Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування раку простати в Києві

Рак простати (передміхурової залози) - це злоякісне ураження чоловічої репродуктивної сфери, поширене серед чоловіків старшого віку. Хвороба дуже підступна - як і чимало інших онкозахворювань, вона починається без видимих ​​симптомів. Найчастіше її виявляють на 2-3 стадії, коли пухлину вже можна промацати. На ранніх стадіях хвороба може бути виявлена ​​лише на профогляді. До 15% всіх злоякісних новоутворень у чоловіків з'являються саме у цій галузі. Тому нехтувати регулярними оглядами в уролога – ризик для здоров'я та життя.

Ціни на лікування раку простати

Прийом лікаря-уролога провідного спеціаліста 600 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста 550 ₴ записатися
Прийом лікаря андролога-сексопатолога з рекомендаціями 450 ₴ записатися
Огляд лікаря-уролога 300 ₴ записатися
Показати все Сховати

Чинники ризику для розвитку раку простати (передміхурової залози)

Немає однозначної причини, що викликає саме рак простати. Вагомий фактор ризику для нього, як і для багатьох інших онкозахворювань – спадковість, у цьому випадку за чоловічою лінією: якщо у батька, діда тощо була пухлина передміхурової залози, ймовірність розвитку її у пацієнта значно вища.

Ризик розвитку раку передміхурової залози також підвищують:

 • запущений хронічний простатит, що порушує кровообіг;
 • гіперплазія передміхурової залози (аденома простати), що провокує мутацію клітин;
 • гормональний дисбаланс.

Як часто зустрічається рак передміхурової залози?

Злоякісні новоутворення в області простати - одне з найпоширеніших онкозахворювань у чоловіків, поряд із раком легень та раком кишківника. Найчастіше рак простати зустрічається у чоловіків старше 60 років, тому найпоширеніший у розвинених країнах.

За статистикою, приблизно у кожного шостого чоловіка після 55-60 років діагностують злоякісну пухлину простати. Найчастіше її виявляють випадково під час обстеження сусідніх органів та систем чи самої передміхурової залози за наявності виражених симптомів. Поширеність цього захворювання багато в чому пов'язана ще й з несвоєчасною діагностикою, оскільки на ранніх стадіях вона ніяк не дається взнаки. Своєю чергою, запізніла діагностика значно ускладнює лікування РПЗ.

Як виявляється рак простати (передміхурової залози)?

Небезпека захворювання полягає у тому, що рак простати (передміхурової залози) відрізняється одночасно повільним розвитком та високим ступенем злоякісності. Іншими словами, ще невелика та безсимптомна пухлина вже може давати метастази у сусідні органи, а це значно знижує шанси на повне лікування.

У міру зростання пухлини хвороба може виявлятися такими симптомами:

 • кров у сечі та спермі;
 • часте сечовипускання;
 • біль у промежині;
 • набряклість зовнішніх статевих органів;
 • на пізніших стадіях - болі в тазу, стегнах, хребті (ознаки метастазів у кістках), а також проблеми з дефекацією (ознака метастазів у кишківнику).

За наявності будь-якого з цих симптомів до лікаря слід звертатися негайно! Навіть якщо ви ні на що не скаржитесь, після 45 років необхідно щорічно відвідувати уролога та здавати аналіз крові на ПСА (простат-специфічний антиген). Саме він дозволяє виявити хворобу на ранній стадії, коли вона ще не дає жодних анонсів. І, як у разі будь-якого онкозахворювання, чим раніше захопити хворобу - тим більше шансів вилікуватися повністю.

Лікарі-урологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Лікування раку простати

Схема лікування розписується відповідно до стадії хвороби, стану та анамнезу пацієнта. Тому для її складання буде потрібна всебічна діагностика:

консультація уролога або онкоуролога, на якій лікар вислуховує скарги та збирає інформацію про раніше перенесені хвороби;

аналіз крові (загальний, біохімічний, на ПСА);

 • УЗД передміхурової залози;
 • ректальне обстеження;
 • МРТ;
 • КТ;
 • біопсія тканини передміхурової залози.

Залежно від стадії та динаміки росту пухлини, а також наявності або відсутності метастазів можуть призначатися такі методи лікування:

 • радикальна простатектомія;
 • променева терапія;
 • медикаментозне лікування (хімієтерапія).

Лікареві онкологу необхідно докладно ознайомити пацієнта зі специфікою кожного методу, щоб той був обізнаний про можливі побічні ефекти кожного методу, оскільки всі вони так чи інакше пов'язані з різними ускладненнями.

Діагностика та діагностичні методи

Пухлина простати може бути виявлена у процесі пальпації органа через пряму кишку. Доброякісна вона чи злоякісна - на це питання точну відповідь надасть лише результат аналізу крові на простат-специфічний антиген (ПСА). Різкий рівень ПСА в крові - перший і найточніший симптом онкологічного захворювання, що дозволяє виявити його навіть на першій стадії, коли видалення простати разом з пухлиною фактично зупиняє хворобу.

Для діагностики раку простати може також виконуватися УЗД, МРТ, КТ або рентгенівське дослідження – це дозволяє візуалізувати пухлину, визначити її розміри та форму, а також оцінити стан сусідніх органів, виявити чи виключити метастази.

Також може призначатися біопсія тканини пухлини, якщо значення ПСА підвищені (понад 2,5 нг/мл до 60 років та понад 4,0 нг/мл у пацієнтів віком від 60 років).

Як підготуватись до діагностики простати в Омега-Київ?

При найменшій підозрі на рак простати (передміхурової залози) потрібно негайно звертатися до лікаря: рання діагностика – швидше, легше та ефективніше лікування. Відділення урології МЦ "Омега-Київ" розташоване за такими адресами:

 • вул. М. Максимовича, 10 (ст. м. "Васильківська");
 • вул. Володимирська, 81-А (ст. м. "Пл. Льва Толстого").

Записатися на консультацію до лікаря-уролога можна через форму запису на нашому сайті або звернутися до наших операторів. Ви можете зв'язатися з нами через будь-який месенджер та оперативно отримати відповідь, а також зателефонувати за номерами 044 333 4 333 та 0 800 753 357.

Лечение рака простаты в Киеве
Лечение рака простаты в Киеве
Лечение рака простаты в Киеве
Лечение рака простаты в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Каплун Андрій Миколайович

Лікар-уролог вищої категорії, лікар андролог-сексопатолог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати