може бути виконана після трансплантації нирок щоб оцінити розмір і розташування нової нирки в зв'язку з сечовим міхуром.

КТ при раку сечового міхура використовується для підтвердження діагнозу, визначення розміру, структури і меж поширення пухлини.

Також томографія призначається в період лікування для контролю за змінами. Висока точність комп'ютерної томографії дозволяє виявити камені в нирках і приступити до результативної терапії.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

За рахунок високої інформативності комп'ютерної томографії, рак сечового міхура можна виявити на ранній стадії. Пошарове сканування чітко відображає вузли в розмірі менш ніж 2 мм, які неможливо розгледіти іншими методами.

Підготовка до процедури КТ надниркових залоз, нирок, сечоводів, сечового міхура

При використанні контрастної речовини в процесі підготовки до процедури забороняється що-небудь пити і їсти за 4-6 годин, також необхідно повідомити нашого лікаря про прийняті лікарські препарати (абсолютно усі, включаючи харчові добавки) і про наявність алергії на йод, молюсків або якісь які ліки.

У разі якщо процедура проходить без контрастування, особливої ​​підготовки (дієти, попередні дослідження і т.д.) до процедури КТ надниркових залоз, нирок, сечоводів, сечового міхура не потрібно. Вона полягатиме лише в тому, щоб:

  • Зняти з себе всі металеві предмети (ювелірні прикраси, годинник, зубні протези, слуховий апарат і т.д.);
  • Переодягнутися в медичний халат.

Процедура проведення

Процедура проведення КТ надниркових залоз, нирок, сечоводів, сечового міхура проходить в амбулаторних умовах.

Лікар-радіолог скаже, в якій позі ви повинні лягти на стіл томографа, а  персонал допоможе вам зручноу ній зафіксуватися (в ряді випадків можливе використання ременів і подушок).

Якщо контрастування застосовується, в вену (зазвичай в районі ліктя або в паху) буде введений катетер. Контроль процесу введення барвника в кровоносну систему здійснює повністю автоматичний німецький інжектор Ulrich. Далі відбувається сканування. 

Рухомий стіл разом з вами в'їде в обручеподібний сканер, який буде швидко обертатися і робити зображення. Лікар-радіолог за допомогою пульта дистанційного керування контролює весь процес і дає вам чіткі вказівки що робити (єдине що потрібно - кілька раз затримати дихання на 5 - 10 секунд). Між кімнатою з томографом та тією, в якій буде перебувати лікар, є вікно, тому ви будете один одного бачити.

Спілкуватися ви також зможете за допомогою спікерфону, вбудованого в томограф. Якщо контрастна речовина використовувалася, вам треба буде пити якомога більше води для її якнайшвидшого виведення з організму.

КТ діагностика наднирників дозволяє виявити доброякісні та злоякісні новоутворення, порушення роботи судин і гідронефроз.

Ризики і протипоказання до проведення КТ надниркових залоз, нирок, сечоводів, сечового міхура

В медичному центрі "Омега-Київ" використовується нове сучасне обладнання та фахівці вищої категорії, які зроблять все можливе, щоб максимально знизити ризики для вашого здоров'я. У разі, коли перед процедурою застосовується контрастування, можливий прояв алергії на певні компоненти речовини. Однак алергічна реакція може бути значно зменшена за допомогою спеціальних ліків, тому якщо у вас є алергія на ліки, йод або молюсків, слід про це завчасно повідомити. 

До групи ризику також входять люди:

  • у яких є проблемами з нирками;
  • вагітні та годують груддю;
  • хворі на цукровий діабет;
  • з підвищеним рівнем креатиніну в крові;
  • з теріотоксикозом;
  • з проблемами зі згортанням крові;

Що ви отримаєте, зробивши КТ надниркових залоз, нирок, сечоводів, сечового міхура в нашому медичному центрі

Медичний центр "Омега-Київ" гарантує, що в процесі процедури КТ надниркових залоз, нирок, сечоводів, сечового міхура буде використовуватися тільки нове, сучасне обладнання від кращих європейських виробників, під керівництвом фахівців вищої категорії.

Процедура вимагає попереднього запису по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.

КТ надпочечников, почек, мочеточников, мочевого пузыря в Киеве
КТ надпочечников, почек, мочеточников, мочевого пузыря в Киеве
КТ надпочечников, почек, мочеточников, мочевого пузыря в Киеве
КТ надпочечников, почек, мочеточников, мочевого пузыря в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати